T2-misja Trial of Blood

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Jaras49
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 13 sierpnia 2007, 11:18

T2-misja Trial of Blood

Post autor: Jaras49 »

Witam

Mam pewien problem w tej misji a mianowicie za śladami krwi doszedłem do wielkiej kammiennej twarzy w ziemi . Rozumiem że muszę wykonać jakiś rytuał żeby przejść dalej , jednak nie mam pojęcia jaki.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: Bruce »

Musisz znaleźć 2 czerwone rubiny i wsadzić je do oczodołów (nie powiem gdzie są, sam je poszukaj). Otworzy ci się portal w który musisz wejść.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
moser
Bełkotliwiec
Posty: 34
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 18:43
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: moser »

Hmm gram właśnie w tą misję. Ale pierwszy raz na expercie. Zauważyłem że rubiny są schowane w innych miejscach niż na wcześniejszych poziomach. Jeden znalazłem (za drzewami, jak się płynie rzeczką przy, na brzegu.. A 2 ni w ząb. Przepadł gdzieś. Przyznam szczerze że aż tak namiętnie :-D nieszukałem ale siedze w robocie i mogę Was przez ten czas spytać.
T1>T2>T3>T4
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: eLPeeS »

A ja siedzę zarobiony więc w ramach przerwy mogę odpowiedzieć a w zasadzie odesłać ;) http://www.thief-thecircle.com/guides/k ... ecrets.asp
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
moser
Bełkotliwiec
Posty: 34
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 18:43
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: moser »

Dzieki wielkie. Przechodzilem tamtedy raz ale niezauwazylem :))

A ta słomiana lalka ma jakieś znaczenie? Na screenach widze, że coś o tym jest ale nie bardzo kumam.
T1>T2>T3>T4
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: Łucznik »

moser pisze:A ta słomiana lalka ma jakieś znaczenie? Na screenach widze, że coś o tym jest ale nie bardzo kumam.
Pisze że jak odniesiesz obrażenia to oślepi wrogów, ale działa tylko raz.
moser
Bełkotliwiec
Posty: 34
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 18:43
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: T2-misja Trial of Blood

Post autor: moser »

Dziwne bo własnie (ja tak to zrozumialem tak jak tam napisane jest mniejwiecej) tak zrobilem ale wcale niewidac rezultatow dla tego tutaj napisalem - no i potwierdzily sie moje przypuszczenia. Jednym słowem beznadzieja :-D
T1>T2>T3>T4
ODPOWIEDZ