[TH] Bany jak zgniłe banany

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

Flack... moim zdaniem smierdzoca sprawa jest to ze indus czesto trafia mace w cieniu... nie podoba mi sie to ze on strzela na slepo z kuszy i trafia... dosc czesto... wiec moze tez powinienem go o cheatowanie posadzic co ? :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Emocje wzięły górę w spoilerach są bluzgi! Jeśli nie chcesz to nie czytaj!
Flack pisze:dziwnym zbiegiem okoliczności, wiedziałeś gdzie jest mapa na Skelstonie, czy plany na Strongholdzie. Ja sam trzykrotnie widziałem taka sytuacje. Na pytanie admina skąd to wiesz i czy może używasz software mode odpowiadałeś uśmieszkiem :]
Z adminów byliśmy zalogowani Ja i Archie wczoraj. Jak Archie zauważył, ze znowu nie wiadomo skąd wiesz gdzie są objectivy, już Cię nie broniłem.
O KURWA!!! :upset Ja pierdole :upsetw no uwzięli się na mnie! Na Strongholdzie obszedłem prawie całą mapę sprawdzając sejfy, które były już otwarte przez złodziei i natrafiłem na nie wiem może ostatni, który był zamknięty a plany nie były jeszcze skradzione! Takie to KURWA dziwne!? :zly Nie no! Czy mi się zabrania logicznego myślenia!? :szok2: Podczas gry jak już wcześniej wspomniałem nie mam ani czasu ani zamiaru czytać i odpisywać a czasami po prostu nie rozumiem, co do mnie piszą, dlatego piszę ":]" a wy to oczywiście tłumaczycie po swojemu. :pff6:
Flack pisze:Zbanowany jest Twój IP wczorajszy, jeżeli przyłączysz się do gry z jakiegoś innego swojego IP z puli, to wtedy cała pula zostanie zbanowana i na pewno nie będzie miłych konsekwencji.
Dla Twojej wiadomości wchodziłem już wczoraj chyba około północy na Brodys Revenge, ale nikogo nie było na serwerze. Admina chyba też nie, bo nikt mi nie odpisał... Macie dobre pomysły... Szczególnie z tym banem na całą pulę. Nie ma co tylko pogratulować takich adminów. :pff6:

Jeśli chodzi o tryb graficzny, jakiego używałem i używam jest tak jak napisałem wyżej. ZAWSZE używałem i używam Direct3D i wcześniej, czyli przed przetłumaczeniem tego, co jest na screenshotcie nie wiedziałem, że w Software widać ukryte przedmioty.
Mój screenshot jest namacalnym dowodem na to, że podczas wczorajszej gry miałem włączony tryb Direct3D. Zastanówcie się czasem, co piszecie, bo potem ktoś może to wykorzystać!
Flack pisze:za język (ciągłe gadanie po polsku i przeklinanie w tymże języku), mimo, ze zostałeś upominany wielokrotnie za to
Nom zostałem upomniany i strasznie mnie to irytuje jak w kółko coś mi się wypomina i oskarża o coś, czego nie robię. (podpowiadanie) Takie gadanie bardzo przeszkadza mi w grze, przez co potem nie mogę się skupić i łażę w kółko jak głupi. :pff6:

Ten Archie ma chyba zbyt bujną wyobraźnie i jestem prawie pewien, że on się na mnie uwziął, bo pewnie coś mu kiedyś zrobiłem... dlatego bez żadnych skrupułów kliknął na "BAN".

Czasem coś napisze jak spectatuje albo jestem w jednym teamie ze swoimi i nigdy nie jest to podpowiadanie czy coś podobnego a jeśli chodzi o przekleństwa w języku polskim to zgadza się JEDEN RAZ napisałem CHUJ CI W DUPE chyba właśnie Archiemu... - prawdopodobnie miał inny nick. Więc pojedyncze użycie zwrotu, którego z założenia przeciwna strona nie rozumie jest aż takie złe? Jeśli chodzi o inne przekleństwa to przypomina mi się tylko KURWA i może SPIERDALAJ. Wyrazu KURWA użyłem kiedyś, gdy wkurzyłem się, ale to chyba nic złego skoro inni gracze piszą po angielsku FUCK, WHORE, BITCH itd. Tym bardziej, że wyraz KURWA z mojego założenia jest rozumiany tylko przez polską grupę graczy.
Flack pisze:www.brodyzone.com, tam jest forum odnośnie banów.
Nie o te forum mi chodziło... było takie ogólne forum dla adminów, ale już nie ważne.
Flack pisze:A co do jakiejś zmowy, to nic takiego nie ma, po prostu złamałeś zasady, jest jakieś podejrzenie. Będę przeglądał jutro logi z Twoich gier na SH, Stronghold jako guard i zobaczymy, czy może ten ban nie będzie dłuższy niż tydzień.
Pfff specjalnie pod koniec wakacji daliście mi tego bana żeby mnie jeszcze dobić. :dead
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

