TTGM:Shore Leave

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Cześć
Gram w misję TTGM:Shore Leave & TTGM:Up Shit Creek i sie zamotałem.
Mam czaszki brata Xil, Qix, Phola ale czwartej nie moge znaleźć, zkolei na statku podwodnym nie ma klucza do magazynu 5 , ze wskazówek zrozumiałem że może być na cmentarzu, na grobie jest jakies naczynie podswietla się ale nic więcej, a nigdzie indziej nie moge go znalść. :?:
Jak ktoś może , niech pomoże . Zgóry dziękuję
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

Dawno w to grałem, nie pamiętam wszystkiego, ale spróbuję do niej wrócić i Ci pomóc.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

:shock: Myszkowałem w tych jaskiniach , widocznie człowiek ślepnie, starość nie radość :lol: Poszukam dokładniej. A o co chodzi z tym kluczem do ladoni numer 5 i naczyniem na grobie brata Brutusa?
Dzieki za wskazówki :P
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

Jeśli chodzi o jaskinię:
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Czaszki już mam, polozyłem gdzie trzeba, znalazłem poswiecone cialo , otworzylem drzwi, mam dwie stare monety, teleportowalem sie na statek,
i :?... nie moge znależc klucza do ladowni 5. Jak pisałem, szukalem wedlug wskazówek na grobie brata Brutusa , ale naczynie na grobie sie podswietla i nic wiecej. :?: Coś przegapiłem , pominołem nie mam pojecia, krece sie w kółko :oops: . Pomóżcie dobrzy ludzie . Za dotychczasoqwą pomoc serdecznie dziekuję.
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

Pamiętam że był tam obszar zamieszkany przez złodzieji. Jest tam też winda. Windą dojedziesz na wysepkę. Pamiętam że kapitan miał jakiś klucz u pasa. Może to ten? :?
Obrazek
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

:shock: Chyba cos przegapiłem. Złodzieji spotkałem w kanałech, na dachu ( jeden koleś) Złodziej chodzi też za bramą na podwórku koło zejścia do kanałów(drzwi za pianym straznikiem) , ale nie wiem jak sie tam dostać. Ale winda? wysepka? gdzie to jest jak sie tam dostać, iten obszar zamieszkany przez złodzieji - chodzi o kanały :?: w kanałach sa przejscia ale zakratowane i nic z nimi nie mogłem zrobić. Ato jestem zaskoczony :?
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

Hmm...
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Było tak, zapakowałem sie do skrzyni , i odudziłem sie na zniszczonym statku koło łodzi podwodnej( wtedy jeszcze nie miałem monet do teleportera) na statku zdobyłem monete i wruciłem szukać klucza na grób brutusa, za drugim podejsciem znalazłem wpierw monety w grobowcu za drzwiami, przeniosłem sie na statek podwodny, przekreciłem wajchy w sterówce, wróciłem teleportem z powrotem, ale na statku juz nie ma gdzie sie schowac. :shock: Ztego co sie domyslam trzeba znależc klucz do ładowni 5 tam sie schowac i tak zakończyc misję tak myśle i tylko nie mogę znależc tego cholernego klucza do ładowni nr 5 :?: Jeśli Paweuek przeszedłes ta misje napisz co robiłes krótko w punktach , bo juz powoli zaczynam głupieć :? . Pewnie rozwiązanie jest proste jak drut :oops: Dzieki za cierpliwość
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

1). Nie ma sprawy, bardzo chętnie przejdę misję jeszcze raz.
2). Niestety najszybciej w niedzielę :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

Klucz do ładowni jest tam gdzie inne :wink: on jest po prostu szary. Wejdź do łądowni i zamknij się w niej na klucz.
Obrazek
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

:shock: Chyba nie mam az tak złej percepcji :? Na tablicy z kluczami wisza tylko 4 klucze, nie ma śladu po kluczu do ładowni nr5 ,u mnie jest tak za każdym razem, mówie oczywiście o tablicy w sterowni na łodzi odwodnej, w pomieszczeniu przed, jest skroll z informacją o tym ze klucz nr 5 zapodział sie na grobie Brutusa . :?: juz nie kumam o co chodz?
Sory za moje marudzenie
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

:shock: Nie widziałem żadnego scrolla. U mnie klucz był na tablicy. Gram na Normalu. Może dlatego nie ma też zamka do sekretu na statku...?
Obrazek
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Ackbar, postaraj się skończyć tą misję, bo następna też jest ciekawa.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Mea Culpa, Wielka culpa :lol:
Przepraszam ze na początku nie podałem ze gram na ekspercie, stąd te nieporozumienia.Sorry Paweuek, dzieki Henry.Wracam do tej misji, wnastępne czesci też zagram z przyjemnością( niedawno kumpel ściągnął mi wszyskie misje ze strony komaga, tak żę grania mam na jakis czas jeszcze) Dzieki wszystkim za pomoc. :o
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

Ackbar, postaraj się skończyć tą misję, bo następna też jest ciekawa.
Chodzi mi o to, że "Shore Leave" ma ciąg dalszy, to są 2 misje w jednej. Ja pamiętam, że na początku mojego grania w Fm-ki, po skończeniu misji klikałem na " Wyjście" a nie na "Kontynuuj" i kilka dobrych misji przegapiłem.
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Wiem, zdaje sobie z tego sprawę, ale dzieki za pamiec :)
Chodziło mi oto ze mam wszystkie z tej seri TTGM od 0(trening) do bodajże 8 i całą z przyjemnośćią przejdę. Jak będe miał problemy w następnych odsłonach to bede :lol: "wołał o pomoc". Na razie zacząłem TTGM 4.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Paweuek »

Sorry Paweuek
Nie ma sprawy. Nie gniewam się. Przynajmniej sobie zagrałem :wink:. Postaw piffko i jesteśmy kwita :-).
Obrazek
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Ackbar »

Paweuek pisze:
Sorry Paweuek
Nie ma sprawy. Nie gniewam się. Przynajmniej sobie zagrałem :wink:. Postaw piffko i jesteśmy kwita :-).
Próbowałem wlać butelkę do stacji dyskietek :lol: ale tylo "zalałem w trupa kompa", anie wiem jak :oops: wklepac emotikon z piwkiem :wink:
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: PROMETEUSZ »

Mam pytanie jak ulozyc te czaszki i gdzie je ulozyc

prosze o pomoc
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: PROMETEUSZ »

Jak otworzyc ta wielka swiatynie w drugiej misjii???
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: TTGM:Shore Leave

Post autor: Flavia »

Może to głupio zabrzmi, ale... Jak się w tej misji zdobywa zadania? :zdw
Przez cały czas miałam aktywne tylko dwa, a gdy skończyłam pojawiło się jeszcze dziesięć. SKĄD?! Był jakiś zwój, który przegapiłam? Czy to jakiś bug? A może tak ma być? O co, do diabła, chodzi?!

A także: Zawietrznicy przebąkiwali coś o wykradzeniu skrzyni z młotodzierżczymi kosztownościami. Można ją gdzieś, ekhem, "odzyskać"?
Heroes are so annoying.
ODPOWIEDZ