Pismo i Bojkot

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Dostałem dziś maila od Brodyiego. Oto jego zawartość:
Temat: u r free, freeee, free like a bird
Zawartość: hi matey,
i ve dropped the ip. now ur unbanned and welcome back on brodys servers :)
cu online
brody
Jak sami widzicie jego treść jest wręcz drwiąca z nas i naszej bezradności wobec bezprawia, jakie panuje na dobrze każdemu znanym serwerze. Dlatego uważam, że powinniśmy wystosować odpowiednie pismo do admina tego serwera, w którym zażądamy publicznych przeprosin na publicznym forum BCG za stare i te ostatnie bany.
Proszę was o pomoc w napisaniu takiego listo od nas wszystkich. Niech nie myślą sobie, że mogą nas bezkarnie banować bez podania wyraźnego argumentu.
Oni myślą, że teraz wszystko wróci do normy, ale według mnie jest już na to za późno, bo zapewne po pierwszym wejściu na serwer każdy będzie się mnie pytał o to, dlaczego byłem zbanowany a Ci, co przy tym byli będą pisać jakieś obraźliwe i szydercze komentarze żebym nie miał szans udowodnić jak było naprawdę.
Proponuję jednocześnie zażądać odebrania Flackowi praw admina przynajmniej na rok.
Słusznie także niektórzy zauważyli, że serwery, na których zostaliśmy zbanowani przez ostatni tydzień świecą pustaki a to, dlatego ze my na nich nie gramy, więc co tu dużo gadać te serwery nie pociągną zbyt długo bez nas, bo po co stawiać serwer skoro i tak nikt na nim nie gra.
Dopóki nas nie przeproszą mamy się nie pokazywać na serwerach:
Brodys Revenge oraz Brodys Challenge!
Nie mam zamiaru czekać aż znowu zachce im się dać komuś z nas bana!
Ogłaszam bojkot tych serwerów od teraz do odwołania! Jeśli jesteś z nami w ogóle nie wchodź na żaden z wymienionych serwerów!!!

Oto propozycja listu nightFoxa:

Kod: Zaznacz cały

we won't play such sick games as you and your admins tend to play... what is more, we were extremely sorry to hear that even the innocent players, who done nothing wrong, suffered. Due to such disgraceful conduct that we received at your server from your admins, we refuse to participate to your server any more...
with regards,
Polish thievery society!
To ma być list od wszystkich, więc wasze uwagi są mile widziane. Może chcielibyście jeszce coś dodać?
Ostatnio zmieniony 23 października 2005, 22:44 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

Jestem z wami... zaznaczam ze ja bana wogle nie dostalem... ale nie mam zamiaru z tego kozystac... wiem jak zostali potraktowani moi przyjaciele i nie bede tego ignorowac... co do listu to go w 100% nie rozumiem :-) ale z tego co widze to moze byc... :ok
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: marek »

również bana nie dostałem(chociaż grałem feralnego razu), ale nie zamierzam grać z takimi osobami :evil:
proponuję aby pod listem wpisać wszystkich graczy, którzy się zgadzają z treścią... oczywiście nickami z gry... ja się zgadzam
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Ja się oczywiście podpisuję, nie ma co, fajnie było przyjechać z wywczasu, poczytać te ciekawe wywody Flaka i dowiedzieć się, że też się ma bana na Brodysach... a list nightFoxa jest krótki i treściwy - w sumie chyba prawie nic dodać nic ująć :roll:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

No dobra, ale listem w takiej formie nic nie zyskamy i Azi się czepia :pff6: a to musi być jednomyślne. :!:
Poniżej macie plik na hasło, w którym znajdują się dalsze wskazówki, co i jak żeby wyjść cało z tego wszystkiego a jednocześnie pozbyć się czegoś niewygodnego...
Po hasło zgłaszać się do mnie na gg i nikomu dalej tego nie przekazywać! :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: nightFox »

Nie, nie...ten list na początku to jeno taki zarys...planuję go jeszcze rozbudować! Jeśli ktoś ma jakieś zarzuty to piszcie tu po polsku...ja w miarę możliwości będę tłumaczył...Grim?...ty też chyba znasz angielski, co?...liczę na twoje poprawki :-) Piszcie piszcie piszcie...! A co do zapisu z GG to...a co ja się będę długo tłumaczył...powiem tak: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie!!!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Wreszcie jakiś sensowny plan widzę z którym się mogę zgodzić :twisted: Trzeba zrobić z tym porządek raz a dobrze ::D
więcej nie pisze żeby plan się nie wydał :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

