Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Bukary »

van_HellSing pisze:Właśnie - architektura. Na konceptach wszystko zapowiada się smakowicie, ale gdy powrówna się to ze screenami... Co do efektów atmosferycznych - skoro potrafią zrobić drobiny kurzu oświetlone padającym przez okno światłem, to ze śniegiem też sobie chyba poradzą :wink:
Nie do końca... Wprowadzenie efektu cząsteczkowego, a wprowadzenie efektu pogodowego (wydajność gry spada!) - to różne rzeczy... :) Zresztą nie chodzi o to, czy sobie poradzą, ale o to, czy będą chcieli wprowadzić coś takiego...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Flack »

Bukary pisze:
Flack pisze:
Bukary pisze:
willis pisze:bla bla bla
bla bla bla bla
Jezeli mowimy o komputerze bez monitora, to starczy Ci lekką reką. Jezeli z monitorem to dorzuc z 300 zlotych a bedziesz mial sprzet jak talala.
Chętnie posłucham szczegółowych danych na temat tej konfiguracji za 2500 zł...
Ja swojego kompa kupilem rok temu za sume 2.5k zlotych ( bez monitora). Teraz za te sama cene mozna miec 1 GB RAMu, procesor Athlon z 3000 Mhz, grafika jakis GF4 Titanium i przednia plyte glowna.
Kupujac kompa trzeba poszlajac sie troche po gieldach, pozbierac ulotki firm, hurtowni i mozna zaplacic spokojnie 10-20% mniej niz gdybysmy wszystkie czesci kupowali u tego samego dilera.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Pablo »

Na dobrej jakości tekstury nie mamy co liczyć do czasu aż ktoś ich nie poprawi, notabene facet odpowiedzialny za poprawione tekstury w DX2 udziela się i na forum Thiefa, więc kto wie może mamy już ochotnika.

Doczytywanie poziomów jest nieuniknione, nie wieżę żeby zbytnio różniło się to od DX2. Może te lekkie pustki są spowodowane chęcią zwiększenia leweli, to jednak musiałoby być ustalone przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac nad mapami.

EAX :?: oczywiście, że musi być zastosowany, jak niby mają zrobić poprawną propagację dźwięku uwzględniającą do tego wpływ materiałów na jej przebieg.

HUD z tego, co widać na filmach będzie pewnie bardzo minimalistyczny i to bardzo dobrze, zresztą obiecywali też jakieś alternatywne wyjście, może słowa dotrzymają.

Obuch :?: ... jak to nie przypomina obucha :?: :shock: .

Czcionka z logo jest rzeczywiście lipna, niby taka sama, ale ta poświata zupełnie ją zniekształca. To da się jednak przeżyć.

Wersja na Europę na bank wyjdzie później, gdyby stało się inaczej nie wyszedłbym szybko z ciężkiego szoku :wink: .



Ogólnie rzecz biorąc przy wielu obawach jestem jednak optymistycznie nastawiony. Zostaje jeszcze poczekać na opisy reszty postaci oraz broni.
Pablo
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: PiotrS »

Trzeba przyznać jedno strona jest zrobiona profesjonalnie i spełnia swoja role, nawet u takiego pesymisty jak nasz Bukaty wzbudziła entuzjazm :wink: . I oto właśnie chodziło, to się nazywa reklama.
Wymieńcie mi proszę informacje o samej grze, których nie znamy, bo ja z nowości na razie widzę tylko: wygląd i trochę informacji o postaciach, imię głównego Złego, no może jeszcze zmianę wyglądu litery "e" w czcionce Thiefa.
Fabuła mniej więcej była już znana, a zrzutom reklamowym ja nie wierze.
Dla mnie najważniejsza jest wielkość lokacji a tego nie dowiemy się z takiej strony :(
Pozdrawiam
PiotrS
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Bogdantes »

Nie wiem w co wierzyć a w co nie , ale po oglądnięciu jestem podjarany oczywiście w pozytywnym znaczeniu
Awatar użytkownika
mabrus
Mechanista
Posty: 420
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:48
Lokalizacja: z cienia tawerny

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: mabrus »

Stronka wygląda nieźle...
Najbardziej przypadły mi do gusty arty.

Nie będzie strzał z liną? :? Duża część taktyki poszła do piachu...
To zadziwiające, na końcu prawie zawsze jest jakiś Potwór...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: timon »

Wersja na Europę na bank wyjdzie później, gdyby stało się inaczej nie wyszedłbym szybko z ciężkiego szoku .
Proponuje porównac wersję amerykańską z angielska i niemiecką. Na wersjach dla "euroludzi" albo brak tego linku, albo informuje zaprasza później.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Caer »

Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: van_HellSing »

Spóźniłaś się, już wczoraj pojawił się wątek o tym artykule :wink:: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?t=1086
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Caer »

van_HellSing pisze:Spóźniłaś się, już wczoraj pojawił się wątek o tym artykule :wink:: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?t=1086

:( :P
Shadow
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 19 grudnia 2003, 21:30

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Shadow »

Strona Ok. Fajna muza. Co do poziomów jeśli napisali że przejście ich zajmie kilka godzin to podejrzewam, że będą podobnej wielkości co te z poprzednich części. Trochę nie podoba mi się to że akcja cały czas będzie się dziać w mieście i w zamkniętych przestrzeniach. Pamiętacie tą oświetloną ścieżkę po przejściu teleportera na cmentarzu która wiodła do krainy małpoludów. Świetne klimaty. Tego może mi zabraknąć. No chyba że akcja generalnie będzie w mieście ale kto wie dokąt będą prowadziły połyskujące drzwi :)
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: brzeszczot »

hustawka nastrojow - od niepewnosci przez rozczarowanie i wscieklosc az do lekkiego, wstrzemiezliwego optymizmu...
To sie chyba udzielilo nam wszystkim, a jak bedzie naprawde pokaze czas. I to jest w tym wszystkim najgorsze - czekanie :(
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Wreszcie mamy oficjalną stronę!

Post autor: Mellitus »

Samo czekanie - wcale nie jest takie złe. Gorzej jak przyjdzie płacić za oryginał (Złodziej "okradł" mnie już dwa razy - zbliża się trzeci... :P ).
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
ODPOWIEDZ