Bandit, wieloktotnie bylo Ci mowione, nie mow NIC po polsku na serverze. NIC, znaczy nie wazne czy powiesz "Lubie wachac kwiatki", czy "Uwazaj, zlodziej jest tam!", to budzi podejrzenia.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego od czasu, kiedy zaczęli nam to dosadnie wytykać poziom mojego polskiego znacznie się obniżył, ale na całkowite wyeliminowanie naszego języka nie zgodzę się nigdy! Czasami muszę coś przekazać. Np. jak są nowi gracze, którzy lamią i robią latejoiny a za to można dostać bana. Nie wiem jak Ty byś Cię czuł, kiedy przy pierwszym zetknięciu z grą i całą społecznością danej gry dostałbyś bana za niewiedze. Na pewno nie byłoby to przyjemne uczucie...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

Wlasnie, a powiedzenie kmac, chwdp, czy jakies inne to na pewno po to, zeby pomagac innym polakom..
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Wyjątkowo ciężki przypadek... stwierdzam u Flaka browarogłowie! xD A jaka jest diagnoza innych? Może trzeba coś amputować? :twisted:
Flack pisze:Wlasnie, a powiedzenie kmac, chwdp, czy jakies inne to na pewno po to, zeby pomagac innym polakom..
No pewnie od razu ziomy mają polewkę. :] Śmiech to zdrowie! :lol:
Wiesz, co Flaku ja nie jestem aż taki zły chyba można się dogadać... :wink: :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

Flack pisze:a) za jezyk (ciagle gadanie po polsku i przeklinanie w tymze jezyku), mimo, ze zostales upominany wielokrotnie za to
grałem wtedy i mogę powiedzieć, że tylko raz przeklął po polsku - innych wyrażeń po polsku zwyczanie nie było - chyba, ze jako whisper
Bandit pisze:Dla tych, co nie wiedzą. Celownik robi się czerwony wtedy gdy patrzymy na przedmiot, który jest specjalnym obiektem do ukradzenia przez złodziei.
to nie wiedziałem - może u mnie też tak jest? może.... w końcu też mam chyba Direct3D - na innym nie da się grać bo brzydko wygląda

po polsku mi się zdarzały - ale jako bindy jedynie: połączone z komentarzem po angielsku - też mnie zbanujecie ? bez jaj
Bandit pisze:wyraz KURWA z mojego założenia jest rozumiany tylko przez polską grupę graczy.
jest chyba w większości języków słowiańskich rozumiany :wink:
Bandit pisze:EDEN RAZ napisałem %%%%% chyba właśnie Archiemu
o tym właśnie mówię :]
Flack pisze:nie mow NIC po polsku na serverze.
nie tylko my używamy zwrotów niezrozumiałych dla innych: jak piszą "pwnage", "lawl" albo coś w tym guście to się wściekam po prostu :|
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Widzę, że Flacku jest mocno zajęty, bo żadnych wieści o zawartości loga nam nie przekazał. Jeszce jedna sprawa. Podobno wtedy na Skeltstonie wszyscy Polacy oprócz nightFoxa dostali bana albo kicka. W związku z tym żądam dostępu do loga z tamtej rundy, ponieważ doszły mnie słuchy, że po wyrzuceniu mnie z gry pewne osoby nie potrafiły zatrzymać swoich komentarzy dla siebie. Większość z was może podziękować Flackowi za to, że w ten weekend prawdopodobnie nie zagra sobie w Thievery na necie. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

lawl, co to za bs gadasz?
Tylko ty nie mozesz grac w weekend.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Tak? :roll:
Dla przykładu zapytałem się nightFoxa:
Bandit
możesz wejść na brodys revenge?
nightFox
pewnie tak, a co?
Bandit
bo ja nie moge...
nightFox
bylem przy tym jak ci oficjalnie bana wreczali
nightFox
to go pewnie nie zdjeli...
Bandit
sprwadz czy możesz teraz wejść
nightFox
to musze GG wylaczyc...
Bandit
k
nightFox
...odezwe sie za pare minut...
Bandit
k
nightFox
pojawia sie connection failed...rejected by server
nightFox
na revenge i challenge...
DZĘĘĘ-KUUU-JEEE-MYYY! :lol:

