PROŚBA

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
PATISON
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 05 marca 2004, 16:35

PROŚBA

Post autor: PATISON »

Witajcie Złodzieje :lol: Mam do Was ogromną prośbę.Otóż mój komp.ma słabe wymagania,bym mógł cieszyć się ja Wy drodzy specjaliści od mokrej roboty trzecią już odsłoną przygód Garreta.Ale to nie bawem się zmieni,bo składam kompa na wypas i już wkrótce i ja będę mógł robic to co lubię najbardziej- KRAŚĆ!.Moja prośba do Was jest tego rodzaju czy mogę gdzieś zdodyć solucje,lub opis po kolei poszczególnych misjii?.Z góry serdeczne dzięki.Być może kiedyś zrobimy jakiś prawdziwy "skok" :lol: ...kto wie...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: PROŚBA

Post autor: marek »

PATISON pisze:Otóż mój komp.ma słabe wymagania
chyba jest słaby? jeszcze nie widziałem kompa, który ma wymagania :wink:
PATISON pisze:Moja prośba do Was jest tego rodzaju czy mogę gdzieś zdodyć solucje,lub opis po kolei poszczególnych misjii?
:shock: OMG na co ci? już było tyle tematów, że hey, na prztszłość korzystaj z opcji szukaj jakbyś z tego korzystał, albo CHOCIAZ czytał nazwy nowych tematów to byś znalazł to: http://thief-forum.pl/viewtopic.php?t=2715 a jak sobie nie radzisz to graj na easy, bo solucja tylko ci popsuje zabawę bo ujawni zbyt dużo fabuły
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: PROŚBA

Post autor: Jacek »

Jeszcze nie grałeś a już chcesz solucję? Thief 3 jest zbyt łatwy żeby z niej korzystać.
Awatar użytkownika
steppenwolf
Akolita
Posty: 151
Rejestracja: 03 kwietnia 2005, 21:00
Lokalizacja: centralna Polska

Re: PROŚBA

Post autor: steppenwolf »

Poza tym o tym już tyle razy była mowa... :roll:
It is no easy thing to see a Keeper. Especially one who does not wish to be seen.
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: PROŚBA

Post autor: Nivellen »

Nadmienię tylko, że MY wcale nie lubimy najbardziej
PATISON pisze: KRAŚĆ!
, tylko zakradać się... :wink:
Bo jak to było w piosence: "nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go..." to tak na marginesie.
I popieram kolegów, nie korzystaj z solucji zanim naprawdę nie utkniesz. A prawdziwa gra w Thiefa zaczyna się dopiero na podrasowanym trybie expert, zobacz sobieten wątek
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
ODPOWIEDZ