Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Jeśli MbRy nie wywiną nam jakiegoś numeru to mecz powinien zacząć się o 17 naszego czasu. Oczywiście powinniśmy zacząć grać już o 16 żeby się wprawić. Z mapek na pewno odpada breakout a co do pozostałych to zobaczymy czy nasi przeciwnicy zgodzą się na czystą grę. Zastanawiam się, według jakiego formatu mamy grać... :?

[ Dodano: 04-11-2006, 15:12 ]

Mecz gramy dziś o 19 naszego czasu. Jeśli ktoś chciałby obserwować naszą grę lub ją zarejestrować to proszę zgłaszać się po hasło na PW. Nie zapomnijcie włączyć TSa!
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 02:42 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Ja bym zaproponował coś w stylu takim, ze najpierw np. oni wybierają mapę i gramy na niej raz taferkami raz guardami a potem tak samo z nasza mapa, wydaje mi się, że to nie jest zły pomysł, ale może się łatwo skończyć na remisie, co oznaczałoby dalszą grę. Plusem takiego rozwiązania jest długość gry, bo chyba nie mamy zamiaru skończyć tego po godzinie gry.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Wygrana podniosła nieco nasze morale, ale jestem ciekaw, co będzie za tydzień...
Na razie możecie nacieszyć się naszym wspólnym osiągnięciem oglądając film nagrany przez Michała.
:arrow: Tomcaty na HighWayInn w roli złodziei

-:edit:-

3:52 - ten moment jest wyjątkowo śmieszny... Cisza przed burzą i nagle pojawia się deszcz strzał... xD
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:ale jestem ciekaw, co będzie za tydzień...
No właśnie...uh, oby nie było takiego bajzlu, jak na początku z MbRem, fakt, że oni są bardziej doświadczeni ( Mockerzy ) daje nam szansę na naprawdę trudne, ale przyjemne gry, gry z klimatem :). Oczywiście może być totalny DM też, ale zobaczymy.

Chciałabym odpowiednio wcześnie wiedzieć o której godzinie będziemy grali, jest to istotna kwestia dla mnie, bo nie wiem czy będę w stanie wykrzesać tyle czasu ile miałam go wczoraj :(, po prostu już nie będę miała kompa do wolnej dyspozycji prawdopodobnie...więc mam dwa wyjścia - zagram rano przez góra 2 h na swoim kompie i tyle, albo jeśli to będzie po południu, to nie na swoim, ale być może ciut dłużej, jednak nie będą to mogły być godziny nocne ( czyli góra do 22, ale to już i tak późno - muszę wrócić do domu komunikacją dzienną :-D ).

Zacznij to umawiać z Gladiusem, Bandit, k?

Dzięki za gry, fajnie się grało z Wami ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się w godzinach południowych (12~14) ze względu na strefę czasową przeciwników (GMT +8 do +11), a nie wydaje mi się żeby oni mieli czas w poniedziałek o 6 rano :roll: Mówię, że poniedziałek bo mnie w sobotę nie ma do 17, co dla nich jest już za późno, a jeżeli zechcecie grać w sobotę w południe to wtedy beze mnie :?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Nasza sytuacja od tej sprzed tygodnia, kiedy dostałem PM od Gladiusa niewiele się zmieniła, tzn. jesteśmy już po meczu z MbR, więc możemy zacząć nastawić się na mecz z Mockersami, ale w obecnej sytuacji, kiedy nasi przeciwnicy nie mogą dogadać się między sobą nasz mecz z nimi będzie wyglądał tak, że każdy będzie grał jak będzie mu się podobało. Musimy sami określić nasze reguły, które oni będą musieli zaakceptować w całości. Wspomniałem już wcześniej o tym, że mam zamiar przedstawić reguły w formie filmu, ale jeszcze tego nawet nie zacząłem robić a to zajmie mi trochę czasu. Na dodatek siedzę ostatnio w Uedzie a to też zajmuje mi sporo czasu. To wszytko powoduje, że nie mogę jeszcze odpisać Gladiusowi, ale to wcale nie oznacza, że ktoś z was nie może założyć wątku na forum BCG, bo gdzieś musimy to omówić a ja nie lubię wszystkiego załatwić przez PM, bo to dotyczy grupy osób...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

No ok, ja mogę zacząć ten wątek na BCG, ale najpierw napiszę go gdzieś na brudno i Wam tu wkleję, czy coś, żeby każdy przeczytał, powiedział, czy tak ma to brzmieć, może coś będziecie chcieli dopisać itp. Zajmę się tym jutro, chyba, ok?

