[TH] Bany jak zgniłe banany

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

[TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Acolithus »

no i nam dali wszystkim bany na brodysach za gadanie po polsku :shock: :roll:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: PiotrS »

To było do przewidzenia, chyba nie macie pretensji :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

to jest nie fair - kazdy nawija jak mu wygodniej - sam parę razy grałem z wiarą nawijającą chyba po rosyjsku, czy jakoś tak, a nikt ich nie zbanował :roll: nikt nie lubi polaków
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: grim_reaper »

Ja też uważam że to niesprawiedliwe, wczoraj już później przez dłuższy czas grali ludzie tylko z Polski i nie było do kogo odzywać sie in inglisz a tu nagle taki chamski ban :evil:

No ludzie! Przecież jaka w tym logika, skoro nie było nikogo nie-po-polsku-mówiącego, to co moze mieliśmy do siebie po angielsku pisać?!?!? :szok2:

Bandit chyba próbuje coś z tym zrobić, ale jak sam twierdzi za jakiekolwiek próby rozmowy na ten temat możemy dostać bana na amen i kółko sie zamyka, ehh!
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Acolithus »

PiotrS pisze:To było do przewidzenia, chyba nie macie pretensji :wink:
a jednak mamy, kiedyś czegoś takiego nie było, widziałem ostatnio dwóch gości gadających po niemiecku i też dostali bany :shock: tymbardziej mnie to dziwi że to jest niemiecki serwer :lol:

a pamiętam kiedyś (ponad rok temu jakoś) było dwóch szwedów lub norwegów i gadało non stop w tym swoim pokracznym języku :) nawet nie grali tylko gadali :roll: i tak przez cały dzień i nikt im za to nic nie robił
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Jimmy walczy o nas. :ok
:arrow: http://www.brodyzone.com/forum/index.php
Przydałoby się jakoś mu pomóc... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Azaqi »

Sprawa jest naprawde poważna, ja też dostałem bana chociaż nie grałem wczoraj w ogóle na necie, więc za co ban!!!!! :zlosc3: To już jest przegięcie...
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: co za chamy!!! nie mogę wejść na brodysa :evil: :evil: :evil:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Jimmy »

Ci, którzy nie są zarejestrowani na forum Brodysa niech się zarejestrują i udzielą się w wątku : http://www.brodyzone.com/forum/viewtopic.php?t=155 aby walczyć we własnej obronie przeciw chamstwu.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: grim_reaper »

Dobra w sumie niewiele jeszcze zostało tam do dodania po tym co Jimmy napisał. Wszystko kawę na ławę wyłożył.
Trochę jak na razie zignorowali tego posta, mam nadzieję że to nie przejdzie bez echa, bo to robi się mały rasizm, albo sam Trickster wie co jeszcze :shock:
A karanie innych graczy, nawet jeśli ich nie było wtedy na Brodys to już bez komentarza w ogóle...

Może by tak parę słów po polsku im tam zasadzić :lol: ?!?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za sprawiedliwość :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Azaqi »

W sprawie mojego bana wyjaśnienie jest tu : http://forums.blackcatgames.com/showthread.php?t=6205 :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

Pogadam z Brodym i powinien was odbanowac, pewnie zrobie to rano jak bedzie w pracy.
Ale musza byc pewne zasady, jak jestescie na serverze z innymi ludzmi NIE UZYWAJCIE jezyka polskiego. Ludzie nie rozumieja i moze byc to potencjalnym zagrozeniem, ze oszukujecie. Dowiem sie wszystkiego i dam wam znac.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Ivvan »

ehhhh :( ich strata... ale ja moge sobie grac bo mi nie dali bana :-)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

a mi dali, a nie grałem, ale już wycofali :-) dali bana chyba na całą TePsę
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Jimmy »

Ban już zniesiony.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

ale dalej nie został wyjaśniony... :evil:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: grim_reaper »

Po co wyjaśniać jak można udać że nic się nie stało :evil:

Faktycznie wygląda na to, że był to po prostu taki "żarcik" (delikatnie mówiąc), tyle, że chyba takie poczucie humoru nie do wszystkich trafia :lol:

Pewnie nie ma co liczyć na jakieś eksplanacje, grunt, że odbanowali :?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Jeśli to był żart... :x to tego kto nas zbanował ubije jak psa! :evil:
Tym bardziej, że tyle było czekania, przygotowań i nawet przyjemnie się grało a tu nagle taki... stop stop bo już bym się rozpędził... :twisted: :diab9:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Ivvan »

ja powiem tak jak to wedlug mnie wygladalo.
Admin byl zly ;p i sobie pobanowal jakby nigdy nic gralo sobie dalej "paru" graczy :P i sobie pomyslal ze skoro MY nie bedziemy grali na tym servie to prawie nikt tam nie bedzie grac i mu sie nie oplaci wogole stawiac serva 24/h ;] no wiec udaje ze gdyby nigdy nic i sobie odbanowuje... heh.... dopiero docenil nas jak nas stracil ;p
moja wersja :P by Ivvan
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Coś w tym jest bo odkąd zaczeliśmy grać na naszym serwerze Brody przestał stawiać swoje. :shock: :lol: :-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

hmmm ja wogle nie widze serv brody... mnie tez zbanowali za to ze gadalem po polsku mimo ze mnie ponac 2 tyg nie bylo... mam nadzieje ze juz po sprawie...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

