Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Po pierwsze drogi Black Foxie powiedz nam, kto dał ci prawo decydowania o tak ważnych sprawach dotyczących naszej gildii? Gildia nadal istnieje i będzie istniała dopóki lider w porozumieniu z pozostałymi członkami nie ogłosi oficjalnie innego stanu rzeczy.
Ja o niczym nie decyduję. Piszę to co czuję, bo już chyba nikt nie pamięta gdy udawało się uciec dla guarda w sytuacji prawie bez wyjścia... a potem te oklaski na TSie... :roll: Po prostu tęsknię za starymi dobrymi czasami. Jak mnie Azaqi opieprzał gdy strzelałem fireboltami w wodę na Skeletstonie... :))
aldaris bardzo dobrze Ci to wytłumaczył. Zresztą sam powinieneś wiedzieć, że TUT to nie CS...
Dokładnie. TUT to nie CS. Chociaż nawet w CSie da się zajść kogoś od tyłu po cichu i go nożem w plery. Ba! Nie mówiąc już o ukrywaniu się z cieniu.
"Też"? Tylko TY go nie nosisz. Ostatnio miałem okazję spotkać w grze aldarisa i Pava, którzy grali z tagami i jak dotąd tylko u Ciebie zauważyłem jego brak. :roll: Jeśli chodzi o rangi to wyraziłem swoje zdanie we właściwym temacie.
Fakt! Ja taga nie nosiłem, bo nie grałem dobre pół roku! A pokazywałem się raz na miesiąc, żeby zobaczyć czy gra nie wygasła. I to na 1 - 2 mapy. I nie zawsze pod swoim prawdziwym nickiem. A jeśli już grałem - to masz rację - nie używałem. Jedyna osoba które używała taga to Aldaris, Grimmy grała jako Grimmy lub (chyba) GrimO_oria, PaV jako Paff, PaV, lub licho wie pod czym innym. Agnara widziałem po prostu jako Agnar. Ciebie Bandit w ogóle nie widziałem w grze, bo jak już mówiłem wpadałem do niej sporadycznie. Więc nie wiem czy Ty używałeś taga.

Od dziś wszyscy niech używają taga i będzie "problem" rozwiązany.
Najłatwiej jest psioczyć na innych nie zastanawiając się nad tym czy samemu zrobiło się coś dla dobra gildii. No powiedz Black Fox, co Ty takiego zrobiłeś dla naszej gildii?
Nic. Jeśli jesteś za moja dyskwalifikacją to wystąp przeciwko mnie.
Lub jeśli Ty, jako oldschoolowy player masz dla mnie jakieś zadania to wystarczy poprosić. To samo może zrobić aldaris jako tymczasowy (do Twojego powrotu) lider gildii.

Co do Łucznika - jestem głośno za tym aby wstąpił w nasze szeregi.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: nottis »

Black_Fox pisze: Co do Łucznika - jestem głośno za tym aby wstąpił w nasze szeregi.
Będziecie mieli przed każdym rozpoczęciem meczu czas na zrobienie baardzo ciepłej herbatki :P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Black_Fox pisze:Ja o niczym nie decyduję. Piszę to, co czuję...
No to pisz tak żeby było wiadomo, że to tylko twoje odczucia, bo tamto zdanie sformułowałeś w niewłaściwy sposób i ktoś mógłby to wziąć na poważnie...
Black_Fox pisze:TUT to nie CS. Chociaż nawet w CSie da się zajść kogoś od tyłu po cichu i go nożem w plery. Ba! Nie mówiąc już o ukrywaniu się z cieniu.
TUT i CS to dwa róże światy. W TUT strażnik musi mieć oczy dookoła głowy i domyślać się skąd może nadejść przeciwnik - najczęściej z cienia - dlatego złodziejowi ciężej jest kogoś zajść po cichu, kiedy jest widoczny.
Black_Fox pisze:Fakt! Ja taga nie nosiłem, bo nie grałem dobre pół roku!
Jeśli należysz do gildii to nie ma najmniejszego znaczenia, kiedy ostatnio grałeś. Po prostu zawsze nosisz tag, bo ktoś mógłby pomyśleć, że już nie przynależysz do danej gildii albo jeszcze coś gorszego...
Black_Fox pisze:Nic. Jeśli jesteś za moja dyskwalifikacją to wystąp przeciwko mnie.
I tutaj właśnie się mylisz! Przecież brałeś udział w meczach a obecność też się liczy. Nie wystąpię przeciwko Tobie, ale mogę rzucić Ci wyzwanie! :chy Lecz wątpię abyś był w stanie mu sprostać... 8-)
Black_Fox pisze:jeśli Ty, jako oldschoolowy player masz dla mnie jakieś zadania to wystarczy poprosić.
Miałem już kilka takich próśb, które co prawda nie były skierowane do konkretnych osób tylko do ogółu, ale jakoś nikt się tym, o co prosiłem nie zajął i pewnie dopiero, gdy wrócę na stałe sam będę musiał się tym zająć. :roll:

