Utożsamianie się z Garretem

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Czy utożsamiasz się z Garretem?

Tak
38
63%
Nie
22
37%
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Artass »

Hehe. Szacun. :P Jak przypomnę sobie jakieś moje złodziejskie przygody to je zamieszczę.
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Moira pisze:(...)udało wdrapać mi się na wysokość okna (mam nieco ponad 1.55, więc wyobraźcie sobie jaki miałam problem)
Idealnie na skok w stylu Helen
Moira pisze:(...)i wtedy trąciłam niechcący siatkę na owady... z hukiem wypadła z okna :| (...)
Garrett by rzekł:
"DAMN! Delikatność Burricka"
:D
Moira pisze:(...)mięso w zębach wyskoczyłam z okna, z 2 metrów omijając koszyk z kwiatami. Zleciałam na tyłek i chyba coś zrobiłam z prawym nadgarstkiem, po teraz mi coś tam strzela... (...)
Tak to jest jak się nie używa strzal linowych, tylko idzie na żywioł. Wszyscy młodzi złodzieje tak robią, ufni w swoja młodość i witalność. Ale starzy i doświadczeni potrafią docenić narzędzia.
Dlatego dłużej żyją ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Moira »

Następnym razem wezmę strzały linowe, albo rękawice do wspinaczki ;)
Obrazek
Zdenek
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 11 października 2008, 15:42

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Zdenek »

Ja tam tego czego się z gry nauczyłem to wykorzystywałem do zabawy w chowanego po ciemku zawsze wygrywałem.
Awatar użytkownika
Mithrandir
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 21 listopada 2008, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Mithrandir »

Mieszkam teraz(przeprowadzka na studia) sam i samotność i święty spokój cenię sobie najbardziej ; D Tak ogólnie to jestem właśnie typem samotnika, choć oczywiście od czasu do czasu dobrze się zabawić w większym gronie ludzi, żeby potem pobyć sam na sam, ciszy i pokoju duszy. ;] Podobnie jak Garrett również niestety lub stety jestem materialistą oraz człowiekiem wielce zdystansowanym do wszystkiego prawie ;d (przy czym egoistą również).
Ciemności też lubię, nawet bardzo.
Więc, raczej znajdą się podobne cechy, co do sztuk złodziejskich to raczej niiii, lecz kiedyś, pamiętam, skradałem się(nie pamiętam już gdzie i po co ;D i nawet mi to wychodziło
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Dex »

I tu mnie jeszcze nie było (xD)

Nie mogę utożsamiać się z G. w stu procentach, gdyż jestem jego totalną odwrotnością. Natomiast, jeżeli chodzi o samotność - mam czasem takie dni, że muszę być sam. Trzy dni, tydzień. Nie wiem, skąd to u mnie, ale wtedy się wyciszam (omg).
Lubię ciemność, ciemnicę, ewentualnie lekkie światełko. Czasem mam wrażenie, że więcej widzę w nocy, niżeli w dzień..
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: BodomChild »

Djabollica pisze:Jestem dość małomówna i opanowana (czasem aż za bardzo i wychodzę na zmuła :pff6: )
He he, skąd ja to znam... :roll:
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Dreen »

Co do utożsamiania się... cóż, mam od dziecka silną wysypkę od większego ruszania się w świetle słonecznym, wystarczy? :shock:

Cynizm. Typ samotnika. Introwertyczność. Socjopatia.

Ponoć już w wieku w którym następują pierwsze interackje międzyludzkie miałem tendencje do trzymania sie z boku. I obserwacji. Trochę później, jak się niedawno okazało, maniakalnie podkradałem zabawki komukolwiek kto akurat nie patrzył.

Szczerze, nie miałbym nic przeciwko byciu profesjonalnym złodziejem.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Makao »

Dreen pisze:maniakalnie podkradałem zabawki komukolwiek kto akurat nie patrzył.
Ciekawe co by było gdyby wpuścili cię do Sklepu z Zabawkami i nikt by nie Patrzył :))
Awatar użytkownika
McLusky
Skryba
Posty: 320
Rejestracja: 12 maja 2006, 20:31
Lokalizacja: North Ashfield
Kontakt:

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: McLusky »

Bardziej preferuję noc niż dzień. W nocy jestem bardziej wydajny, skupiony na pracy. Jakoś tak dziwnie bliska mi jest...

