Gildia Oświeconych

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Nareszcie! - krzykną co poniektórzy (do licha, jak się to pisze? :)). Ale o zo chozi? - spytają inni. Już spieszę wyjaśnić: oto oficjalnie uważam Gildię Oświeconych za otwartą! Zapraszam wszystkich do eksplorowania, czytania, oglądania, robienia uwag, pisania i kolaborowania :).

http://www.enlightment.ovh.org/Gildia.html

PS. Serdecznie za to przepraszam, ale strona została przygotowana przede wszystkim wg IE (Timon, mam nadzieję, że jeszcze go nie odinstalowałeś? :)) i właściwie tylko tam wszystko wyświetla się tak, jak powinno. Bardzo proszę, w miarę możliwości, korzystać z tej przeglądarki (chyba nie wymagam zbyt wiele, co? :)), bo sporo się natrudziłam, by wszystko wyglądało tak a nie inaczej :).
Uwaga dla użytkowików Mozilli Firefoxa - właściwie wszystko jest w porządku, ale... nie wiedzieć, czemu, nie dzieli mi wyrazów (a tym samym wszystko przesuwa), nie czyta jednego z js-ów i nie potrafi czytać css-a ze strony tytułowej. W sumie nie utrudnia to nawigacji, ale...
Uwaga dla użytkowników Opery - bardzo mi przykro, ale przeglądarka nie wie, co to takiego Alladyn. W związku z powyższym niektórych rzeczy nie będzie można przeczytać. Sami wybierajcie... :P:

Właściwie wszystko posprawdzałam i strona powinna działać poprawnie, ale może coś mi umknęło. Jakby co, piszcie. Liczę również na uwagi. Mnóstwo uwag. Wręcz całe morze... :)
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: timon »

Kocham Alladyna :-D
:ok :ok
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Gregorius »

Że co? Wogóle nie mam IE jako że w pracy używam Linuksa i Opery :-)
No cóż, nie dla mnie ta stronka...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Bruce »

Oj Caer ale tą stronę trzeba było zrobić dla wszystkich przeglądarek :wink:
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Sah
Skryba
Posty: 290
Rejestracja: 14 września 2003, 18:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Sah »

Aj, łatwo się zgubić na tej stronie. Te wszyskie teksty tam są w html? Strasznie dużo pracy to musiało zająć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Nivellen »

Wygląda pięknie, tylko ładuje mi się całą wieczność. Może to wina mojej neo 128kb, szy so?
A może to tylko wina obciążenia serwera? Napiszcie coś, bo chciałbym się zapoznać z całą zawartością strony :?
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Gregorius pisze:Że co? Wogóle nie mam IE jako że w pracy używam Linuksa i Opery :-)
No cóż, nie dla mnie ta stronka...
No dobra, przesadziłam: wszystko da się przeczytać, będzie trochę poprzesuwane. Mojemu zmysłowi estetycznemu się to nie podoba... :P:
Bruce pisze:Oj Caer ale tą stronę trzeba było zrobić dla wszystkich przeglądarek :wink:
Jak będę miała czas, to zrobię. Niestety, do tej roboty jestem sama. No chyba że ktoś odpowie na ogłoszenie w Magu Codziennym :P:
Sah pisze:Aj, łatwo się zgubić na tej stronie. Te wszyskie teksty tam są w html? Strasznie dużo pracy to musiało zająć.
E? Prawie na każdej stronie masz pełną nawigację :). A układ? Jak w (każdym) portalu :P:.
Tak, wszystkie teksty są w html. I owszem, dużo pracy to kosztowało: można sobie sprawdzić po datach w Magu Codziennym. To taki blog związany z tworzeniem strony... :-D
Nivellen pisze:Wygląda pięknie, tylko ładuje mi się całą wieczność. Może to wina mojej neo 128kb, szy so?
Dziękuję. Wiem, to wina serwera. Ale intensywnie myślę nad zmianą...
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Dziarsky »

Mam wrazenie, że ta strona istnieje od dawna! zawartości jest straszie dużo :) Mam nadzieje, że znajdę czas na to wszystko ;)

ps. w linkach prosze o zmianę thief.cenega.net na http://thief.gry-online.pl lub www.thiefpl.prv.pl

ps2. odnośnie DromEd brakuje polskiej z tego co pamiętam dobrej strony :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Owszem, istnieje od dawna, ale... na moim komputerze :). Właśnie dlatego tyle czasu mi to zajęło, bo chciałam mieć stronę w miarę kompletną.

