T1 - problemy

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Shaardoth
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2008, 23:43

T1 - problemy

Post autor: Shaardoth »

Witam wszystkich. Słyszałem wiele dobrego o grze Thief. W sumie, to zagrałem sobie kilka dni w Thiefa 3, ale pomyślałem, że lepiej będzie zacząć od początku serii.
Niestety mam problemy z Thiefem 1.
1) Nie ma w nim dźwięku. W misjach, bo podczas filmików wszystko jest jak należy. Powiem jeszcze, że w Thiefie 2, którego odpaliłem dla sprawdzenia dźwięk jest. Nie wiecie, jak temu zaradzić?
2) Właściwie, to problem z dźwiękiem nie jest jakimś rażącym problemem. Bardziej mnie denerwuje inna rzecz. Otóż zatykam się w misji treningowej (nie wiem, czy tak powinno być, ale te "balkoniki" muszę przeskakiwać) natomiast całkowicie zatykam się, gdy krata zagradza przejście do dalszej części korytarza. Co powinienem zrobić? Czy tą kratę za się jakoś otworzyć? Próbowałem naciskać na nią lpm i ppm, ale nic nie dało.

To chyba na tyle. Jeśli będę miał jeszcze jakieś problemy, to pewnie napiszę ;) Tymczasem bardzo byłbym zadowolony, gdybym uzyskał odpowiedzi na te.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: T1 - problemy

Post autor: Jacek »

Kraty normalnie nie da się otworzyć, co nie znaczy że nie można za nią wejść ;)
Dźwięk: wyłącz przyspieszenie sprzętowe w opcjach gry a w razie innych problemów poczytaj ten wątek: http://thief-forum.pl/viewtopic.php?t=3116
Shaardoth pisze:Słyszałem wiele dobrego o grze Thief
Wszystko prawda, bardzo rozsądnie, że zaczynasz od T1, wczuj się w klimat graj, warto.

ps. bardzo jestem ciekaw opinii osoby, która zaczyna nie od T3 jak każdy obecnie a potem przeszkadza im grafika w T1 i T2
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: T1 - problemy

Post autor: SPIDIvonMARDER »

"Dźwięk nie jest problemem"
Ta gra bez dźwięku to jak "Władca Pierścieni" bez Froda. Niby nadal działa, ale to już zupełnie inna historia. Jesli chcesz sobie satysfakcjonująco pograć w Thiefa, to Ci radzę choćby stanąć na głowie, by ten dźwięk naprawić 8-)
Obrazek
ODPOWIEDZ