Trial by Night

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Trial by Night

Post autor: Jacek »

Po pierwsze: gorąco polecam, misja stara do T1 ale zaj..., niemożliwa do przejścia na szybko, wszystko zamknięte, brak wytrychów na początku, ciężko się gdziekolwiek dostać, pełny realizm, szczególnie na expercie.

Pytanie podstawowe: gdzie jest kwadratowy wytrych? (o ile w ogóle jest)

Mam jeszcze mnóstwo zamkniętych drzwi i skrzynek (ok.15) i loot'u do zdobycia, może więc wytrych rozwiązałby sprawę.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Trial by Night

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Trial by Night

Post autor: Jacek »

Już znalazłem i rozwiązało to wiele problemów, gorzej z wejściem do Hamerytów - pierwsza brama ok. ale następna zamknięta - dźwignia nie działa, droga podwodna zamknięta z dwóch stron, czy jest jakieś inne wejście?
Intryguje mnie też furtka na lewo od miejsca startu, ta z ogniem na górze.

ps. Henry, już to pisałem ale na Ciebie naprawdę zawsze można liczyć w kwestii FM-ek :ok :wink:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Trial by Night

Post autor: timon »

Polsko- męski Nightwalker :-)
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Trial by Night

Post autor: Henry »

Już znalazłem i rozwiązało to wiele problemów, gorzej z wejściem do Hamerytów - pierwsza brama ok. ale następna zamknięta - dźwignia nie działa, droga podwodna zamknięta z dwóch stron, czy jest jakieś inne wejście?
Na "ekspercie" nie miałem problemu, na "normalu" nie idzie wejść
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: Trial by Night

Post autor: PROMETEUSZ »

► Pokaż Spoiler
ODPOWIEDZ