Samotność... no cóż, często to nie jest wybór. Niektórzy po prostu są samotnikami, bo nie ma innej opcji. Pozwolę sobie stanąć w obronie chciwości Garreta - będąc na jego miejscu i prowadząc taki tryb życia, to jaki jest sens jego istnienia? Garret nie pije, nie pali, nie chodzi na dyskoteki, więc musi mieć jakieś przyjemności z życia. Chciwość, słabość do pieniędzy nie jest celem samym w sobie. Natomiast uprawianie sztuki złodziejskiej, a i owszem.

Wykluczając fach Garreta, jego styl, tryb życia itp. odpowiada rysowi mojej osobowości.
Awatar użytkownika
conceinted
Ożywieniec
Posty: 113
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 17:57
Lokalizacja: Darłowo

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: conceinted »

Z Garretta mam tylko tyle, że wolę cienie nocy, niż blask dnia. Lubię natomiast obserwować mojego kota polujacego w nocy po moim pokoju. Wiele razy doszłam do wniosku z moim bratem, że Pusia byłaby wspaniałą złodziejką. Koty potrafią się skradać.
Zaraz, zaraz... a może to Garrett ma coś z kota? ;)
"Keep your friends close, but keep your enemies closer" V.Corleone
www.zgoda.eu/ekogroszek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Bardzo wiele, jest taki koci i cyniczny, jak koty są cyniczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Moira »

miał... gdyby miał coś z mojego kota, to tylko by żarł i spał :P

poza tym, uwielbiam ten dreszczyk, gdy ktoś cie szuka, a ty spokojnie spoglądasz na niego z gałęzi pobliskiego drzewa... taak... te letnie noce...
Obrazek
Awatar użytkownika
conceinted
Ożywieniec
Posty: 113
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 17:57
Lokalizacja: Darłowo

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: conceinted »

Mnie zawsze zadziwia wieczna kocia czujność. Nawet jak zwierzak śpi, wystarczy jeden szmer i już jest gotowy do ucieczki bądź ataku. Tak samo jak Garrett. Wejdzie wszędzie, z każdego pomieszczenia wyjdzie (pomijając bugi:D) Podsumowując Garretta nie spotkasz kiedy chcesz, Garretta spotkasz kiedy on będzie tego chciał. :P
"Keep your friends close, but keep your enemies closer" V.Corleone
www.zgoda.eu/ekogroszek
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Black_Fox »

conceinted pisze:Mnie zawsze zadziwia wieczna kocia czujność. Nawet jak zwierzak śpi, wystarczy jeden szmer i już jest gotowy do ucieczki bądź ataku. Tak samo jak Garrett. Wejdzie wszędzie, z każdego pomieszczenia wyjdzie (pomijając bugi:D) Podsumowując Garretta nie spotkasz kiedy chcesz, Garretta spotkasz kiedy on będzie tego chciał. :P
Co Ty gadasz? Mój pies rozszarpał śpiącego kota, który leżał na schodach, a miał do niego jakieś 10 metrów.
Kot był młody, zwinny, jak normalny kot.

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 22:32 ]
Poza tym nie idealizuj jednego z moich ulubionych bohaterów. Wyidealizowani są krótko mówiąc do dupy. Dlatego np. nie lubię śiupermana.

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 22:32 ]
:P
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
conceinted
Ożywieniec
Posty: 113
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 17:57
Lokalizacja: Darłowo

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: conceinted »

Więc z Twoim kotem musiało być coś nie tak. :)
Poza tym, to będę idealizować jeśli jest to zgodne z tematem ;) Nie narzucaj nikomu swojego zdania. ;]
Pozdrawiam...
"Keep your friends close, but keep your enemies closer" V.Corleone
www.zgoda.eu/ekogroszek
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Black_Fox »

Nie, nie, ja nie chcę nikomu nic narzucać. Chyba, że płaszczyk na ramiona.
Szkoda, że czasami jakąś wiadomość można zrozumieć inaczej niż zgodnie z jej intencją. A wszystko przez co? Przez ton. Tonu nie słyszy się gdy się czyta...

No, ale Garcia i tak wyidealizować się nie da. Ma wady. ;)

A do tematu...
Zjedzmy kota!
A nie... to nie te forum... ;)
No więc: macie czasami tak, że planujecie... napad, albo kradzież? Oczywiście tylko planujecie, bez części wykonawczej (którą również możecie praktykować, ale ją przemilczymy ;)). Ja tak mam; czasami. Dobra gimnastyka umysłu, trzeba uwzględnić czas, działania, masę ruchów, wszystko jak na wielkiej szachownicy...
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
conceinted
Ożywieniec
Posty: 113
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 17:57
Lokalizacja: Darłowo

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: conceinted »

Ja tak miałam jak byłam młodsza... wiele razy chciałam ukraść mamie pieniądze z portfela :P zawsze marzyłam co bym chciała kupić za tą kasę. Oczywiście nie wchodziły w gre duże sumy, myslałam o 5zł czy cos takiego :P
W ostateczności nigdy się nie odważyłam wziąść pieniędzy bez pozwolenia rodzicielki. :)
"Keep your friends close, but keep your enemies closer" V.Corleone
www.zgoda.eu/ekogroszek
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: BodomChild »

Ja mam złodziejską przeszłość.

