Pierwsza polska recenzja T:DP?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Pierwsza polska recenzja T:DP?

Post autor: Ozi »

"THIEF: THE DARK PROJECT - to projekt ze wszech miar mroczny i złowieszczy; jeżeli uwielbiasz ciemność, magię i tajemnice, wstąp do średniowiecznego świata złoddziei"

Takimi słowami okraszony jest zrzut ekranu gry, przedstawiający nieumarłego w opuszczonej kopalni, umieszczony przy spisie treści 64-tego numeru Secret Service (01/99), zapraszający do recenzji Thief: The Dark Project...

"Najbardziej lubię takie historie, które nadchodzą niespostrzeżenie, wyłaniając się z cieni pamięci i wyobraźni od razu oplątując słuchacza cienką pajęczą nicią opowieści, delikatnie kołysząc go do snu mroczną grobową muzyką, swoimi lepkimi palcami wciągając na zawsze tam, na drugą stronę lustra."

A to już tekst z ramki w samej recenzji. To pierwsza recenzja Thiefa jaką przeczytałem. [url=http://bran_fotha.w.interia.pl/thief_recka.rar]Tutaj[/url] można pobrać jej skan. To być może pierwsza recenzja T:DP jaka się w ogóle pojawiła w naszym kraju (a może są jakieś wcześniejsze?). W każdym razie zapraszam do przeczytania :) Kiedyś to właśnie ta recka skutecznie zachęciła mnie do zagrania w Thiefa :) Dziękuję Emilusowi (jej autorowi) za wkręcenie mnie w nowy nałóg na wiele następnych lat :)
ODPOWIEDZ