Tylko nie strzelaj mi tu focha, bo będę zmuszony polecić naszemu zabójcy :sword: - wiadomo, o kogo chodzi :luk - poczęstowanie Cię strzałą :shoot: z trutką na lisy. :-)
Black_Fox pisze:Co do Łucznika - jestem głośno za tym aby wstąpił w nasze szeregi
Ja nie mam nic przeciwko, ale tak jak napisałem wcześniej teraz nie ja o tym ostatecznie decyduję.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Nie strzelam fochów nie jestem taki. Bandyś my tu przecie tylko dyskutujemy... ;)

BTW. dziś fajnie sie grało. Ale to nie to co kiedyś... to już nie te czasy gdy 6-7 osób się przekrzykiwało na TSie. A szkoda, zresztą ja i tak dołączyłem na końcu tej świetności. Bandyta i Agnar w teamie wymiatali. A Azi dla mnie wszystko cierpliwie tłumaczył.

Aldaris przyjmij Łucznika, bo on przynajmniej sie pokazuje w grze. A jak będzie z nami to... tak lepiej... :P Niech zakłada tag i jazda. Przynajmniej będzie czas na robienie herbaty/kawy - co kto woli. :D
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

Noctis pisze:Będziecie mieli przed każdym rozpoczęciem meczu czas na zrobienie baardzo ciepłej herbatki
odmiałczysz to jak będe miał szybsze łącze procesor i więcej ramu

[ Dodano: Pią 17 Sie, 2007 23:28 ]
Black_Fox pisze:Przynajmniej będzie czas na robienie herbaty/kawy - co kto woli. :D
boże :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: toż dzisiaj to było z joinem baaaardzo dobrze(moje standardy :? ) tylko jak walnołem evidence na gerome i mega lag 5 sec było kiepsko
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2007, 23:30 przez Łucznik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Niech będzie :P Skoro jesteście za :P
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

mam nosić tag czy jako noob nie musze?
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: nottis »

Łucznik pisze:odmiałczysz to jak będe miał szybsze łącze procesor i więcej ramu
O tak, "odmiałczę" z pewnością. Zauważ łaskawie, że wśród tych, którzy uprzejmie na ciebie czekają, jestem też ja. :|
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

Noctis pisze: którzy uprzejmie na ciebie czekają, jestem też ja.
nie musicie i tak moje lagi zmniejszają moją skuteczność o 101% :dobani

[ Dodano: Sob 18 Sie, 2007 00:20 ]
a wogóle czemu tak długo mi się ładuje i takie lagi mam?
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: nottis »

Latejoining nie jest zbyt mile widziane, więc pozostałoby ci chyba tylko regularnie zwiększać populację spectate'ujących szczurów...
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

no trudno tak mi się dzieje nie wiem czemu
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Bandit pisze:Tylko nie strzelaj mi tu focha, bo będę zmuszony polecić naszemu zabójcy :sword: - wiadomo, o kogo chodzi :luk - poczęstowanie Cię strzałą :shoot: z trutką na lisy. :-)
Czyżbym dostal robote ? 8-)

A tak serio to widzialem jak łucznik gra i w sumie nie jestem zachwycony... nie wiem czy brak umiejetnosci czy tez kiepskie lacze i komp to powoduja... W sumie i tak malo kto patrzy na tagi w grze wiec moze nosic jesli chce (tzw nie mam nic przeciwko).