Kiedy miałem 8 lat, ukradliśmy z kolegami z osiedla butelki oranżady (po jednej dla każdego) ze skrzynek stojących na zewnątrz, z tyłu sklepu. Dostaliśmy się tam przez dziurę w ogrodzeniu. Pamiętam, że miałem potem straszne wyrzuty sumienia, bałem się, że pójdę za to do piekła :)) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Black_Fox pisze:
conceinted pisze:Mnie zawsze zadziwia wieczna kocia czujność. Nawet jak zwierzak śpi, wystarczy jeden szmer i już jest gotowy do ucieczki bądź ataku. Tak samo jak Garrett. Wejdzie wszędzie, z każdego pomieszczenia wyjdzie (pomijając bugi:D) Podsumowując Garretta nie spotkasz kiedy chcesz, Garretta spotkasz kiedy on będzie tego chciał. :P
Co Ty gadasz? Mój pies rozszarpał śpiącego kota, który leżał na schodach, a miał do niego jakieś 10 metrów.
Kot był młody, zwinny, jak normalny kot.

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 22:32 ]
Poza tym nie idealizuj jednego z moich ulubionych bohaterów. Wyidealizowani są krótko mówiąc do dupy. Dlatego np. nie lubię śiupermana.

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 22:32 ]
:P

Haha! A czepia się jak daję jakieś wady Garrettowi w opowiadaniach albo nadaję inny wizerunek niż bezlitosnego twardziela :PPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Black_Fox »

BodomChild pisze: Kiedy miałem 8 lat, ukradliśmy z kolegami z osiedla butelki oranżady (po jednej dla każdego) ze skrzynek stojących na zewnątrz, z tyłu sklepu. Dostaliśmy się tam przez dziurę w ogrodzeniu. Pamiętam, że miałem potem straszne wyrzuty sumienia, bałem się, że pójdę za to do piekła :)) .
O. O. O to to.
Ja miałem podobną akcję, tyle że ze słodkimi bułeczkami w piekarni.
Szef, czy tam piekarz - jeden diabeł... - wynosił skrzynki z bułkami przed zakład.
No to hyc za skrzynkę i w nogi. :P
Problem w tym, że nawet połowy nie zjedliśmy (było nas kilku, a jakże) i wyrzuciliśmy resztę po drodze do rzeczki. Rybki się najadły. ;)

Żadnych wyrzutów sumienia. Twardziel ze mnie. :))

:-)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: NiRa »

:P oranżadki,bułeczki,lody,kwiatki...a kasa?kiedyś rąbnęłam księdzu 20zł z tacy xD jak zostawił ją samą... :roll: pójdę do piekła! :o

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: BodomChild »

NiRa pisze:kiedyś rąbnęłam księdzu 20zł z tacy xD jak zostawił ją samą... :roll: pójdę do piekła! :o
On na to 20zł pewnie i tak nie zasłużył ;) .

Jeśli niebo chociaż trochę przypomina Kościół Katolicki to chętnie pójdę do piekła :zlo .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: Moira »

heeh... pamiętam jak byłam mała, to buchnęłam... nie wiem chyba od babci :shock: ... taką złotą kaczuszkę z diamencikami zamiast oczu... ale wtedy to ją tylko "pożyczyłam"... byłam mała nie wiedziałam co robię... a co do kaczuszki... to teraz leży gdzieś, pokryta nalotem, diamenciki z oczu wypadły...
ale wyrzuty sumienia były... oj były... oo... albo jeszcze jedno... taka dziewczyna miała taki śliczny wisiorek... miałam chyba wtedy 6 lat może więcej... no i więc zwinęłam jej go gdy nie patrzyła... a potem dręczona wyrzutami sumienia wyrzuciłam go do fontanny u znajomych :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Utożsamianie się z Garretem

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Do fontanny?

Rrrromantyczne :D Ja kiedyś buchnąłem mamie 100 zł, ale zaraz mnie dopadły wyrzuty sumienia i zmusiły do oddania :D
Obrazek
ODPOWIEDZ