Flack jak już odpowiadasz na moje posty to nie wybieraj sobie tego, na co Ci wygodnie jest odpowiadać tylko pisz o wszystkim wtedy taka rozmowa będzie miała sens i może wreszcie do czegoś dojdziemy. Ale jeśli wolisz nas olewać to spoko my olejemy Ciebie. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

Nie podoba mi się to że ledwo wejde na brody i ludzie zaczynają gadać dlaczego nie mam bana... :evil: zrobilem ss żeby wam pokazać jak przebiegała moja rozmowa z innymi... poza tym... flack... ty jesteś egg prawda? a na tym ss pisze ze sam siebie zbanowałeś? :lol:
Obrazek
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

LOL, grałem i się każdy pytał czy jestem z Polski, wkurzające, inna sprawa, że sami oszukują a nam zadroszczą szczęścia
(nie powiecie mik, że jak siedzę w całkowitym cieniu a guard biega do pomieszczenia i od razu strzela prosto we mnie w kuszy :? ostatnio to się często nie zdarza, ale i tak jest wkurzające, bo nie powiecie mi, że to przypadek
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

Widzisz Bandit, mozesz wejsc, patrzylem na IP nightfox i nie pokrywa sie z zadnym zbanowanym, wiec nie wiem w czym jest problem. Ja udam, ze tego ss nie widzialem.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

Marek... wiesz... ja czasami teztak robie ze jak widze prosta linie cienia to strzelam w nia ale bardzo zadko mi sie zdarza ze w kogos trafiam... zauwazylem ze indus dosc czesto trafia... Wiec dlaczego jego nie powinnismy o cheatowanie oskarzac co ? a jezeli chodzi o ta mape skel.head to ja tez tak sprawdzalem po skrzyniach czy tam jest mapa czy nie... i zaloze sie ze zagraniczni tez tak sprawdzali... prawda jest taka flack ze cos se wymysliles na nasz temat i rozwiales to zagranicznym i oni w to uwierzyli bo bylo im to na reke... :evil:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Taa fajnie jest zaprzeczać samemu sobie...
Flack pisze:lawl, co to za bs gadasz?
Tylko ty nie możesz grac w weekend.
Flack pisze:Widzisz Bandit, możesz wejść...
Nie. Dalej nie mogę wejść... i nighFox pewnie też nie z resztą on pewnie będzie chciał się wypowiedzieć na ten temat. Zaczyna robić się ciekawie. :zmiesz3: Można powiedzieć, że piszemy właśnie niezły scenariusz do jakiejś głupkowatej telenoweli, ale chyba właśnie o to Flackowi chodzi żeby zrobić z nas głupków a internetowe "życie" to dla niego taka telenowela. :roll:

Eh zrobiłem wielki błąd oskarżając Archiego o to, że jest w zmowie i zbanował mnie bez skrupułów. :( Nawet nie podejrzewałem, że ktoś może być aż tak perfidny, ale szczerze mówiąc już od dawna coś podejrzewałem. :| Teraz już mam pewność, że za tym wszystkim stoi Flack, który w grze używa alisów: Ducky, Egg i może jeszcze jakichś innych, co z resztą nie jest żadną nowością, bo jako osoba z uprawnieniami admina jest też szpiegiem, który monitoruje przebieg gry i stara się wychwycić oszustów jednak nie wychodzi mu to najlepiej. :pff6:

W sumie to dobrze, że pokapowałem się teraz, co jest grane, bo w poniedziałek mogłoby być już za późno tak samo jak za późno było z poprzednimi banami, które nie zostały wyjaśnione - dlaczego? :rolleye Hehe <ironiczny śmiech> odpowiedz jest bardzo prosta, bo Brody pewnie nawet nie wiedział, kto je dał a przede wszystkim nie chciał ośmieszać się tak wielkim błędem, jakim było bezpodstawne zbanowanie wszystkich polskich graczy. Teraz tylko nasuwa się pytanie: więc kto to zrobił? :? Dla mnie odpowiedz jest równie prosta jak w przypadku mojego bana. :none Według mnie bana dał nam, Flack który może miał zły dzień i chciał odreagować na kimś swój gniew albo po prostu najebał się i po pijaku strzelił nam po banie ot tak dla zabawy lub chciał nas tylko wkurzyć i jednocześnie dobrze się przy tym naśmiać, bo dobrze wiedział, że Brody nas odbanuje a może... takich sytuacji można nawymyślać bardzo wiele, co nie zmienia faktu, że to musiał być on.