Zastanawiam sie tylko czy jest wogle sens reaktywowac to wszystko... w sumie mozna ale po co? bedziemy grac w nadziei ze wyjdzie cos nowszego i fajniejszego? bo jakby nie patrzec... gra trafi ten swoj smaczek... Juz rzadko kiedy slysze radoche jak ktos ucieknie z rak guardow... mnie ostatnio sie praktycznie bez wyjscie udalo... i nie czulem jakiejs satysfakcji...

Mozna powiedziec ze wszystko przeminelo... no ale mozna probowac dalej...

P.S. info dla starych graczy. Włączcie sobie na singleplayer muzyczke w tut... przypomna sie stare dobre czasy jak to sie czlowiek meczyl na danej mapie a dana muzyczka grala mu w uszach ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

Agnar pisze:A tak serio to widzialem jak łucznik gra i w sumie nie jestem zachwycony
ja też to przez lagi lagi Gerome przechodze w niecałe 7 min (na singlu )a w multi odrazu lag jak wyełnie jakiś obj tak samo w innych mapach :dobani

[ Dodano: Sob 18 Sie, 2007 22:12 ]
aldaris pisze:Niech będzie Skoro jesteście za
dobra od dzisiaj nosze tag ^Tomcats^ :ok
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Agnar pisze:Czyżbym dostał robotę? 8-)
Może lepiej nie rozmawiajmy o tym publicznie... :luk
Agnar pisze:...widziałem jak gra łucznik i w sumie nie jestem zachwycony... nie wiem czy to brak umiejętności czy też kiepskie łącze i komp to powodują...
Zapewne wszystko po trochu... ;)
Agnar pisze:Zastanawiam się tylko czy jest w ogóle sens reaktywować to wszystko...
Myślę, że niczego nie trzeba reaktywować tylko po prostu należy zacząć grać od czasu do czasu a reszta sama przyjdzie.
Agnar pisze:Będziemy grać w nadziei, że wyjdzie coś nowszego i fajniejszego?
Raczej nic już nie wyjdzie chyba, że z rąk samych graczy... Na Night-Blade już nawet nie czekam, bo bym się chyba nie doczekał. Dla mnie istnieje jak na razie tylko Thievery i staram się nie myśleć o innych skradankach. Swoją drogą Keg, wymyślił nowy tryb, który nazwał Thievery Sword Fight - jak sama nazwa wskazuje tryb ten ma polegać głównie na walce mieczami. Nawet powstało już kilka mapek i można pobrać krótki filmik, w którym zostały one zaprezentowane: Thievery TSF Map Video
Link do tematu na BCGF: Thievery TSF
Agnar pisze:...jakby nie patrzeć gra traci ten swój smaczek...
Dlatego coraz poważniej zaczynam myśleć nad zrobieniem kilku małych ewentualnie średnich, lecz bardzo grywalnych mapek w stylu Kamasutry albo bardzo udanej przeróbki Kega pt. Hanse. Grywalność ponad wszystko! Nie tam jakieś wielkie Thiefowe mapy nienadające się do multipley'a! :suc

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2007 18:42 ]
Właściwe to ThiefMatch jest bardzo wciągającym trybem... Czasami moglibyśmy pograć w TeeMka.
:bj: :sword: :shoot: :bow:
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

