Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Bresso
Ożywieniec
Posty: 119
Rejestracja: 08 sierpnia 2004, 20:09

Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: Bresso »

Wiem, że podobne tematy juz były i chcialbym tu zapytać czy ktoś byłby w stanie udostępnić mi Thief:Gold? Tzn. "wpakować" np. na konto i pozwolić "zassać". Z tego co wiem to Thief Gold nie był wydawany w Polsce, więc z pozyskaniem go nie tylko ja pewnie miałem kłopoty. Nie chodzi mi o wysłanie płytki z Goldem pocztą, a o wysłanie/udostępnienie go drogą internetową. Wiem, że Gold to 3 dodatkowe misje, podobno tylko jedno z nich "Thieves Guild" jest warta uwagi, ale przyznacie, że prawdziwy fan Thiefa powinien to mieć, nie? Żartowałem oczywiście. A i czy ten Gold to jakis mod? Jak to wygląda? Instalacja T:TDP, a na to instalka Golda i mamy 3 dodatkowe misje, tak? Przyznam się, że apetyt na Golda wywołało u mnie spolszczenie (chyba Oziego?). Mam T:TDP, T:TMA, T:DS, a brakuje mi Golda, więc...liczę na pomoc, bo to pożadne forum i fajni ludzie są na nim(odrobina wazelinki nie zaszkodzi). Nie, ale bedę wdzięczny za pomoc. A i bądźmy poważnie, ok i nie piszcie mi, że to nielegalne czy coś w tym stylu, bo nie jestem pewien czy choć kilka osób na tym forum(tych, które się choć trochę udzielają) ma "czystą" wresję Golda. Dzięki za wysłuchanie mojej prośby i liczę na Waszą pomoc.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: Bruce »

Bresso pisze:A i czy ten Gold to jakis mod? Jak to wygląda?
TG to jest oddzielna gra, nie żaden mod. Po prostu instalujesz w inym folderze. I grasz tak jak w TDP z tą różnicą, że masz 3 nowe misje.

Bresso pisze:"wpakować" np. na konto i pozwolić "zassać"
Nie wiesz o co prosisz. To są 2 płytki :-D
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Bresso
Ożywieniec
Posty: 119
Rejestracja: 08 sierpnia 2004, 20:09

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: Bresso »

Bresso pisze:
Bruce pisze:"wpakować" np. na konto i pozwolić "zassać"
Nie wiesz o co prosisz. To są 2 płytki :-D
Jak to 2 płytki? Myślałem, że na jednej się zmieści. Ale bez przesady Bruce 2 płytki też można wpakować na konto, tylko, że pojedyńczo.Trochę to zajmie czasu, ale może ktoś się dla mnie poświęci.

Czyli to jest tak jakbym miał jeszce raz T:TDP tylko, że z dodatkami?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: Bandit »

Nie wiesz, co to znaczy gra wydana jako "gold" :pff6: Swojego czasu było to modne i masa tytułów nazywała się "coś tam gold". Ja mógłbym Ci to udostępnić, ale to są dwie płytki, więc na pewno nie będę Ci tego wysyłał. Może wrzucę to na ftp i wtedy Ty sobie ściągniesz. Ale nic nie obiecuję. 8-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: BarTeS »

Ja mam Thief Gold na 1 cd z Top Secretu :-D
Bresso
Ożywieniec
Posty: 119
Rejestracja: 08 sierpnia 2004, 20:09

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: Bresso »

Może być i na FTP. Jeśli byś mógł Bandit to będę bardzo wdzięczny. Cholera, ale myślałem, że to bedzie jakieś pól płyty gora zajmowało, i że będzie to można doinstalować jak jakis mod czy dodatek.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Prośba o udostępnienie Thief Gold!

Post autor: PiotrS »

Takie rzeczy załatwiajcie na PW
Pozdrawiam
PiotrS
Zablokowany