Serwer zastępczy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Serwer zastępczy

Post autor: Bandit »

Jak już chyba każdy zdążył zauważyć Flack przestał odpisywać w temacie o banach. Ja nawet wiem, dlaczego. 8-) On czeka do poniedziałku żebyśmy się uspokoili, bo dobrze wie, że niektórzy zmiękną jak będą mogli wejść na serwer. Tylko, co nam z tego, że będziemy mogli wejść i grać skoro oni dalej będą nas dekoncentrować a ja mam zamiar grać dla przyjemności a nie dla nerwów, więc stanowczo stwierdzam, że dla mnie nie ma już miejsca na brodysach póki banda Flacka, czyli ten cały klan ~TuF~ tam się rządzi. Proponuję poszukać serwera zastępczego. Macie jakieś wasze propozycje? :?
Ostatnio zmieniony 03 września 2005, 11:51 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Serwer zastępczy

Post autor: nightFox »

może podzielimy się na kilka serwerów...na mój wejdzie 2 do 3 ludzi...na bandita też...i tak co rundę albo dwie będą wchodzić a to na banditowy, a to na mój i w ten sposób każdy zagra z każdym...chyba że ktoś ma mocnego kompa i udźwignie więcej graczy...
Powrót syna marnotrawnego...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Serwer zastępczy

Post autor: Bandit »

Mój plan jest taki, że najpierw napiszę, do Necrosa jeśli się zgodzi to gramy u niego. Jeśli nie to może Intrak postawi serwer a jeśli nie u Intraka to idziemy na jakiś USowy serwer. Tylko wpierw musimy ustalić, o której mamy grać.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Serwer zastępczy

Post autor: marek »

Bandit pisze:On czeka do poniedziałku żebyśmy się uspokoili, bo dobrze wie, że niektórzy zmiękną jak będą mogli wejść na serwer.
mogę wejść a mięknąć nie zamierzam
a co do serwa: mogę czasem stawiać, ale niezbyt częst oi na niezbyt długo... grałem już na maxymalnie 3 graczy, bez lagów :) a kompa mam dosyć silnego
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Serwer zastępczy

Post autor: Bandit »

Na neo128 trzech graczy to niestety max, jeśli stawiasz serwer przez grę. Można podciągnąć do, czterech ale tylko na dedykowanym serwerze. :(
Kiedy dadzą mi te 256!? :x
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Serwer zastępczy

Post autor: marek »

proponuję przenieść ten temat do działu "Thievery" - nas on dotyczy i przy okazji odchudzić grupę "Thievery" na forum - po co wiecie kto ma wiedzieć jakie mamy plany wobec serwerów itepe
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Serwer zastępczy

Post autor: Intrak »

No zgadzam sie z Markiem co do przeniesienia. A jesli chodzi o moj server to.. Ekhm... Niechce dzialac u mnie 2 komp. <chodzi mi o polaczenie z netem> no i ten na ktorym stawialem jest CALY dzien oblgany przez 21 letniego brata wiec .. no duzo tu niezrobie jak wyjedzie na studia to bedzie wiekszy looz, ale z drugiej strony ja w liceum jestem i tez musze sie zaczac uczyc. Wiec nadal mowie ze niewiem jak to tam dalej bedzie z tym serverem ale mowie postaram sie jak najczesciej.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Serwer zastępczy

Post autor: Bandit »

Marek ma rację, bo może na serwerze trzeba będzie ustawić hasło...
Sytuacja w danej chwili wygląda tak, że mamy do dyspozycji dwa serwery.
Pierwszy to serwer Necrosa, na którym możemy grać w Thiefmatch. (zaraz na niego wchodzę). Drugi to serwer nightFoxa, na którym możemy grać w dowolnym trybie.
Zapraszam do gry! Adresy IP serwerów znajdziecie, na tej stronie, która należy odświeżyć :!: :!: :!:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
MadEvil
Bełkotliwiec
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2005, 18:20
Lokalizacja: Bretonia

Re: Serwer zastępczy

Post autor: MadEvil »

powiedzcie jaką kongfiguracje musi mieć taki serwer tzn. ile ram ile pamięci jaki procek itp. bo właśnie zmieniam komputer i może stary by sie nadał na serwer
Światło można dostrzec, jedynie w ciemnościach

Co wam odbija z dominacją ... zboczęnce !
ODPOWIEDZ