A ja wczoraj wykontemplowałam takiej oto treści list ( jest bez przeróbek, prosto "z głowy", więc mogą być błędy - check it :wink: ,no i wprowadzać własne sugestie :) ) :

This is our official complaint.
First of all there has been a big injustice, that we received from Brodys admins lately, which has already happened some time ago. Admins there acted like they were far from being adult people. Without any GOOD reasons they banned some of us ( majority were completely innocent, others were unjustly insulted of cheating, not even having a chance to explain or to defend theirselves).
How come only we get banned so often? That's the second ( tak? ) time this occured and both times we didn't get any CLEAR explanation about it. At the first time we weren't even warned! And then we get unbanned and admins act like nothing happened at all, they are all buddies to us and all the stuff, so we may play on Brodys servers by their "kind" and "divine" permission.
And second - there's a player you all know, who also admins Brodys - Ducky. He threatened us recently with bans ( i tu logi i cytaty z forum dla uciechy gawiedzi :-D ) So who's really responsible? We want CLEAR answers, not just " You're unbanned mateys, go and play kids". We also want apologies to all who deserve it and you should best know who.

Polish Thievery Community


Takie cuś, mam nadzieję, że zrozumiałe :P: jak nie to przetłumaczę :P: :P:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Ten list jest imo bardzo dobry :ok o wiele lepszy niż poprzedni tekst, który brzmiał trochę tak jakbyśmy strzelali focha i szli się bawić do innej piaskownicy :?
Nie podoba mi sie tylko ostatnia część ostatniego zdania: "...and you should best know who." lepiej by było ją po prostu wyciąć i zostawić samo "We also want apologies to all who deserve it." Jeszcze można by coś dodać na temat nieprzyjemnych komentarzy na nasz temat w czasie gry na tych serwerach. Jeśli ktoś ma jakieś logi albo inne dowody to niech je też doda Admini powinni reagować na chamstwo dziejące się na ich serwerach.
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: marek »

:arrow: grim: ehm, to brzmi dziwnie, jakby niestylistycznie, ale ja z angola jestem noga
:arrow: bandit: świtny plan, gratulacje dla nightfoxa
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Pamiętajcie o tym, że Brody jest Niemcem, więc język angielski nie jest jego najmocniejszą stroną jak mogłoby się tu komuś wydawać. Właściwe najlepiej było by napisać to po niemiecku, ale chyba nikt z nas nie napisze tego na tyle poprawnie żeby przy czytaniu tego Brodyiemu przypadkiem nie pojawił się uśmiech na twarzy. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Jest taki zarąbisty słownik, który tłumaczy całe zdania w różnych językach, ale nie tak łopatologicznie, tylko zachowuje sens zdania i w miarę możliwości oryginalne brzmienie, więc może dałoby się to jakoś zrobić :wink: .Ale musze poszukać tego słownika, jak znajdę to dam znać, chyba, ze mnie ktoś uprzedzi :P:

Marek: o co chodzi z tym niestylistycznie? Ja się łapię na tym, że po polsku często piszę niestylistycznie, ale to własnie przez angola :P:, poprawiać! - to mnie nie obraża :lol:

EDIT

Znalazłam :P: http://translation2.paralink.com/ - wystarczy wkleić wybrany fragment ( do 50 znaków , ale jak się wklei więcej to przenosi do lepszego słownika ) i voila! :P: :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Ja nie ufam takim wynalazkom :roll: no, ale można spróbować zawsze będzie, na kogo zwalić. :-) ...na translator ::D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Sami chcieliście :twisted: :-) ( kolorek - słowa nieprzetłumaczone )

