Spolszczenie Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Spolszczenie Thievery

Post autor: grim_reaper »

Przyszło mi do głowy, że jak będę się bardzo nudzić :-D to może napisze spolszczenie do tekstów w TUTkach, oczywiście pytanie tylko, czy będzie to przydatne? Na przykład na singlu dla ułatwienia gry co poniektórym, albo po prostu dla przyjemności ::D , no i jeszcze pytanie czy przydałoby się to KIEDYKOLWIEK do gry na NASZYCH serwerach i jakie są możliwości podmiany plików z tekstami w grze?? Bo nie mam o tym pojęcia. Jedyne, co mogę zaoferować to próba tłumaczenia :wink: . Piszcie co o tym sądzicie, można na mnie wieszać psy jak się pomysł nie podoba ( z umiarem :lol: )

EDIT

Tytuł tematu poprawiony. Pietrucha lepiej? ::D
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2005, 19:39 przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Spolszczenie Thievery

Post autor: willy_poodle »

Spolszczenie Thieverów?
Aaaaa!
Dlaczego tak głupio to odmieniacie jakby to była liczba mnoga polskiego słowa?
Nie lubię się czepiać, ale od tego aż bolą oczy albo uszy, zależnie czy się czyta czy słucha. :)


EDIT

O, tak lepiej :)
I nie Pietrucha Ty marchewo :P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Spolszczenie Thievery

Post autor: Bandit »

Na BCG pisali, że jest ruska wersja, Thievery. Jeśli ktoś znajdzie, link do niej to mógłbym wtedy zobaczyć jak i co zostało zmienione. Było by mi wtedy dużo łatwiej zrobić polskie tłumaczenie. Jeśli chciałabyś spolszczyć teksty w "misjach" to będzie z tym problem chyba, że spolszczenie ma być adresowane tylko dla graczy bez neta, bo po jakichkolwiek zmianach w mapkach nie będzie można grać na danej mapie w necie. Można to zrobić tylko w taki sposób, że do każdej nazwy pliku ze spolszczoną mapką dodamy oznaczenie "PL". Wtedy spolszczone mapy nie nadpiszą tych standardowych potrzebnych do gry w Internecie.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Spolszczenie Thievery

Post autor: willy_poodle »

Jest to w porządku pomysł jeżeli Wam się chce to robić.
Tylko czy rzeczywiście to się komuś przyda?
Większa potrzeba by była spolszczenia gdyby były jakieś fajne, rozbudowane kampanie na singla z fabułą, a w takiej sieciowej rozgrywce to nie wiem.
Dimitriw
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 02 czerwca 2005, 00:17

Re: Spolszczenie Thievery

Post autor: Dimitriw »

A moze by tak zmienic glosy guardow na polskie? :-) Dzwieki z tutkow to zwykle WAV'y wiec z podmiana nie bylo by problemow.
ODPOWIEDZ