Ja tylko widziałam Gladiusa, który chyba stwierdził na BCG, że jakoś chyba jesteśmy mało zainteresowani meczem z nimi, albo źle go zrozumiałam.
TafferBoy pisze:Well if the TomCats aren't keen we could play you guys again
Nie wiem, czy on mówi w trybie przypuszczającym, czy oznajmującym :roll: . Spytałam dalej o co mu chodzi, ale nic nie odpisał jeszcze.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Flack »

grim_reaper pisze:TafferBoy napisał/a:
Well if the TomCats aren't keen we could play you guys again
Nie wiem, czy on mówi w trybie przypuszczającym, czy oznajmującym . Spytałam dalej o co mu chodzi, ale nic nie odpisał jeszcze.
Pierwszy tryb warunkowy. Jezeli my nie chcemy grac, to moga zagrac z MbR. A jak chcemy to trza im napisac.

Generalnie moge zagrac w weekend, rano w godzinach do 11 (wtorek-czwartek), poniedzialek po 20, piatek ewentualnie wieczorem.

GGs, hyhy, ale z mockersami nie bedzie tak piknikowo, ze hurra naprzod i wygrywamy :P.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Niedługo będę musiał łyknąć invisibla, którego długość działania będzie liczona nie w sekundach a miesiącach. ;) W związku z tym musicie wybrać sobie nowego lidera żeby móc dalej funkcjonować jako klan. Moim zdaniem w obecnej chwili najlepiej nadają się do tego Flack, Grimmy oraz aldaris. Sami musicie wybrać jedną osobę, która będzie trzymał ster podczas mojej nieobecności.

Co do spraw związanych z moderowaniem forum to myślę, że spokojnie poradzi sobie z tym sam administrator, dlatego jeśli coś będziecie chcieli zmienić na forum to piszcie do PiotrSa na prywatną wiadomość.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Przemek557 »

byłbym za aldarisem, ale myślę że przydałaby się do tego ankieta...
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Tak też jestem za ankietą, ewentualnie jakimś głosowaniem.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Ludzie w TUT grają... Ludzie w TUT się rozwijają, gdzieś coś widziałem, że nasz klan jest podzielony na 2 grupi/ligi. Dawno tego nie robiliśmy więc proszę lidera o jakiś raport. Kto jest aktywny, ilu w ogóle mamy członków klanu itp. Aldaris?

PS. Myśleliście o rangach? Był taki temat...
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Intrak »

Grim mnie poprosiła żebym potwierdził "oficjalnie" że nie chce być w klanie Tomcats
Więc składam się do dymisji... (łał .. ) No cóż GL w tutkach, i żegnam forum :/ .. już na stałe.. więc ostatnie słowo
Żegnajta (zapamietajcie mnie jakos tak troche pozytywnie :)) )
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: grim_reaper »

Intrak pisze:Grim mnie poprosiła żebym potwierdził "oficjalnie" że nie chce być w klanie Tomcats
To brzmi jakbym mu kazała się wypisać :P: :)) . Intrak potwierdza to co mnie sam napisał, żeby nie było niejasności, Bandit wróci to zrobi porządek 8-) .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

chciałbym dołączyć do Tomcats do 2 ligi
bo musze się podszkolić jeszcze
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

*parsknięcie*

Łucznik zacznijmy od tego, że tego klanu już NIE MA. Bo każdy normalny klan organizuje treningi i mecze z innymi klanami, a takich rzeczy już u nas nie ma od... :roll:
Poza tym każdy członek klanu nosi tag, czyli - ^Tomcats^. Czego też dawno nie widziałem i też go już nie noszę. O rangach już nawet nic nie powiem.