ta mapka market pojawia się po wyskoczeniu z airship na spadochronie
ale castle war wygląda ciekawie1 :ok
Bandit pisze:Właściwe to ThiefMatch jest bardzo wciągającym trybem... Czasami moglibyśmy pograć w TeeMka.
chętnie
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Agnar pisze:A tak serio to widzialem jak łucznik gra i w sumie nie jestem zachwycony... nie wiem czy brak umiejetnosci czy tez kiepskie lacze i komp to powoduja... W sumie i tak malo kto patrzy na tagi w grze wiec moze nosic jesli chce (tzw nie mam nic przeciwko).
Każdy zaczynał od zera. Szybko się nauczy.
Łucznik pisze:Gerome przechodze w niecałe 7 min (na singlu )
Trochę przydługo. :P:
Łucznik pisze:dobra od dzisiaj nosze tag ^Tomcats^
No i super. Good luck and have fun.
Bandit pisze:Właściwe to ThiefMatch jest bardzo wciągającym trybem... Czasami moglibyśmy pograć w TeeMka.
Chętnie, ale ja to w ogóle już w TUT chyba nie pogram, bo od niedawno jestem użytkownikiem Linuxa i nie za bardzo wiem jak to odpalić na nim. :/
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Agnar napisał/a:
Czyżbym dostał robotę? 8-)
Może lepiej nie rozmawiajmy o tym publicznie... :luk
No tak i jak zwykle ja będę musiała po Was posprzątać :?
:))
Bandit pisze:Myślę, że niczego nie trzeba reaktywować tylko po prostu należy zacząć grać od czasu do czasu a reszta sama przyjdzie.
sie wie 8-) , wiadomo, że Thievery to taki trochę zombie, wydaje się, że martwy, podchodzisz, trącasz nóżką, a to wstaje :shock: ! :P
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Przypomniało mi się coś, o czym miałem napisać już jakiś czas temu, ale wyleciało i to z głowy a jest to bardzo istotne, bo nie każdy może zdawać sobie z tego sprawę. Nie bez powodu jednym z głównych warunków przynależności go gildii Tomcats jest konieczność posiadania konta na tym forum. Nie chodzi tylko o to żeby móc się komunikować, ale przede wszystkim o to, że nasza gildia jest częścią społeczności tego forum, więc każdy użytkownik tego forum mógłby przynależeć do naszej gildii oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków. Chodzi mi o to, że nie jesteśmy odrębnym ciałem, więc niejako reprezentujemy to forum. Moglibyśmy nawet nazwać się "Thief-Forum TUT Guild" lub jakoś tak podobnie.

Zastanawiam się czy nie zmienić statusu na wzór społeczności BlackCatGamesForum lub klanu Unforgiven. Moglibyśmy grać nie tylko w TUT, ale także w inne gry i pewnie byłoby wtedy nas więcej tylko, że przy okazji pewnie musielibyśmy zmienić nazwy gildii?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

W jakie gry na przykład?
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Takie, w które można grać w trybie gry wieloosobowej. Wprowadzanie ograniczeń, co do typu gry nie miałoby sensu, dlatego mógłby być to nawet Counter-Strike. Każdy może sam zaproponować grę a lider nie ma nic do gadania. Po prostu, jeśli znajdą się chętne osoby do gry to gracie i już.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Kapitan Smith »

Bandit pisze:"Thief-Forum TUT Guild"
Jako, że do Was nie należę, ba nawet nie gram w TUT, nie powinienem się wtrącać. Pozwolę sobie jednak na swoje zdanie. Wydaje mi się, że taka nazwa wygląda tak, jakby forum było Waszym sponsorem xD Tj. zupełnie nie pasuje
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Podałem tylko przykład dla zrozumienia sensu... Poza tym nie zgadzam się z Tobą. Czy "Thief-Forum" to jakaś marka lub firma? :pff6:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Kapitan Smith »

No właśnie chodzi o to, że forum nie jest marką, ani firmą, a nazwa brzmi jakby było ;) Ale skończmy, bo obaj dobrze wiemy do czego może to doprowadzić :P
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Osobiście nie chciałbym nosić takiego taga. - "Thief-Forum TUT Guild". Zresztą gdzie on by się zmieścił, no tak można jakieś skróty wykorzystać... Ale pozostańmy przy ^Kocurach^. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

OMFG ale wy jesteście... DOMYŚLNI! :pff6: Jaki tag?! Gdzie Ty tu masz TAG?! :trz
Wypisujecie głupoty i stwarzacie bezsensowne problemy. :suc
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