No i znowu ban, znowu na Brodysie i znowu niesprawiedliwy. Uwzięli się chyba na mnie. :pff6: Oni chyba myślą, że ja jestem wszystko wiedzącym specem od Bóg wie, czego który swoją ogromną wiedzę wykorzystuje do ułatwiania sobie gry. :pff6: Flaku, jeśli to czytasz to proszę podaj mi adres, bo wiem, że jesteś tam zarejestrowany na forum, które zostało stworzone podobno tylko dla adminów. Kiedyś na nim byłem, ale już nie pamiętam adresu. Muszę gdzieś to wyjaśnić. Wracając do sedna sprawy. Bana dostałem na mapie Skeltston Head właściwie za nie wiedze. Bo admin do mnie coś pisał a ja nawet nie zakapowałem, o co mu chodzi i nagle bęc połączenie zerwane i mam bana. :pff6: Dobrze, że zrobiłem skrina to przetłumaczyłem sobie mniej więcej to, co do mnie pisał i wiem, o co mu chodziło a nawet więcej dowiedziałem się od niego, że jak odpali się grę w trybie software to widać ukryte przedmioty, które są w skrzyni. Ja akurat podszedłem do skrzyni i popatrzyłem się na nią a celownik zrobił się czerwony a miałem jak zawsze odpaloną grę na trybie Direct3D, co zresztą potwierdza mój screenshot. Dla tych, co nie wiedzą. Celownik robi się czerwony wtedy gdy patrzymy na przedmiot, który jest specjalnym obiektem do ukradzenia przez złodziei. No, więc jak już zobaczyłem, że celownik robi się czerwony to domyśliłem się, że w tej skrzyni, przy której stoję musi być ukryta mapa. No i za to dostałem, bana - za czerwony celownik. :pff6: Nie wiem czy to jest wyjście żeby banować tych, którzy odkryją błąd mapy. Gdyby tak było to nie wiem czy ktoś grałby jeszcze w tą grę. Chyba nikt... BTW fajnieby było to im przetłumaczyć :wink: Zauważcie, że na skrinie Indus zapytał się mnie, jakiej karty używam a więc on pewnie wie, na jakich kartach można a na jakich nie widzieć ukryte przedmioty w skrzyni. I gdzie tu sprawiedliwość? Ja nie wiedziałem a bana dostałem on prawdopodobnie wie a wiedzieć znaczy móc... :roll:
:arrow: http://republika.pl/thievery_mod4ut/forum/skrin.zip
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

W sumie mi sie to nie podoba... mam wrazenie ze admini i gracze jak na przyklad Indus sa ze soba w zmowie... i probuja pozbyc sie dobrych graczy ktorzy sa dla nich zagrozeniem... nie wiem co o tym myslec... ale jedno jest pewne... to nie jest fair... :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Agnar pisze:...mam wrazenie ze admini i gracze jak na przyklad Indus sa ze soba w zmowie...
Według mnie właśnie tak jest, ale nie mam jak na razie na to dowodów, bo nie wiem, kto tam jest adminem. :|
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

www.brodyzone.com, tam jest forum odnosnie banow.
Bandit, zostales zbanowany
a) za jezyk (ciagle gadanie po polsku i przeklinanie w tymze jezyku), mimo, ze zostales upominany wielokrotnie za to
b) dziwnym zbiegem okolicznosci, wiedziales gdzie jest mapa na Skelstonie, czy plany na Strongholdzie. Ja sam trzykrotnie widzialem taka sytuacje. Na pytanie admina skad to wiesz i czy moze uzywasz software mode odpowiadales usmieszkiem :]
Z adminow bylismy zalogowani Ja i Archie wczoraj. Jak Archie zauwazyl, ze znowu nie wiadomo skad wiesz gdzie sa objectivy, juz Cie nie bronilem.
A co do jakies zmowy, to nic takiego nie ma, po prostu zlamales zasady, jest jakies podejrzenie. Bede przegladal jutro logi z Twoich gier na SH, Stronghold jako guard i zobaczymy, czy moze ten ban nie bedzie dluzszy niz tydzien.
Zbanowany jest Twoj IP wczorajszy, jezeli przylaczysz sie do gry z jakiegos innego swojego IP z puli, to wtedy cala pula zostanie zbanowana i na pewno nie bedzie milych konsekwencji.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
ODPOWIEDZ