Das ist unsere offizielle Beschwerde.
Zuallererst hat es eine große Ungerechtigkeit gegeben, die wir von Brodys admins kürzlich erhielten, der bereits vor einer Zeit geschehen ist. Admins handelte dort wie sie waren davon weit, erwachsene Leute zu sein. Ohne irgendwelche GUTEN Gründe banned sie einige von uns (Mehrheit waren völlig unschuldig, andere wurden vom Betrug ungerecht beleidigt, sogar eine Chance nicht habend, zu erklären oder theirselves zu verteidigen).
Wie kommt es, dass nur wir so häufig banned werden? Es ist das zweite (tak?) Zeit kam das vor und beide Male wir bekamen keine KLARE Erklärung darüber. Im ersten Mal wurden wir nicht sogar gewarnt! Und dann werden wir unbanned, und die Admins-Tat wie nichts geschah überhaupt, sie sind alle Freunde zu uns und dem ganzen Zeug, so können wir auf Brodys Servern durch ihre "Art" spielen und Erlaubnis prophezeien.
Und Sekunde - es gibt einen Spieler, den Sie alle, wer auch admins Brodys - kennen - Ducky. Er drohte uns kürzlich mit bans. So wer ist wirklich verantwortlich? Wir wollen KLARE Antworten nicht nur "Sie werden mateys unbanned, gehen Sie, und spielen Sie Kinder". Wir wollen auch Entschuldigungen zu allen, wer es verdienen und Sie am besten wer wissen sollten.

Wystarczy :P: ? Blehh! Paskudztwo! :?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

Hehe... Ja sie ucze niemieckiego juz 5 lat... ale do dzisiaj ledwo znal najprostrze slowa :-) no... nie lubie niemieckiego i tyle... nie chce sie go uczyc... prawde mowiac... szkoda mi czasu na niego :| wolalbym angielski zamiast tego... chociaz... angielski juz mam :P Prosto mowiac... NIENAWIDZE NIEMCA :!: no i nie zapominajcie o 2 wojnie swiatowej :-) ale z drugiej strony... nauczycielka od historii zawsze mi mowila... "trzeba poznac jezyk wroga" Brody'iego ? :-) :lol:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: nightFox »

Nie piszmy tego po Niemiecku bo to będzie nasza porażka!!! Pomyśli, że nie mamy własnego ja...i będzie to wyglądało jakbyśmy się chcieli Brodiemu przypodobać...pomyśli, że liżemy mu...a tu chodzi o protest...sprzeciw...veto...itd.
Sporządziłem coś na bazie tego co proponuje Grim...ten list jest prawie bezbłędny...tylko że brakuje nam wciąż wypowiedzi flacka z forum...a to będzie punktem zwrotnym w naszym liście!!!
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: nightFox »

This is an official statement of the Polish Thievery Community about the injustice, which took place lately on Brody's Challenge & Brody's Revenge servers.

In the beginning we would like to express our strong dissatisfaction with a disgraceful conduct, that we received from your admins a couple of days ago. What is more, it's not the first time when such unpleasant situation takes place, but this is the first time when we were forced to react in more radical way than before - that is why we have decided to write this statement.
The whole conflict started to escalate when one of our team-mates (Bandit[PL]) was accused of cheating. Even if your admins made it to find some evidence (which we sincerely doubt), there still remains the unexplained matter of the innocent players, who were banned from teh server by your admins for no reason! We believe that there are prejudices among some of your admins, toward the players with the "[PL] suffix". To prove our words we have decided to make some of the speeches from polish forum public (those are the recordings from one of our conversations with one of your admins ( I TU BYM DAŁ TE HEREZJE FLACKA!!!). Due to such situation, we would appreciate if you reconsidered your admin team members and reject (JAK ON SIE NAZYWA NA BRODYSIE...BO CHYBA NIE FLACK?!?) for at least a year.
We were sorry to see that since our last visit on your servers, there are fewer and fewer player with every day. We would like to change it and get back to play, but we are afraid it will not happen fast if the rules will be as they are now. We would also like you to place the record from polish forum on the Black Cat website, so that all the players involved in Thievery will know what the truth is-they deserve it.

With best regards to you
and all the fair players,


Polish Thievery Community
Awatar użytkownika
nightFox
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sierpnia 2005, 10:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: nightFox »

A tu po polskiemu jakby kto chciał się zagłębić...

Jest to oficjalne oświadczenie Polskiej Społeczności Thievery na temat niesprawiedliwości, która miała ostatnio miejsce na serwerach Brody's Challenge & Brody's Revenge.