Takiego bana można jeszcze przeżyć, bo to zazwyczaj tylko kwestia czasu, ale nigdy nie można wybaczyć lub zapomnieć tego jak ktoś publicznie z pełną świadomością oczernia Twoje imię i to na taką skalę, że się w pale nie mieści! Jeden przykład podał już Agnar na swoim ScreenShot'cie. Ja mogę podać drugi. Niedawno wszedłem na serwer Necrosa i on akurat na nim był. Stwierdził, że też powinien mnie, zbanować na swoim serwerze skoro mam bana na brodysach, ale tego nie zrobił, bo widać wiedział, że całą sprawa krótko mówiąc "śmierdzi". Od niego dowiedziałem się też, że to Ducky, czyli nasz drogi Flack twierdzi, że ja używam kodów, błędów i innego badziewia. Jak miło no nie? :pff6:

Nie wiem tylko, dlaczego wszyscy siedzą cicho? :x Bo chyba nie jesteście w zmowie przeciwko mnie i hehehe <ironiczny śmiech> samym sobie? Przecież to widać jak na dłoni, że Flacku nie odpowiada na niewygodne pytania a jeśli już odpowiada to tylko po to żeby zmylić przeciwnika! Czy wy na prawdę nie widzicie prawdy? :zmiesz3:

Wiem, że gówno mogę Ci Flack zrobić, ale dla mnie już nie żyjesz jesteś po prostu martwy tak martwy, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Jedne, czym mogę Ci grozić to wyprowadzenie tego tematu w świat. Niech gracze sami ocenią... :dobani :ok
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

O ile sie nie myle to ducky to jest Monk w TuF... z tego co mi wiadomo... ale ta informacja jest z dosc dawnego czasu wiec...

W zupelnosci popieram bandita... ta sprawa tez mi sie nie podoba... oceniam cie flacku na :dobani mimo ze byles dla mnie na poczatku mily... ale teraz widze ze jednak jestes kolejnym czlowiekiem na ktorym mozna sie zawiesc... powiem to wprost... jestes i zawsze bedziesz w moich oczach zdrajca... chyba ze jakos postanowisz to wszystko odkrecic na tyle dobrze ze znowu zaczne w ciebie wierzyc... ale to jest szansa jak jeden do tysiaca...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Flack »

:pff6: :pff6: Yyyyy czy to nie jakas teoria spisku sie tu tworzy. Ja tego bana nie dalemi nikogo jeszcze nigdy w zyciu nie zbanowalem na Brodysach, dostales ostrzegawczego na tydzien i tego sie trzymajmy. Zejdzie on w poniedzialek i wszystko bedzie gralo. Rysujecie sobie dziwna "telenowele" dookola tego bana.

Popatrzylem se na logi TUT i nie znalazlem nic podejrzanego w grze Bandita, wiec ban normalnie zejdzie po tygodniu i nie zmieni sie w stalego.
Nie mam powodu wam psuc gry w TUT i nie chce tego robic, tylko ze Bandit zachowuje sie jak jakis paranoik....

Oops, a teraz sie wytlumacze. Agnar i Bandit maja (dla mnie) identycznego avatara. Myslalem, ze ten ss to ss Bandita, jak wszedl na server (inne IP) i aliasowal sie dla niepoznaki za Agnara i dlatego powiedzialem, ze moze wejsc. Moja wina, ale skoro takie ciekawe wymysly powstaly przez ten moj blad to warto bylo :X
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

Agnar pisze:oceniam cie flacku na mimo ze byles dla mnie na poczatku mily... jestes i zawsze bedziesz w moich oczach zdrajca... chyba ze jakos postanowisz to wszystko odkrecic na tyle dobrze ze znowu zaczne w ciebie wierzyc...
ja w to bym nie wierzył
Agnar pisze:ale to jest szansa jak jeden do tysiaca...
no właśnie

inna sprawa, że Flacku chce się dopasować do tamtego środowiska, gdzie oczernianie Polaków jest sportem masowo uprawianym: każdy chce kogoś oczernić :x
a efekt jest taki, że ilekroć się pojawi ktoś z suffixem [PL] od razu go wyśmiewają
zazdroszczą nam, że gramy inaczej od nich (raz lepiej raz gorzej)? a może nieuczciwi admini się denerwują, że jak jesteśmy w teamie oni nie mogą zrozumieć naszej korespondencji i "pomóc" kumplom ?
A teraz coś dla osób, którym nie będzie sie podobał mój tekst: nigdy nie zaczynam o ile ktoś mnie nie sprowokował, a oni to zrobili :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Bandit »

