Masz 1 *nową* wiadomość

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bandit »

Dostałem dziś bardzo interesującą prywatną wiadomość na naszym forum, która nakłoniła mnie do refleksji nad moim "ja" na tym forum. Oto jej treść:
Ktoś z Forum Thiefa pisze:Temat: Gratulacje
Treść: Buahahahaha, chyba pęknę ze śmiechu. Niedawno byłeś eFeMkowym prawiczkiem, a teraz robisz za eksperta, filmy instruktażowe nagrywasz. No, no, nie ma to jak poczucie własnej wartości, a wręcz geniuszu. Brawo takich ludzi nam trzeba. Zgłaszam cię do nagrody Nobla... Zagrał w trzy misje i myśli, że już jest Bogiem, a on był tylko błaznem, przebranym w szaty króla.
Pierwsze moje wrażenie to - olać zbesztać z gnojem i wyjebać na zbity pysk, ale z racji, że pełnię na tym forum już funkcje, która wymaga odpowiedzialności i równego traktowania wszystkich nawet karaluchów postanowiłem podzielić się z wami tą wiadomością i wysłuchać także waszego szczerego zdania na mój temat jak również tego, kto tą wiadomość napisał. :twisted: Nie podaję autorstwa powyżej cytowanego tekstu, ponieważ gdyby ta osoba chciała to napisałaby to publicznie a skoro zostało napisane to na PM to muszę zachować anonimowość tej osoby. Chyba, że sama będzie miała odwagę dalej to pociągnąć w tym wątku. A może nie jestem sam?! Być może ktoś jeszcze oprócz mnie dostał podobną wiadomość - kiedykolwiek? Właściwe to nawet nie znam tej osoby a tu taki zonk i według mnie niepotrzebne opinie na mój temat, bo mi swoimi przemyśleniami nic nie zrobi. Na pewno nie poczuję się gorzej, bo ja siebie znam a ta osoba mnie nie...
Przechodząc do sedna sprawy - może faktycznie niepotrzebnie udzielam się w działach dotyczących Thiefa, fanmisji itd. bo... powiedzmy, że na to nie zasługuję gdyż nie gram w eFeMki... No to, kto tak jeszcze myśli, ale szczerze proszę, bo nie ma sensu nie oszukiwać. Kto wie, do czego dojdziemy może to będzie kolejny temat z serii o MG... :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: timon »

Olej go.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bukary »

Wiecie co? Za serio podchodzicie do tego forum... Moderowania. Funkcje. Zaszczyty. Tajemne wiadomości. Czy powinienem to? Czy powinienem tamto? Czy zasługuję na to? Czy zasługuję na tamto? :lol:

Luzik! Właśnie ściągam ten filmik, bo lubię oglądać czyjeś zmagania z Thiefem.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: marek »

co sie przejmujesz? tak szczerze to poza kasowaniem tych postów, które wytykają twoje błędy na moderowanych przez ciebie działach to jesteś OK, a to, że ktoś jest niemiły to jego... hmm, powiedzmy - strata
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Arven
Paser
Posty: 183
Rejestracja: 23 marca 2005, 17:42

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Arven »

Bandit, jeżeli Twoje posty, bądź filmy komukolwiek pomagają, to bardzo dobrze. I to forum ma chyba między innymi taką rolę, żeby mniej doświadczonym dawać wskazówki.
A to, że komuś się to nie podoba, to jego sprawa. W końcu nie musi ani czytać Twoich postów, ani ściągać filmów itp.
Olej to, bo niedługo dojdzie do tego, że będziemy bali się cokolwiek pisać, bo komuś może się to nie spodobać.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: grim_reaper »

Marek pisze:tak szczerze to poza kasowaniem tych postów, które wytykają twoje błędy na moderowanych przez ciebie działach to jesteś OK
:-)

Noooo Bandyś dyktatorze jeden :twisted: :P:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bukary »

Kurcze. Ja to bym chciał, żeby kiedyś nadszedł taki moment, że moderator mówi do mnie: "Bukary, kasuję twój post. Jeszcze raz napiszesz coś takiego, a pożegnasz się z forum!". :lol:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bruce »

Bukary pisze:Kurcze. Ja to bym chciał, żeby kiedyś nadszedł taki moment, że moderator mówi do mnie: "Bukary, kasuję twój post. Jeszcze raz napiszesz coś takiego, a pożegnasz się z forum!". :lol:
Prosisz i masz :-) Jeszcze jeden taki post i wylatujesz z forum :twisted:

PS. Nie bierz tego poważnie :wink:
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Sah
Skryba
Posty: 290
Rejestracja: 14 września 2003, 18:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Sah »

Nie rozumiem jak wy ludzie jesteście w stanie traktować się poważnie.
(...) pełnię na tym forum już funkcje, która wymaga odpowiedzialności i równego traktowania wszystkich nawet karaluchów (...)
^ myślałeś może o karierze polityka?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Maveral »

A teraz przyznawać mi się pokolei - kto myśli/myślał, że to ja napisałem tą PW? :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Leming »

Ależ nie Ty, to oczywiście JA napisałem tą PW! :-D
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: marek »

ale głupi ci rzymianie.....
to taki tekst dla rozładowania atmosfery :wink:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Jacek »

