Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Bukary »

Jeśli wszystko dobrze policzyłem, to po wysłaniu tej wiadomości w moim panelu pojawi się napis: "Posty: 1000".

Z tej okazji chciałem podziękować wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność rozmawiać na tym forum. Dzięki za przyjemnie i, co ważne, kulturalnie spędzony czas!

Część moich postów była krótka, część - długa. Niektóre były sensowne, inne - idiotyczne. W niektórych miałem coś ciekawego do powiedzenia, inne zaś - pisałem z nudów...

Ważne jednak, że chyba wszyscy wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski z dawnych dziejów polskiej społeczności: nikt się tutaj raczej nie kłóci (a przynajmniej nie na serio), nie ma słownych przepychanek i wyzwisk. Mam nadzieję, że wszystkim odwiedzanie tego miejsca sprawia przyjemność. I to głównie Wasza zasługa!

Największe honory należą się jednak Piotrowi za udostępnienie nam miejsca, w którym możemy rozmawiać. :ok

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i życzę co najmniej 1000 postów. :)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
MichalN
Ożywieniec
Posty: 98
Rejestracja: 07 września 2002, 19:47
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: MichalN »

Gratulacje Bukary!
Mimo, że już mi się znudziła "rywalizacja" kto więcej napisze (i w sumie, to od jakiegoś czasu ma dla mnie mniejsze znaczenie, jaka nazwa widnieje pod moim Nick'iem), tym niemniej chciałbym w przyszłości "dociągnąć" do tysięcznego posta!

Przyłączam się do Bukarego:
1)Dzięki Piotrze, za cierpliwość i dane dla Nas "miejsce" na tego typu dyskusje,
2)Dziękuję Wam, że na tym forum można "normalnie" porozmawiać - bez wulgaryzmów itp.

Trzymajmy tak dalej!
(Jest już Nas 90 osób zarejestrowanych)!
No nie wiem, ale Thief III chyba robi swoje!!! :D
Pozdrawiam!
MichalN
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: PiotrS »

Gratulacje :!:
I przypominam to co obiecałem, każdy kto zostanie Garrettem ma prawo do swojej własnej rangi.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: otello »

Ojojoj to trzeba się brać za pisanie bo u mnie dopiero
<===== post :wink:
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: tokaj »

Gratulacje, Bukary!


..."przyjemne i, co ważne, kulturalnie spędzony czas!". Dobrze to napisałeś, Bukary. Ja przy okazji twojego 1000 posta dziękuję wszystkim za to samo! Przyjemnie i kulturalnie, ot co!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: timon »

Gratulacje Bukary i szybkiego drugiego tysiączka. Oby upłynął w podobnej atmosferze.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Nivellen »

Ja również gratuluję Ci 1000 posta, ale przede wszystkim cierpliwości i poświęcenia dla wszystkich Thiefomaniaków. Dziękuję Ci za wszystkie wypowiedzi,sugestie, opinie i ...co tam jeszcze (oceny i krytyki :wink: )
Niech następne 1000 postów upłynie w jeszcze bardziej swojskiej i miłej atmosferze !
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Bandit »

no i ja też gratuluje :wink:
P.S. Bukary pożyczysz jedno zero przynajmniej przez chwile został bym Garrettem :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Maveral »

No, ja także Ci gratuluję. Przede wszystkim wytrwałości. Nie wiem czy wogóle nastąpi taki moment w moim życiu kiedy zobaczę 1000 post pod swoim nickiem. Sataram się jednak jak mogę. Jeszcze raz gratuluję. A swoją drogą to pożycz Banditowi jedno zero, a mnie dwa. Wtedy będziesz miał 1 post i będziesz mógł wszystko zacząć od początku :)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Pablo »