Flack pisze:czy to nie jakaś teoria spisku się tu tworzy.
Jaka "teoria"?! To już jest praktyka! Jest tylko jedna zasadnicza różnica między Twoją a naszą stroną "spisku". My piszemy całą prawdę a Ty tylko jej drobną część i to do tego często naginaną.

Hehehe jak tak czytam ten ostatni post Flack'a to nawet zaczyna mnie to bawić. :lol: :pff6: Dalej jest tak samo... pisze tylko o tym, o czym jest mu wygodnie pisać i w taki sposób żeby nas oszukać i ugłaskać.
Flack pisze:Zejdzie on w poniedziałek i wszystko będzie grało.
Teraz już nie będzie grało szczerze mówiąc nie zrobisz na mnie wrażenia nawet dożywotnim banem. Czyżby deja-vo? :zmiesz6: Mam podobne uczucie jak po pierwszym banie. To uczucie mówi mi: nie martw się niedługo będzie wszytko w porządku... STOP! Jak w porządku?! Jak nic się nie wyjaśniło od poprzedniego bana a ten też jest bez sensu, bo poparty tylko tym, że pisałem coś po Polsku. Według mnie to Flack tłumaczył im moje polskie teksty tak jak mu się to podobało, czyli na moją niekorzyść.
Flack pisze:Popatrzyłem se na logi TUT i nie znalazłem nic podejrzanego w grze Bandita, wiec ban normalnie zejdzie po tygodniu i nie zmieni się w stałego.
Ach, więc teraz dopiero sobie przypomniałeś, że w logi zajrzałeś. Bardzo ciekawe... chyba trzymałeś tą wiadomość na "czarną godzinę"... :pff6:
Flack pisze:Nie mam powodu wam psuć gry w TUT i nie chce tego robić, tylko ze Bandit zachowuje się jak jakiś paranoik....
Kto wiem może i do tego jesteś zdolny żeby mnie doprowadzić do takiego stanu. Jeśli nie zauważyłeś już nie używam wulgaryzmów, bo załapałem, o co chodzi a nerwy tylko pogarszają moją sytuację. Posty piszę na spokojnie i staram się, przemyślać każde zdanie żeby Tobie było trudniej się wywinąć z odpowiedzi na nie.
Flack pisze:Moja wina, ale skoro takie ciekawe wymysły powstały przez ten mój błąd to warto było :X
No pewnie, że warto. Jak namieszasz jeszcze trochę to nie zaszkodzi Ci to a wręcz przeciwnie... :pff6:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: nightFox »

Widzisz Bandit, mozesz wejsc
Tylko ty nie mozesz grac w weekend.
mozesz wejsc, patrzylem na IP nightfox i nie pokrywa sie z zadnym zbanowanym, wiec nie wiem w czym jest problem. Ja udam, ze tego ss nie widzialem.
Ja tego nie udam bo fakt, że mnie z serwera wyrzuca jest mi absolutnie nie na rękę...
Plan dominacji nad światem --- 8% complete
I teraz powiem tak...jak człowiek, który zaprzecza sam sobie (patrz cytaty wyżej) może zapanować nad światem w aż 8 procentach?!?...Jak człowiek, który przywdziewa najrozmaitsze maski (Egg, ducky, monk, flack) może być wiarygodny...i jak do cholery udaje mu się osiągnąć 8 procent?!?...I w końcu jak człowiek, który z mojego punktu widzenia zatraca się powoli w tej rzeczywistości wirtualnej-jaką thievery i to forum bez wątpienia jest (to tylko gra a nie wojna światów czy nie wiadomo co!)...jak człowiek, który odkąd śledzę jego posty nie wykazuje się niczym oprócz cwaniakowania:
Czujcie sie zbanowani na Brodysach jak mnie nie wpuscicie
Hmmm ... nie mam dobrych intencji
,
mógł te pieprzone 8 procent uzyskać?!?...
...A teraz jeszcze lepsze pytanie...jak ten człowiek mógłby przekroczyć barierę 8%?!?...a moja odpowiedź brzmi: dalej owijając nas sobie wokół palca:) ot jak! Nie zapominajmy o tym, że to jest gra...a ja mam wrażenie, że ten kto rozdał bany myśli, że pozbawia nas czegoś niezbędnego. Ponadto nikt nie jest niezastąpiony...nawet ty flacku (jako admin), i jesteś w błedzie jeśli myślisz, że w dużej mierze od ciebie zależy zdejmowanie banów i ich rozdawanie...bo jak już mnie doprowadzisz do furii to po prostu zbojkotuje całe to granie (i daj Bóg żeby reszta mnie wsparła)...(bo to ma być przyjemność po pracy, a nie wypruwanie sobie żył z nerwów że serwer na którym urzędujesz mnie wyrzuca!), ale prędzej zczeznę na samym dnie piekła niźli cię poproszę o zdjęcie bana (niesłusznego!)...i założę własny serwer gdzie twoje zepsute grabie nie sięgną i raptem okaże się, iż brak ci już ludzi, których mógłbyś zmanipulować...
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Azaqi »