Na początku chcielibyśmy wyrazić nasze wielkie niezadowolenie z haniebnego zachowania, twoich adminów, co miało miejsce parę dni temu. Co więcej nie jest to pierwszy raz gdy taka sytuacja ma miejsce, ale jest to pierwszy raz kiedy jesteśmy zmuszeni do zareagowania w sposób bardziej niż dotychczas radykalny - to dlatego zdecydowaliśmy się na wystosowanie tego oświadczenia.
Konflikt zaczął eskalować, gdy jeden z naszych ludzi (Bandit[PL]) został posądzony o oszukiwanie. Nawet jeśli twoim adminom udało się coś znaleźć (w co szczerze wątpimy), to i tak pozostaje niewyjaśniona sprawa niewinnych graczy, którzy bez powodu dostali na serwerze bany! Uważamy, żę wśród adminów istnieją uprzedzenia względem graczy z sufiksem [PL]. Aby poprzeć nasze słowa zdecydowaliśmy się na upublicznienie niektórych wypowiedzi z polskiego forum - są to zapisy z rozmowy z jednym z twoich adminów ( I TU BYM DAŁ TE HEREZJE FLACKA!!!). W obliczu tej sytuacji, bylibyśmy wdzięczni gdybyś rozważył raz jeszcze grupę swych adminów i usunął (JAK ON SIE NAZYWA NA BRODYSIE...BO CHYBA NIE FLACK?!?) na okres jednego roku.
Było nam przykro zauważyć, że z dnia na dzień na twoich serwerach jest coraz mniej graczy. Chcielibyśmy to zmienić i powrócić do gry, ale obawiamy się, iż nie nastąpi to prędko jeżeli zasady pozastaną takie jakie są. Chcielibyśmy także abyś zamieścił zapis z polskiego forum na stronie internetowej Black Cata, tak aby wszyscy gracze mający styczność z Thievery mogli poznać prawdę -ponieważ na nią zasługują.

Z pozdrowieniami dla ciebie
i wszystkich uczciwych graczy,

Polska Społeczność Thievery
Powrót syna marnotrawnego...
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Ten list też jest dobry ale mimo wszystko jakoś ten Grim mi bardziej się bo podoba, bo jest utrzymany w tonie rzeczowej dyskusji. Natomiast w liście nightFoxa przebija nieco zbyt wiele emocji. Podoba mi się w nim fragment o nierównym traktowaniu graczy oraz zakończenie. Natomiast co do żądania usunięcia Flacka z funkcji admina to sądzę, że decyzja jak go potraktować tak naprawdę należy do Brodyego i nie powinniśmy w tej kwestii naciskać, a jedynie zasugerować mu żeby przyjrzał się bliżej pracy swojego admina i w razie nieprawidłowości wyciągnął odpowiednie konsekwencje.
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: marek »

a mi się bardziej podoba ten nocnego lisa, jakby lżejszy jest niewiedzieć czemu
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

No i co z tym listem? Teraz jest super okazja do tego, aby go wysłać, bo gracze zauważyli, że nie ma, z kim grać...
:arrow: http://forums.blackcatgames.com/showthread.php?t=7533
Chyba powinniśmy napisać tam, co nieco o tym, dlaczego nie gramy już przeszło, TYDZIEŃ, na brodysach, bo nasze przedsięwzięcie jak na razie nic nam nie daje. :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Nadeszła odpowiedź...
Brody pisze:hi online bandit aka polish thievery community,

thx for ur email. i ll put that in my forums for the admins to discuss about it and to investigate the background on it.

plz give us a few days, til all admins, and more of this, all that involed admin can post the story about it. without that i wont be able to comment anything.

thx in advance,
yours brody
:arrow: http://www.brodyzone.com/forum/
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Fajnie, bardzo asekuracyjny list od Brody'ego, bo nie napisał, kiedy wstawi to na swoje forum, jedynie napisał, żeby dać im kilka dni na przedyskutowanie tego, ale samo wstawienie może sobie odwlekać w nieskończoność... :?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Więc w nieskończoność nie będziemy grać na brodysach :evil: . Jak oni nas oleją to my im tym samym odpłacimy :x
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Jest plan B na wypadek gdyby nas olali - po prostu wyląduje to na odpowiednim forum :roll: - myślę, że tak powinniśmy zrobić - oczywiście możemy się spotkać z różnymi wypowiedziami, ale na pewno część osób się zastanowi nad tym i może cos się zmieni :|
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Zablokowany