TDS - same problemy

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: TDS - same problemy

Post autor: maeglin »

Marek pisze:a znalazłeś mapę? to jest jedno z zadań, a jak całą misję kończymy to już nie wracamy do pierwszej części poziomu, więc trzeba od razu znaleźć
Hmm, gra dopuszcza ponowne zejście do tuneli pod warunkiem, że nie są wypełnione wszystkie założenia misji. Brakowało mi trochę błyskotek (jestem fanem poziomu Expert), więc zszedłem do tuneli. Bezproblemowo.

Swoją drogą ciekawe, jak to jest, kiedy założenia misji wypełni się w tunelach (ja akurat po jeszcze jedną błyskotkę wrócić musiałem do Świątyni Pogan)? Czyżby misja zaliczała się przy próbie wejścia na górny poziom?
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

A ja mam pytanko jak dojśc do pomieszcenia Orland1a quaters?? Na mapie owszem jest to ale ie wiem jak tam wejść???? Do wszystkich innych poieszczen jakie są na mapie wejde ale ie wiem właśnie jak tam wejść.
A i jeszcze jedno na dole jest jadalnia a po schodach do góry jest sypialnia i w jednym zakamarku znalazlem jakiś okrąg któr świeci się na niebiesko ale nie mogę tego zebrać po co to jest????
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: TDS - same problemy

Post autor: eLPeeS »

Dwa pytania a odpowiedź jedna. Z pokoju Artemusa (chyba wiesz który to) musisz zabrać ze skrzyni jego pierścień (jest dosyć mocno schowany więc możesz go nie zauważyć ale podnosząc go Garrett powie coś na jego temat ). Mając pierścień podejdź do tego „okręgu który świeci się na niebiesko” (jak sam to ująłeś ;)) i użyj go (znaczy się okręgu ;))
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

O w mordę to było tam gdzie zaglądałem wydawał mi się że wziąlem wszystko z tej skrzyni :oops:

Dziękuje :!:
szymano
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 15 lutego 2006, 15:35

Re: TDS - same problemy

Post autor: szymano »

przepraszam morze mi ktos pomuc bo jestem w podziemiu kolo jakiegos ołtaza i mam złozyc ofjare z mchu i wody i krwi a niewiam jakmamto zrobic z ta krwia pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
BigBoss
Ożywieniec
Posty: 117
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 14:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TDS - same problemy

Post autor: BigBoss »

Poprostu musisz jakąś osobę wziąć na środek ołtarzu i kucnąć przy nim i go ciachwać nożykiem aż popuści :) :)
Jeśli nie jesteś ze mną, jesteś przeciwko mnie.
szymano
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 15 lutego 2006, 15:35

Re: TDS - same problemy

Post autor: szymano »

dzieku za rade zaraz sprubuje bo niemoge tego przesc jestem wdzieczny za rade a co z tym potworem co tam biega :twisted:
iguanaw
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 21 stycznia 2006, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: TDS - same problemy

Post autor: iguanaw »

potwora zostaw, tylko nie daj sie zobaczyc. a ludka ciachnij wczesniej zebys nie tracil czasu przy ołtarzu.
szymano
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 15 lutego 2006, 15:35

Re: TDS - same problemy

Post autor: szymano »

to jeszcze raz ja barbdzodziekuje przeszedłem teraz szukam jakies cytadali
:P
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Witam mam problem a mianowicie chodzi abym znalazl Dissolution Serum ktroe ma sie znajdzwac w Treatment Rooms. Juz siedye jakis czas i nie moge tego znalesc.
To jest potrzebne zeby otworzyc? bloodstain in the Attic.
Pomcy.
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: TDS - same problemy

Post autor: keeper »

dissolution serum jest o ile pamiętam do wywabienia krwi ze strychu a treatment rooms są na mapie (btw trzeba to znaleźć będąc we wspomnieniach) to czy trafisz mozna poznac po tym ze przed drzwiami stoji jedno z widm dawno zmarłego personelu tam jest ten płyn :)
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: TDS - same problemy

Post autor: spamer »

Nie pamiętałem - sprawdziłem w necie: serum jest w gabinecie zabiegowym ;) lobotomy theater (treatment room B) na półce koło stołu operacyjnego.
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: TDS - same problemy

Post autor: keeper »

we wspomnieniach strasznie trudno sie tam dostac :? przez pewną wścibską osobistośc :roll:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: TDS - same problemy