Z tym banem na nightFox'sie to już straszna przesada :pff6: Flack'u możesz prowadzić sobie swoją (głupią moim zdaniem) wojnę z Banditem, ale nie mieszaj do niej innych :zlosc4: :zlosc3: :zly
Marek pisze:Flacku chce się dopasować do tamtego środowiska, gdzie oczernianie Polaków jest sportem masowo uprawianym
Niestety szczera prawda sam się spotkałem z takimi atakami, niestety mój angielski zbyt kuleje żeby sie skutecznie przed nimi bronić, więc stosuje metodę olewczą. Smuci mnie jednak to, iż mimo, że międzynarodowa społeczność TUT-kowa nie jest liczna, to jednak nie potrafi stworzyć sobie jakiejś przyjaznej atmosfery do grania :pff6:
Ostatnio zmieniony 03 września 2005, 10:39 przez Azaqi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

Taaaa... Zamiast wspierac sie w grze i dzielic doswiadczeniem i zabawa to my prowadzimy tutaj jaka "wojne" a kto ja zaczol ? juz chyba wszyscy znaja odpowiedz... :pff6: :dobani
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: marek »

Flack pisze:Popatrzylem se na logi TUT i nie znalazlem nic podejrzanego w grze Bandita
buahahahaha :lol: jesteś niepoważny - jak nic nie znalazłeś to mu mogłeś zdjąć bana i tyle, a nie narzekać, że coś wymyślamy
Flack pisze:Agnar i Bandit maja (dla mnie) identycznego avatara.
:roll: :roll: :roll: :pff6:
Flack pisze:Myslalem, ze ten ss to ss Bandita, jak wszedl na server (inne IP) i aliasowal sie dla niepoznaki za Agnara i dlatego powiedzialem, ze moze wejsc.
weź nie rób z siebie idioty moze, bo takimi tekstami to możesz kit wciskać na Blackcatgames, a nie tutaj :roll:
Flack pisze:Bandit zachowuje sie jak jakis paranoik....
to weź niech cię zbanują 2 razy za niewiadomo co, bez sensownego wyjaśnienia. na popularnym serwerze, oczernia cię i dodatkowo ktoś będzie ci usilnie próbował wcisnąć kit :roll: to już nie paranoja
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: grim_reaper »

Mój komentarz : Auaaa...

Jaki gnój sobie zrobiłeś Flacku w tym swoim kaczym stawie :lol: ... moje przeczucia mnie nie myliły - Tobie nie można ufać, choćbyś z każdym z nas zeżarł z 50 beczek soli :roll: . Ble!

PS. Ja wypoczywałam a tu takie rzeczy się działy ehh :lol:

EDIT

LOOOOOL! Ja też jestem zbanowana na Brodysie !!! BUAHAHAHA Porażka LADMINÓW no commment....
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Bany jak zgniłe banany

Post autor: Agnar »

Powiem wprost... Jest to wrecz zalosne z ich strony... takim zachowaniem pokazuja tylko ze nas sie boja ;) i maja czego :-) To ich strata... zauwazcie ze spora czesc graczy jest z Polski... wiec jezeli chca nas wszystkich zbanowac to prosze bardzo... oni se beda grac na brody 2vs2 a my na jakims innym 4vs4... i kto ma lepiej ? :-) ;) tak jak grim... mi tez juz powoli zaczyna brakowac slow... co oni chca w ten udowodnic ? :| to ze niby lepsi od nas ? :-) ale sie przejada :diab4:
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