Ależ proszę bardzo. Szczerze mówiąc, stan sznurków :-D jest na jakieś pół roku temu, więc ładnie proszę o przysyłanie mi aktualnych, w miarę możliwości z krótkim opisem.
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Katharsis13 »

Do Caer: wysłałam Tobie maila z "czymś" do gildii. Jak odbierzesz daj znać, bo nie wiem, czy dojdzie (tutejsze zabezpieczenia nie pozwalają na korzystanie z outlook expres i adres musze wpisywac "ręcznie" :arrow: mogłam się pomylić :roll: )
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Doszło, doszło. Pięknie dziękuję. Teraz jeszcze muszę się zastanowić, jaki do tego dać tekst. Hm... Może coś o naszych dzielnych naukowcach, którzy z pasją, poświęceniem i niepomni na niebezpieczeństwo badają starożytną cywilizację i miejsce naszego obecnego pobytu... :-D
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Katharsis13 »

Caer pisze:Doszło, doszło. Pięknie dziękuję. Teraz jeszcze muszę się zastanowić, jaki do tego dać tekst. Hm... Może coś o naszych dzielnych naukowcach, którzy z pasją, poświęceniem i niepomni na niebezpieczeństwo badają starożytną cywilizację i miejsce naszego obecnego pobytu... :-D
Brzmi interesująco :-D Cieszę się, że obrazek sie nadaje.
Zachecona tym faktem 8-) wysyłam coś jeszcze. Tym razem do "ciekawych wiadomości z miasta i terytoriów przyległych". Jezeli stwierdzisz, że tekst wymaga korekty, zechcesz coś ulepszyć, to prosze bardzo. Po prostu miałam ciekawe zdjęcia, które nasunęły mi pewne skojarzenia...
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Maveral »

No fajna stronka, tylko jedno mnie nadal denerwuje. Te opisy niezrozumiałe. albo ja mam zryty łeb albo nie potrafie zapamiętać gdzie co jest... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Minak
Ożywieniec
Posty: 105
Rejestracja: 24 października 2004, 22:56
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Minak »

Taaak, zgadzam sie z przedmówcą. Troszke cięzko sie porusza po stronie na dłuższą metę. Poza tym jest sliczna (choć za mało cienista jak na Thiefa :wink:).
-Did you find Jesus?
-Why? Is he lost?
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Maveral pisze:No fajna stronka, tylko jedno mnie nadal denerwuje. Te opisy niezrozumiałe. albo ja mam zryty łeb albo nie potrafie zapamiętać gdzie co jest... :wink:
Minak pisze:Taaak, zgadzam sie z przedmówcą. Troszke cięzko sie porusza po stronie na dłuższą metę. Poza tym jest sliczna (choć za mało cienista jak na Thiefa :wink:).
Jako że nie mogę odpowiadać w księdze gości (czyli w Kronikach z Zaginionego Miasta :-D), odpowiadam wywiadem z głównym designerem. Polecam jego lekturę :).
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Maveral »

Caer pisze:odpowiadam wywiadem z głównym designerem.
Najpierw trzeba to znaleźć hehe a z tym moge miec kłopot, ale jak się upre to znajde... "szukajcie a znajdziecie" :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Maveral pisze:ale jak się upre to znajde... "szukajcie a znajdziecie" :wink:
No właśnie... :-D
Awatar użytkownika
hurr
Mechanista
Posty: 442
Rejestracja: 07 października 2004, 16:19

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: hurr »

Dzisiaj biorę się do pisania. To będzie o Świętach, dzwoneczkach, prezentach... A w tym wszystkim, oczywiście, Garrett. Pokażę to może jutro. Co Wy na to?Wiem, nawet jeszcze śnieg nie pada ale fajnie co jakiś czas pomyśleć o choinkach, prawda? :-D
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Caer »

Czekamy z niecierpliwością :).
Awatar użytkownika
hurr
Mechanista
Posty: 442
Rejestracja: 07 października 2004, 16:19

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: hurr »

.........
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2010, 15:06 przez hurr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Katharsis13 »

Caer! Jakość zdjęć jest :ok . Zresztą tym lepiej dla nich, że nie są super wyraźne :wink: Co do zmian to nie mam nic przeciwko :)
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Gildia Oświeconych

Post autor: Maveral »

Eh Caer jak ty mnie opisujesz!

"Wątpliwości zarządu wzbudził fragment opisu autora, który znany jest ze swoich kontrowersyjnych pomysłów"

Ja i kontrowersja? Daj spokój toc ja spokojny student jestem :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
ODPOWIEDZ