[TH] Zakupy - Loadouts

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

[TH] Zakupy - Loadouts

Post autor: grim_reaper »

Zamieszczam w tym temacie takie sobie skomponowane screenki, które mam nadzieję ułatwią Wam wybór i planowanie zmian w loadach z zakupami. Nie będziecie musieli liczyć i kombinować z poziomu gry, zrobicie sobie to tu, a swoje ostateczne loadouty ustawicie w TUTkach :wink:


Obrazek

1 - broń sieczna/biała czy jak tam chcecie :wink:
2 - broń strzelecka/ o dalekim zasiegu
3 - przedmioty
4 - wasze loadouty/można sobie nazwać je dowolnie w pliku ThLoadouts
5 - tyle mamy kasy do rozporządzenia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

1 - broń sieczna
2 - broń strzelecka
3 - przedmioty
4 - kasa do rozporządzenia

Obrazek

I to chyba tyle, jak coś pominęłam to pisać, ale nie tu tylko na gg albo PW, bo tu ma być czysto-przejrzysto :lol: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Zakupy - Loadouts

Post autor: Bandit »

Musimy przedyskutować standardowe wyposażenie w, thiefmatchu ponieważ Azaqi zauważył, że za każdym razem ma różną ilość strzał. Jest to bardzo ciekawe spostrzeżenie, które mam nadzieje doprowadzi nas do odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się dzieje? Prosiłbym nie zawalać tego tematu krótkimi postami typy "wow nie wiedziałem" albo "muszę to sprawdzić”, bo temat jest przyklejony. Piszcie tylko, jeśli coś wiecie na ten temat w przeciwnym razie posty będą usuwane!

ED!T:

Pograłem sobie trochę na thiefmatchu w pojedynkę i zauważyłem pewne prawidłowości, które prowadzą do bardzo sprzecznych założeń. Bo jeśli zakładamy, że autorzy chcą uniknąć oszustw to nie robiliby takiej bocznej drogi... Już wyjaśniam, o co chodzi, ale po kolei. Na starcie zawsze mamy:

Kod: Zaznacz cały

10 strzał zwykłych, 3 strzały wodne, 1 strzałę z liną i 3 strzały flary
Można to sprawdzić w sklepiku jeszcze przed wystartowaniem saveując loadouty bez kupowania. I teraz najlepsze, bo jeśli nie kupimy nic to przy pierwszym życiu mamy:

Kod: Zaznacz cały

30 strzał zwykłych, 9 strzał wodnych, 3 strzały z liną i 9 strzał flar
Przy następnych dwóch życiach ma się chyba prawie zawsze taki standard:

Kod: Zaznacz cały

20 strzał zwykłych, 6 strzał wodnych, 2 strzały z liną i 6 strzał flar
Prowadzi to do tego, że nie opłaca się kupować ekwipunku przed startem tylko, po bo kasę ma się dalej nawet jeśli nic się nie kupi. I czy to czasem nie jest oszustwo?! :? Jedynym minusem zakupów po starcie to strata czasu, bo loadouty nie działają. Założę się, że mało, kto jest świadomy tego wszystkiego, więc ja będę oszustem, jeśli to wykorzystam! Może powinienem to olać i traktować tych, co o tym nie wiedzą, jak n00bków?! :? Tylko, kto z nas chciałby być takim indusem albo cupidem?! Według których każdy gracz to n00b... :pff6:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