Gratulacje!!!, prawdę mówiąc do pewnego momentu nie wieżyłem, że forum Thiefa odniesie sukces. Jak widać dzięki wytrwałości takich ludzi jak Piotr czy Bukary możemy cieszyć się świetnym miejscem do wymiany poglądów i rozwiązywania swoich problemów. Nie zapominam o całej reszcie użytkowników tego forum :!: dzięki Wam wszystkim :!: :!: :!:.
Pablo
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Vk »

ehh Ty nadworny spamerze
gratz
.netsports.pl
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Caer »

Również gratuluję (zwłaszcza tych nudów, w czasie których można było wymyślać fabułę TCN... :twisted:).
Bukary pisze:nikt się tutaj raczej nie kłóci (a przynajmniej nie na serio), nie ma słownych przepychanek i wyzwisk.
...bo jest dama na forum... :D
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: timon »

ten, tego ...
Caer
ca amo avialo, ca ama vellamacho, ca toneuoa, ca chichinaco, ca tlaciauaoa ca vmpa onqujtza, timalivin toneviztli, in chichinaquiztli: aiaxcan in tlalticpac, techochoctican, teellelaxitican, cococ teupouhqui macho.
FC 6, 18, 93
a po ludzku , jeżeli oczywiście można to ujawnić
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: brzeszczot »

timon - te slowa moglyby pasc z ust z mrocznej i przerazajacej kaplanki azteckiej odmawiajaca modlitwe krwawej ofiary :shock:
juz widze ten kamienny noz zblizajacy sie do mojej klatki piersiowej, juz widze te szponiasta dlon zamierzajaca wyrwac mi serce, by pozniej, jeszcze bijace wzniesc do gory i okazac wiernym pograzonym w modlitewnym amoku i robiacym glosne "uuuuuuuuuuu".......
Dobra dosc - bredze cos, jak to mowil bohater "Spisu cudzołożnic" - "Przemijanie mnie trapi" ! :cry:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: timon »

dla mnie to brzmi jak ...spis win :oops:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Maveral »

A dla mnie jak spis jeńców wojennych spod Troi :)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Bańan »

Mnie kojarzy się to z aztekami (ale chyba niesłusznie) i z miłością :roll:
amo - kocham wł.
ama - kocha wł.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Maveral »

A może "Kame Hame Ha" :) (Coś dla tych co oglądali Dragon Ball'a)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Acolithus »

Ja tez ci gratuluje Bukary noo troche sie tych postow ponabijalo ;)
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Caer »

brzeszczot pisze:timon - te slowa moglyby pasc z ust z mrocznej i przerazajacej kaplanki azteckiej odmawiajaca modlitwe krwawej ofiary :shock:
juz widze ten kamienny noz zblizajacy sie do mojej klatki piersiowej, juz widze te szponiasta dlon zamierzajaca wyrwac mi serce, by pozniej, jeszcze bijace wzniesc do gory i okazac wiernym pograzonym w modlitewnym amoku i robiacym glosne "uuuuuuuuuuu".......
No, mój drogi, jestem pełna podziwu (który to ptaszek ćwierkał o tym? :D). Zgadza się, to azteckie, choć tym, który wrywałby Ci serce, byłby raczej kapłan (wierz mi, to była ciężka robota...)
Bańan pisze:Mnie kojarzy się to z aztekami (ale chyba niesłusznie) i z miłością
amo - kocham wł.
ama - kocha wł.
No, jak już napisałam wyżej, słusznie Ci się kojarzy :), ale raczej niesłusznie z miłością (to raczej łacina: amo, amare, amavi, amatum, 1 :D). "A(h)mo" w nahuatl znaczy "nie".

Proszę o wybaczenie, ale nie sądziłam, że ktoś się zainteresuje (choć przyznaję, że wygląda efektownie... :)) i nie mam ze sobą słownika :). Ale jak tylko do niego się dorwę... W każdym razie, nic w tym tekście optymistycznego...
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Bańan »

No, jak już napisałam wyżej, słusznie Ci się kojarzy , ale raczej niesłusznie z miłością (to raczej łacina: amo, amare, amavi, amatum, 1 ). "A(h)mo" w nahuatl znaczy "nie".
Na pewno masz rację, ale ja z łaciną stoję raczej słabo, a z włoskim jako tako.
amo - kocham
amare - kochać
amavi - kochałeś
amatum - ?