Ostatniego posta napisałem...
Black_Fox pisze:Wysłany: Czw 11 Sty, 2007 23:48
Ludzie w TUT grają... Ludzie w TUT się rozwijają, gdzieś coś widziałem, że nasz klan jest podzielony na 2 grupi/ligi. Dawno tego nie robiliśmy więc proszę lidera o jakiś raport. Kto jest aktywny, ilu w ogóle mamy członków klanu itp. Aldaris?

PS. Myśleliście o rangach? Był taki temat...
... DAWNO!

Najwyższy czas to wyjaśnić, zrobić jakąś statystykę. Więc znowu proszę o to lidera, czyli Aldarisa.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: aldaris »

Co tu dużo mówić, wiele osób stało się nieaktywnymi przez ostanie kilka miesięcy. Jakbyśmy zrobili trening to myślę, że 3 może 4 osoby by się pojawiły.

Według Twojej definicji normalnego klanu... chyba żaden normalny klan TUT nie istnieje. Inne klany są również nieaktywne, nie ma za bardzo z kim umówić się na mecz. Zwłaszcza teraz kiedy naprawdę prawie nikt nie pojawia się na serwerach w miarę regularnie (w końcu są wakacje:P).

Poczekamy do końca lata, gracze może się pojawią to coś spróbujemy zorganizować. :?
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Nie ma innego wyjścia...
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Black_Fox pisze:Łucznik zacznijmy od tego, że tego klanu już NIE MA.
Po pierwsze drogi Black Foxie powiedz nam, kto dał ci prawo decydowania o tak ważnych sprawach dotyczących naszej gildii? Gildia nadal istnieje i będzie istniała dopóki lider w porozumieniu z pozostałymi członkami nie ogłosi oficjalnie innego stanu rzeczy.
Bo każdy normalny klan organizuje treningi i mecze z innymi klanami, a takich rzeczy już u nas nie ma od...
aldaris bardzo dobrze Ci to wytłumaczył. Zresztą sam powinieneś wiedzieć, że TUT to nie CS... :?
Black_Fox pisze:Poza tym każdy członek klanu nosi tag, czyli - ^Tomcats^. Czego też dawno nie widziałem i też go już nie noszę. O rangach już nawet nic nie powiem.
"Też"? Tylko TY go nie nosisz. Ostatnio miałem okazję spotkać w grze aldarisa i Pava, którzy grali z tagami i jak dotąd tylko u Ciebie zauważyłem jego brak. :roll: Jeśli chodzi o rangi to wyraziłem swoje zdanie we właściwym temacie.

Myślę, że po wakacjach pojawi się więcej graczy a poniektórzy już zaczęli się pojawiać. Między innymi lider klanu MbR, UomO_Ombra, więc może pozostali gracze z jego gildii także wrócą do gry.

Najłatwiej jest psioczyć na innych nie zastanawiając się nad tym czy samemu zrobiło się coś dla dobra gildii. No powiedz Black Fox, co Ty takiego zrobiłeś dla naszej gildii? :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Agnar »

Osobiscie jestem za tym zeby cos obgadac ale przedewszystkim trzeba poczekac do konca wakacji bo wtedy zazwyczaj wieczory sa wolne i jest wiecej ludzi no i co za tym idzie, latwiej cos zorganizowac ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

dobra powiedzcie po prostu czy TAK/czy NIE

EDIT
też widziałem pare osób z tagami
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Chyba wiem, do czego pijesz... :chy Chcesz przykleić sobie taga! Zgadłem? 8-) Ja teraz nie jestem liderem, więc wstrzymam się od głosu... :hyh Hmm, jak to dobrze jest móc zwalić odpowiedzialność na kogoś innego... :luk
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

Bandit pisze: Zgadłem?
nie
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

No to w takim razie, po co chcesz się do nas przyłączyć? :chy
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Łucznik »

bo jako noob(w twojej opini także hipokryta)licze na to że ktoś mnie wkońcu przeszkoli w thievery
ODPOWIEDZ