T2 FM: Heist Society

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

T2 FM: Heist Society

Post autor: Aen »

Jak wyłączyć alarm chroniący klejnoty? Czy ma związek z przekładniami wyłączającymi Twarze i światło? A może odpowiedzi mam szukać w bibliotece z Twarzą?
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

T2 FM: Heist Society

Post autor: Henry »

W bibliotece w książce jest ukryta dźwignia wyłączająca alarm.
Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

T2 FM: Heist Society

Post autor: Aen »

Wiem, że ta dźwignia wyłącza obserwującą tam Twarz...czy o tą właśnie Ci chodzi? Dwupoziomowa z dwoma strażnikami, tak?
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

T2 FM: Heist Society

Post autor: Henry »

Tak, tylko że wcześniej wchodziłem do pomieszczeń w których wyłączałem inne kamery, tak że nie jestem pewien czy mówimy o tym samym.
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

T2 FM: Heist Society

Post autor: Monsieur »

Pamiętacie jeszcze tą misję ?
Mam do wykonania ostatni objective , znaleźć sekretne przejście do City Hall czy coś takiego. Na jednym z korytarzy na parterze, za posągiem wyraźnie odznaczają się jakieś tajne drzwi. Pasują jako wejście do jedynego pomieszczenia w gmachu w którym nie byłem (tak wynika z mapy) , ale nie mogę znaleźć ewentualnego przełącznika otwierającego je. W jednym z pomieszczeń na górze też widać odznaczające się na ścianie drzwiczki i też nie wiem czy da się to jakoś otworzyć.
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Heist Society

Post autor: dario »

Tajne przejście znajduje się w Bibliotece Lorda (Lords Library)na parterze. Na środku schodów jest biurko a za nim przełącznik przesuwający biblioteczkę.
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2 FM: Heist Society

Post autor: Mixthoor »

Jeśli Mr Monsieur wróciłby kiedykolwiek do tej misji:
Gdy zdobędziesz House Master Key na przeciwko tamtych drzwi, o których wspominasz, stoją posagi. Za jednym z nich jest zamek i dźwignia przesuwająca metalowa rzeźbę Mechanistów. W ukrytym pokoju znajdzieszciekawe nagrania i dziennik lorda.

Mr dario wspomina już o ostatnim momencie gry, który defakto pokrywa sie z ostatnim celem - wydostań się ukrytym przejściem przez bibliotekę. W moim przypadku musiałem spojrzeć z bliska na obraz dziewczynki w czerwonej sukni. (o czym pisał sam lord do kapitana straży).
ODPOWIEDZ