Nocne pojedynki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Mutator jest włączony przez cały czas tylko jakoś nie chce działać. Według mnie pomoże tylko ponowna instalacja Thieverów. U Pabla oczywiście. :wink:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2003, 15:35 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

hmmm z tego co pamiętam to u mnie chodzi mutator a u Ciebie nie :P, a ostetnio nie włączyłem bo na początku i tak testowaliśmy kamasutrę. Ale głowy nie dam sobie uciąć :roll: , sprawdzimy jakoś przed środą czy to aby na pewno działa :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: peter_spy »

Wpadłem na pomysł, żeby archiwizować wyniki z każdej rozgrywki. Nie zawsze będę mógł z wami grać, ale Bandit na szczęście ty zawsze robisz zrzuty - a ja mogę zameszczać wyniki na stronie, potem tylko czysta statystyka i będziemy mogli np. wybrać gracza sezonu jesień/zima, :wink:. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

Jeśli macie tylko ochotę to proszę bardzo, ale mi się raczej nie uda zostać graczem sezonu, trzebaby więcej grać a tu czasu nie ma :roll: .
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Niestety ja gram już tylko z kafejki :cry: bo w domu nie mam neta a robienie zrzutów w kafejce nie wchodzi w rachóbę. :(
Ale moge napisać kto mógłby zostać graczem sezonu:
- Pikel lub Jimmy albo... :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Flack »

Po kiego dajecie Kamasutre do gry? Kazdy ma inna wersje i nie da sie grac.
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

W takim razie trzeba zawczasu ustalić na jakiej wersji gramy (stara/nowa/zmodyfikowana przez Bandita).
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: PiotrS »

Gramy na nowej wersji Krisa. :!:
Bandit skończy modyfikacje, to ją osobno dodamy do gry.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Flack »

Ja sobie wczoraj po półgodzinnym męczeniu się z powtórnym wchodzeniem na server zrezygnowałem i zagrałem na Brodys.
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

OHHHHHHH nawet nie wiecie jaka jest ulga gdy znowu sie ma internet nie mialem jakies 5 dni neta bo cos sie zjebalo ale teraz jest luks i mam nawet lepsze polaczenei :D:DD nie moge sie doczekac juz dzisiejszej bitwie o 21:00 mam nadzieje ze bedzie dosyc sporo ludzi bo mam ochote sobie porozwalac .... boty :P



______________
TUT Loaded :D
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Flack »

Dla zainteresowanych:

http://www.thieveryut.com/bb/viewtopic.php?t=2860

hyhyhyhy trza sie pochwalić jak sie [E.D.G] rozgromiło!
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: peter_spy »

Panowie, co taka posucha, powiedzcie jak było w piątek,. bo znowu nie mogłem być, ://. No i czy naturalnie będzie środa...
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

W piątek byłoby wszystko ok gdyby nie zrywane połączenie co jakiś czas, niestety zanosi się na to, że w środę będzie to samo :roll: .
Pablo
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Acolithus »

Jak nie bedzie zrywalo 2 zerwania na minute to moge wytrzymac
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

no .... troche cipko bylo..wtedy i sie wkurzalem... ciekawe jak bedzie dzisiaj bo mam male problemy z TUT ciagle mi sie komp zwiesza przez ta moja karte grafiki :( ale bede jak sie polacze :P....





____________
TUT Loaded :P
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

:!: Bandit zapomniał umieścić wiadomość o tym, że gramy dziś na jego serwerze : 213.76.46.159 :!:
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

:lol: powiedzmy, że nie chciało mi się pisać tego na forum bo pare minut przed grą to raczej nie ma sensu. Do takich nagłych przypadków używam Gadu-Gadu. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: PiotrS »

Bandit, kilka uwag. :D Jak chcesz być gospodarzem rozgrywek musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy :wink:
Po pierwsze, spotykamy się 2 x w tygodniu po to by grać i nie ma, co tracić czas na dłuższe przerwy, jak widzisz, że głosowanie nie działa to puszczaj po kolei mapy, ktoś będzie mieć życzenie, to je zgłosi.
Dalej, jak widzisz, że mamy kogoś obcego to minimum przyzwoitości wymaga nie puszczania naszych map, mam tu na myśli wczorajszy problem czy puszczać Kamasutrę.
I ostatnia uwaga, moja osobista, grasz najlepiej z nas wszystkich, nam już nie musisz udowadniać swojej klasy :P , staraj się nie przedłużać zbyt długo rozgrywki, tak, aby ktoś wyautowany nie musiał bezczynnie czekać.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Hmm... jeśli jakimś cudem uda mi się to postaram się grać na poziomie równym takim jak reszta ale to nie będzie takie proste. :lol: A co do reszty to ok:
- niebędę przedłużał i wykonam zadań dla przyjemności czy punktów tylko dla... tego abyście nie musieli się meczyć :P
- mutator będzie działał bo dziś zrobiłem format C, D, E, F, G. :D
- ja niechce niczego udowadniać to raczej wy powinniście mi udowodnić, że się staracie i chcecie grać jak najlepiej jak umiecie. Bo ostatnio mam takie odczucie, że niektórzy grają na przymus albo zależnie od mapy na jeden sie starają bo bardziej im odpowiada a inne olewają bo coś im na nich niepasuje. Taką gre to ja mam... ale i tak wolę grać z wami niż na zagranicznych serwerach bo tu czuję się lepiej i zawsze można się dogadać. Wielka Szkoda, że ostatnio niema Pikla bo z Nim w jednym zespole grało mi się najprzyjemniej.