Post autor: marek »

przesadzasz - pamiętaj, że strażnicy są jak zwykle na pół ślepi i głusi (chociaż ci mniej, ale wystarczajaco aby obok nich przebiec)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
iguanaw
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 21 stycznia 2006, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: TDS - same problemy

Post autor: iguanaw »

Witam, jestem w Old Quarter i mam się dostać do To Graveyard (chyba). Zgarnąłem mapę z pomieszczenia w górze schodów, odwiedziłem zamek z żywymi trupami pilnowanym przez 2 młotkowych. Stoję teraz przed brama w srodku jest wajcha a za nią następna brama. To chyba właściwe wyjście. Ale tak jak przedtem jedna brama była podniesiona tak teraz jest zamknięta. Proszę o pomoc osoby chętne do jej udzielenia. Dziękuję i pozdrawiam. Wojtek.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: TDS - same problemy

Post autor: marek »

napisz, na jakim etapie gry jesteś? generalnie sam cmentarz jest koło fortu ironwood (to ten zamek z trupami), napisz co to za brama, (drzwi? winda?), jeśli chodzi ci o windę to przejdź na zewnątrz i na dole jest cmentarz(chodza tam zmbiaki, czasem patrolujący hammeryta się nimi zainteresuje i śmiesznie pokrzykuje a czasem ginie od ich ciosów)
iguanaw pisze:Stoję teraz przed brama w srodku jest wajcha a za nią następna brama.
ta wajcha to przełącznik od windy? zapodaj screenshota najlepiej
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: TDS - same problemy

Post autor: keeper »

jedno pytanie po kiego grzyba ty tam wlazłeś?
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
iguanaw
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 21 stycznia 2006, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: TDS - same problemy

Post autor: iguanaw »

pewnie po purchawke ;) Więc gdzie mam teraz łazić? bo już ganiam 2 tydzień i Garetta bolą już nogi. Jestem dokładnie tutaj (screen) - co mam robić dalej? Albo co wogóle mam robić?
:oops: Jak załączyć screena ?
ps. Wajcha znajduje się miedzy bramami i jest poza cmentarzem. jedna z bocznych uliczek tam prowadzi. jak załącznyć fotkę?

[ Dodano: Nie 26 Lut, 2006 19:35 ]
Dziękuję to po jakiego grzyba b. mi pomogło i naprowadzilo. Jestem już po filmiku i zaczynam kolejny etap. Dziękuję. Niech NOC będzie z Wami.
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

spamer pisze:Nie pamiętałem - sprawdziłem w necie: serum jest w gabinecie zabiegowym ;) lobotomy theater (treatment room B) na półce koło stołu operacyjnego.
Tak stamtąd wziąlem jakąś buteleczke to gdzie mam ją umieścić aby otworzyc to przejście??
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: TDS - same problemy

Post autor: keeper »

HIUBI pisze:Tak stamtąd wziąlem jakąś buteleczke to gdzie mam ją umieścić aby otworzyc to przejście??
yyyy..... jakie przejście? w tej butelce jest płyn służący do zmazania krwi na strychu :idea:
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Nie wiem tak zrozuialem no aleniewazne. Mam ten cel i ie wiem co am zrobic.
http://i7.photobucket.com/albums/y265/H ... bitowa.jpg
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: TDS - same problemy

Post autor: marek »

no dobra:
idziesz po miksturę (jest koło srebrnych nozyc), później idziesz na strych, czyli tam gdzie jest świecący duch dziewczynki i obraz i prawy przycisk myszy na plame krwi
pomogło?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Tak dziękuje.
Ps.Nie ma to jak skoczyc sobie z okna :-D
tomii
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 25 lutego 2006, 18:22
Lokalizacja: Złota/Kraków

Re: TDS - same problemy

Post autor: tomii »

mam małe pytanko jestem na poczatku misji z zegarem i nie wiem jak mam dojśc do tego znaku na wiezy abym mogł wejśc do środka wieży jestem w stonemarket plaza na tym placu gdzie z okien wydobywa sie dym

proszę o pomoc bo utknołem i nie wiem co dalej
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: TDS - same problemy

Post autor: maeglin »

tomii pisze:mam małe pytanko jestem na poczatku misji z zegarem i nie wiem jak mam dojśc do tego znaku na wiezy abym mogł wejśc do środka wieży jestem w stonemarket plaza na tym placu gdzie z okien wydobywa sie dym

proszę o pomoc bo utknołem i nie wiem co dalej
Opis masz w załączniku łącznie z dwoma fotkami. Aha, jak nie masz rękawic, to gnaj do sklepiku w dokach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