T2: King's Story

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T2: King's Story

Post autor: raven4444 »

To jest chyba część Tristana i Izoldy Wagnera, ale nie dam sobie ręki uciąć.
W grze się pojawia na pewno Uwertura Lohengrin.

I oczywiście Witaj :-D
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: T2: King's Story

Post autor: Bluu »

Aha. Dziękuję bardzo za pomoc.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T2: King's Story

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:
Spidey pisze:Wskazówki do rozwiązania powinny być w ekwipunku, jeżeli się znalazło odpowiednią notatkę. Nie chcę teraz namieszać, ale to chyba była jakaś bajka o zwierzętach[?].
Dzięki serdeczne! Rzeczywiście, mam jedną kartkę o nazwie "Verse" i w niej jest wszystko opisane. Znalazłem ją dosyć wcześniej i zupełnie o niej zapomniałem. Tam jest sekwencja i początek, od którego trzeba zacząć. I tak leci to kolejno: "mouse, gazelle, boar, fax, dog, wolf" W drugim wersie info, aby zacząć od myszy.

Grę ukończyłem i jestem pod wrażeniem zarówno wspaniałej fabuły, niespotykanej grywalności jak i przepięknego projektu zamku, którego sale i komnaty zostały zaprojektowane zgodnie z rzeczywistymi (zerknijcie na kilka fotografii - Jednak nie zwiedziłem dwóch lokacji:
1. W sali koncertowej na górze (balkonie, tam gdzie była 3 kartka z kodem nut) są zamknięte drzwi. Gdzie znajdę jakiś klucz?
2. Idąc krętymi schodami na samą górę na południu posiadłości trafimy na zamknięte drzwi. Gdzie znajdę do nich klucz? (schody te u dołu prowadzą do pomieszczenia z zepsutą windą oraz piwnicą, z której możemy uciec z koroną lub w której znajdziemy ciało panny młodej)
1. Poszukaj w całej sali, "nie patrz przed siebie" (Kornel Makuszyński aktualny jak zwykle :rad !), rozejrzyj się na wyższym poziomie. Sam znajdziesz, zresztą te drzwi akurat mogą być otwarte z innej strony.

2. Chodzi Ci o wieżę obserwacyjną? Tzn. czy stojąc na dziedzińcu, patrząc w miejsce schodów, widzisz m. in. złoty puchar (da się go strącić bez otwierania okien) i teleskop (tylko go nie ruszaj!)?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
racaz
Paser
Posty: 221
Rejestracja: 02 maja 2009, 20:08

Re: T2: King's Story

Post autor: racaz »

Mam taki problem,Jak mam się niby dostać do tego pokoju z Waletem?Strażnik ma hełm (nie da się go ogłuszyć).Przekraść też w żaden sposób się nie da.
Jeśli ktoś chętny do gry w T2 multi pisać!
Moje GG:25888157
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2: King's Story

Post autor: Mixthoor »

Opisz nieco szerzej. Dawno nie gralem, aczkolwiek wiele rzeczy jeszcze pamietam.
Awatar użytkownika
racaz
Paser
Posty: 221
Rejestracja: 02 maja 2009, 20:08

Re: T2: King's Story

Post autor: racaz »

Jeśli ktoś chętny do gry w T2 multi pisać!
Moje GG:25888157
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2: King's Story

Post autor: Mixthoor »

Z tego co sobie przypominam, między tymi ludźmi nawiązuje się jakaś konwersacja, po czym opuszczają oni tem pokój. Wróć do poprzedniego pomieszczenia i spójrz w górę przy lampie. Powinien znajdować się tam przełącznik do tajemnego przejścia.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T2: King's Story

Post autor: Keeper in Training »

racaz pisze:Mam taki problem,Jak mam się niby dostać do tego pokoju z Waletem?Strażnik ma hełm (nie da się go ogłuszyć).Przekraść też w żaden sposób się nie da.
Można się schować za półścianką, tam, gdzie są kolorowe światełka. Musisz cofnąć się do korytarza i znaleźć ukryty przełącznik (wskazówka: gdzie jest "Niebo gwiaździste"? Otworzą się drzwiczki! ;)). Tam przyczaisz się, by wysłuchać dialogu. Mam też inne pytanie: znalazłeś miksturę powolnego spadania? Bez tego masz ograniczone możliwości zakończenia... To było straszliwie głupie.

PS "Czarny Jacuś" - zabawne :)) !
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
racaz
Paser
Posty: 221
Rejestracja: 02 maja 2009, 20:08

Re: T2: King's Story

Post autor: racaz »

Niestety slow-fall potion, nie mam, a więc gdy poszedłem do komnat panny młodej, to podczas włączania się tego filmiku mnie wywaliło :roll:
Jeśli ktoś chętny do gry w T2 multi pisać!
Moje GG:25888157
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T2: King's Story

Post autor: Keeper in Training »

racaz pisze:Niestety slow-fall potion, nie mam, a więc gdy poszedłem do komnat panny młodej, to podczas włączania się tego filmiku mnie wywaliło :roll:
Albo powtórz sobie końcówkę I. misji (mikstura jest gdzieś na płaskowyżu z zamkiem, na końcowym "podjeździe"), albo po prostu wybierz jedno z pozostałych zakończeń. I tak powinieneś być zdolny do zakończenia misji, tyle że panny nie uratujesz :twisted: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