P.S. Obejrzałem dziś sobie demka. Łeska się w oku kręci jak patrze na grę tych, którzy z nieznanych mi powodów teraz z nami nie grają :cry:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: PiotrS »

Bandit pisze:- ja niechce niczego udowadniać to raczej wy powinniście mi udowodnić, że się staracie i chcecie grać jak najlepiej jak umiecie.
Czekaj, czekaj :lol: jeszcze będziesz błagał o litość i drżał przed naszymi maczugami :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Chcesz rozpetać wojnę? :twisted: Zapewniam będzie masa trupów. Zgadnij z jakiej broni tego dokonam? :twisted: :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

PiotrS pisze: I ostatnia uwaga, moja osobista, grasz najlepiej z nas wszystkich, nam już nie musisz udowadniać swojej klasy :P , staraj się nie przedłużać zbyt długo rozgrywki, tak, aby ktoś wyautowany nie musiał bezczynnie czekać.
Popieram w całej rozciągłości, takie granie to tylko i wyłącznie popisówa mająca, w sumie nie wiem co udowodnić, to że grasz z nas najlepiej :?:, to już chyba dawno zauważyliśmy, chyba nie doceniasz naszej spostrzegawczości. Punkty możesz sobie nabijać na singielplayerze, nikt nie będzie musiał czekać bezczynnie. Niestety nikt z nas nie ma tyle czasu, żeby poświęcić go na "ćwiczenie" w thievery.

Nic Ci nikt nie musi udowadniać, to że gramy gorzej to nie znaczy, że nam nie zależy i robimy to na siłę. Jeszcze tegoby brakowało, żebym się zmuszał do grania w thievery.... musiałbym upaść na głowę.
Bandit pisze: Taką gre to ja mam... ale i tak wolę grać z wami niż na zagranicznych serwerach bo tu czuję się lepiej i zawsze można się dogadać.
Nie chcę być chamski, ale nikt nam łaski nie robi a Twoje gadki zaczynają być irytujące, przez ten coraz większy arogancki ton. Kończę troszkę ostro, ale to dla Twojego dobra :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

:lol: Ooo :!!: Będzie ostro w Piątek :lol: :!!:
No dobra zaostrzymy jeszcz trochę sytuację :twisted: Będzie ciekawiej. :twisted:
Tak się zastanawiam czy wy czasem się specialnie MI nie podkładacie żebym miał dobry chumor. :twisted: :P:
A co do tej popisówy jak wy to nazywacie to źle na to patrzycie bo ja poprostu mam taki styl gry:
- czasasm sie czaje a czasmi napierdzilam ile wlezie no i lubie też zrobić fajna atmosferkę tekstami i dźwikiem.
Już nie raz wkurzyło mnie i szczerze mówiąc sprowokowało co jest zgubne w tej grze. Dźwięk jaki odpala Pablo po zabiciu złodzieja. To jest takie irytujące. Ten pie... jeb... ku... śmiech :evil: Ale powoli uczę się pokory i może kiedyś będę tak dobry w Thievery, że nic mnie nie rozproszy. :)
O :!!: i jeszcze jedna ważna uwaga niektórzy pewnie uważają, że ja gram w Thievery codziennie i ćwicze przed każdą gra. Jeśli tak myślicie to jesteście w DUŻYM błędzie bo ja gram tylko i wyłącznie na necie w Środy i Piątki po 21:00 i zgadnijcie na jakim serwerze. :twisted: :P:
Żeby być dobrym wcale nie trzeba dużo grać tylko trzeba chcieć dobrze grać :!!:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: PiotrS »

Bandit przestań,
przecież wszyscy chcemy tego samego, świetnie się bawić w swoim gronie, przynajmniej te kilka godzin tygodniowo. Nikt nie pisze tego złośliwie, nikt Ci nie zabroni grać swoim stylem, ale to jest multiplayer, uszanuj odmienne zdania innych.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

:) Jeśli tak Cię boli ten śmiech to mogę przestać. Nie podchodź do tego tak ambicjonalnie, to tylko gra :!: . Jeśli śmieję się to tylko dlatego, że gra daje mi taką możliwość a już na pewno nie poto żeby kogoś upokorzyć. Jeśli komuś się to nie podoba, niech napisze, a przestanę :wink: .
Pablo
ODPOWIEDZ