Swoją drogą ciekawe, że w języku podobnym do hiszpańskiego kochać jest podobne do "nie". :)
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: brzeszczot »

Caer - otoz nikt mi nic nie szeptal :D
To moja wrodzona przenikliwosc [ i skromnosc :wink: ] i te starozytne fakultety....
na drugie mam Indiana. Dr Indiana....
piszesz "predzej kaplan" - i slusznie, tyle tylko ze niewpelni odziany kaplan nie pobudza mych zmyslow tak samo jak kaplanka :wink:
Dobra dosc tych bezecenstw bo dostane pierwszego bana w historii forum....
Pozdrawiam.....
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Caer »

Bańan pisze:Na pewno masz rację, ale ja z łaciną stoję raczej słabo, a z włoskim jako tako.
amo - kocham
amare - kochać
amavi - kochałeś
amatum - ?
Ha! Nie ma to jak uczyć się języków starożytnych... :D I na dodatek masz błąd (*Caer stuka w tablicę zakrzywionym palcem*):

amavi - kochałem
amatum - kochany


Bańan pisze:Swoją drogą ciekawe, że w języku podobnym do hiszpańskiego kochać jest podobne do "nie". :)
E? Ten język wcale nie jest podobny do hiszpańskiego (wierz mi, coś o tym wiem :)), choć przyznaję, że Hiszpanie wzięli sobie kilka wyrazów...


No dobrze, to teraz obiecane tłumaczenie:

Tu [na ziemi] nie ma radości, tu nie ma zadowolenia; tu jest męka, tu jest ból, tu jest zmęczenie, tu jest brak; cierpienie, ból dominują. Ciężki jest świat, miejsce, gdzie sprawiają, że człowiek płacze, miejsce, gdzie sprawiają, że człowiek odczuwa ból.


Przepraszam za jakość, mogłoby być bardziej literacko, ale na ogół tłumaczę dosłownie. Enjoy. :D
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Caer »

brzeszczot pisze:Caer - otoz nikt mi nic nie szeptal :D
To moja wrodzona przenikliwosc [ i skromnosc :wink: ] i te starozytne fakultety...
na drugie mam Indiana. Dr Indiana...
piszesz "predzej kaplan" - i slusznie, tyle tylko ze niewpelni odziany kaplan nie pobudza mych zmyslow tak samo jak kaplanka :wink:
Dobra dosc tych bezecenstw bo dostane pierwszego bana w historii forum....
Pozdrawiam.....
Tak, tak, a na studiach podrywałem Marion Ravenwood... :) (kto nie wie, o co chodzi, niech oglądnie Poszukiwaczy zaginionej Arki) :D

Jak to, "nie w pełni odziany"? Ma to, co mieć powinien: przepaskę biodrową i płaszcz. I nóż jest obsydianowy, ale nie będę się czepiać... :P: No i kapłan na pewno pobudziłby Twoje zmysły, ale pewnie nie te, które Ty byś chciał (nie mówiąc już o sposobie...) :D
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Garrett? Nie, jeden z wielu Garrettów...

Post autor: Bańan »

Caer pisze:
Bańan pisze:Na pewno masz rację, ale ja z łaciną stoję raczej słabo, a z włoskim jako tako.
amo - kocham
amare - kochać
amavi - kochałeś
amatum - ?
Ha! Nie ma to jak uczyć się języków starożytnych... :D I na dodatek masz błąd (*Caer stuka w tablicę zakrzywionym palcem*):

amavi - kochałem
amatum - kochany
:shock: :shock: Może po łacinie amavi znaczy kochałem, ale po włosku amavi to jest kochałeś. Kochałeś - amavi druga osoba czasu przeszłego niedokonanego (Imperfetto) . Ale byłaś blisko, kochałem - amavo to jest pierwsza osoba czasu przeszłego niedokonanego (Imperfetto).
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
ODPOWIEDZ