Maveral pisze:A teraz przyznawać mi się pokolei - kto myśli/myślał, że to ja napisałem tą PW?
No ja troszkę podejrzewałem ale tylko troszkę przez chwilę :oops: bo ... ty też w niewiele FM-ek chyba grałeś :wink:
Sah pisze:Nie rozumiem jak wy ludzie jesteście w stanie traktować się poważnie.
Z jednej strony racja, forum to rozrywka, zabawa ale z drugiej olać całkowicie i pełny luzik - też bez sensu bo nikt nie będzie chciał z tobą gadać. Trzeba jakoś tak... optymalnie? Jeśli wszyscy podejdą całkowicie niepoważnie to forum straci sens..... w drugą stronę też....
Bandit pisze:może faktycznie niepotrzebnie udzielam się w działach dotyczących Thiefa, fanmisji itd. bo... powiedzmy, że na to nie zasługuję gdyż nie gram w eFeMki...
Nie ma związku, Thief to nie tylko FM-ki, bardzo dobrze że się udzielasz.
Bukary pisze:Właśnie ściągam ten filmik, bo lubię oglądać czyjeś zmagania z Thiefem.
Ja też.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2005, 21:19 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Flack »

Ej, ta wiadomosc byla prywatna! Czemu ja rozpowszechniles? Specjalnie napisalem PW, zeby Ci wstydu nie robic, ty ty przebrancu w szaty krola!
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Jacek »

Bukary pisze:Kurcze. Ja to bym chciał, żeby kiedyś nadszedł taki moment, że moderator mówi do mnie: "Bukary, kasuję twój post. Jeszcze raz napiszesz coś takiego, a pożegnasz się z forum!".
Wejdź na forum tweak i załóż następujący temat "Co lepsze GeForce czy Radeon?" albo " Intel czy AMD?"
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: bobik »

Hehehe a ja myslalem ze to ja mam ostre i ostre wypowiedzi :> pozatym czy ktos z was wypelnial jakas ankiete przy rejestracji na forum ze sie jest znawca z jakiegos tematu albo cosik :|
Ja niegralem nigdy w FM i mysle ze to wypaczenie thiefa a multi w thief to tylko cooperative ktorego niestety sie nie doczekalismy :(
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bukary »

bobik pisze:Ja niegralem nigdy w FM i mysle ze to wypaczenie thiefa
Joke roku! Buhahah! :-)

FMki są o niebo lepsze od OMek. Period.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: timon »

Bukary pisze:.... Period.
Masz ? :-D
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bukary »

timon pisze:
Bukary pisze:.... Period.
Masz ? :-D
A nie widać, jaki jestem nabuzowany?! :twisted:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bandit »

Bukary pisze:FMki są o niebo lepsze od OMek. Period.
Dlatego niektórzy boją się je w ogóle włączyć... :oops: :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: bobik »

Moze kiedys zakosztuje ale narazie jakos niemam szans bo moja kochana siec nie daje mozlwosci nawet zagrac w tycona czy loco z dobrym pingiem o ile sie polacze gdzies :?
Nawet Kali nie pomaga :-) chyba czas sie przesiasc do "kochanej" TPSA
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Jacek »

bobik pisze:Moze kiedys zakosztuje ale narazie jakos niemam szans
To po co się wypowiadasz o FMkach?
Bukary pisze:Period.
Co proszę? :roll:
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: van_HellSing »

Kropka.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: Bandit »

Jacek pisze:
Bukary pisze:Period.
Co proszę? :roll:
van_HellSing pisze:Kropka.
Znaczenie tego słowa zależy od miejsca, w jakim się znajduje. Na przykład Timon spytał się czy Bukary ma okres... :wink:
Według mnie po polsku można to przetłumaczyć tak: "I koniec kropka."
Opis słownikowy:

Kod: Zaznacz cały

period /'pirid/
I n
1. (length of time) okres m; (longer) Hist epoka f; trial/Christmas period okres próbny/Bożego Narodzenia; in the prewar period w okresie przedwojennym; in the Tudor period w okresie or epoce Tudorów; Picasso's blue period okres błękitny w twórczości Picassa; bright/cloudy periods Meteorol okresowe przejaśnienia/zachmurzenia; rainy periods Meteorol przelotne opady (deszczu); a period of peace and prosperity okres pokoju i dobrobytu; he returned after a period of illness wrócił po chorobie; that period of my life tamten okres w moim życiu; for a long/short period przez długi/krótki okres; she went away for a two-year period wyjechała na dwa lata; we'll finish it within a two-month period skończymy to w ciągu dwóch miesięcy; in such a short period (of time) w tak krótkim okresie; during her period in office za jej kadencji; the author accurately conveys the atmosphere of the period autor doskonale oddaje klimat epoki
2. US (full stop) kropka f; I'm not going, period! infml nie idę i już or i kropka!
3. Physiol (menstruation) okres m, miesiączka f; to have a period mieć okres; I missed a period last month w zeszłym miesiącu nie miałam okresu
4. Sch (lesson) godzina f lekcyjna; a double period of chemistry dwie lekcje or dwie godziny chemii pod rząd; to have a free period mieć okienko
5. Sport czas m gry, część f
6. Astron, Geol, Ling, Math, Mus okres m
II
modif (in the style of an epoch) [costume, furniture] stylowy; [style, instrument] z epoki; (old and valuable) [house, furniture] zabytkowy
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Masz 1 *nową* wiadomość

Post autor: timon »

Bandit pisze: Opis słownikowy:

Kod: Zaznacz cały

period /'pirid/
I n
1. (length of time) okres m; (longer) Hist epoka f; trial/Christmas period okres próbny/Bożego Narodzenia; in the prewar period w okresie przedwojennym; in the Tudor period w okresie or epoce Tudorów; ..............  [house, furniture] zabytkowy
Lepszego, np polskiego slownika nie miałeś ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