Nocne pojedynki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Nie :!!: nie przestawaj się śmiać to robi dory nastrój :D
Proponuję żeby każdy zainstalował sobie patch do UT 4.51.
Podobno poprawia coś związanego z siecią.
Ale jeżeli ktoś kożysta z UnrealEd to będzie musiał sobie zrobić drugą instalkę UT bo UnrealEd przestaje działac po zainstalowaniu tego patcha.
http://www.unreal.pl/d.pl?ut/inne/pg/UTPGPatch451.exe

Ten patch mają już wszystkie zagraniczne serwery.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2003, 15:35 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

EhEhEh a ja to mam problemy wlasnie z TUT wczoraj niemoglem gracbonie mogl mi siedolaczyc mam nadzieje ze po dzisiejcszym formacie bedzie wszystko tak jak dawniej :D:D:D
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: pastooh »

hai
naszlo mnie i chcialem cos wam napisac

mianowice podziekowac ze pomimo ze nie gralem z wami aniu razu zawsze ktos wysyla do mnie powiadomienie na gg ze jest serwer i gracie oraz zapraszacie :)
to naprawde mile
poza tym wewnetrznie sprawia ze czuje nacisk do zainstalowania TUT co pewnie uczynie jak tylko uporam sie z zakupem ampa i glosnikow oraz karty dzwiekowej _ prawdopodobnie bedize tez format c:)

wiec jeszcze raz dziekuje wszystkim zachecaczom i pozdrawiam

a teraz troszke wazelinki :lol: - w ogole fajne forum 8-)
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

To chyba ja Cię tak nękam tymi powiadomieniami :roll:, ponoć kiedyś grałeś w Thievery więc ślę, a to była najwyraźniej jakaś plotka :wink:. Wiem, że to jest niecny proceder, więc przestanę Ci to słać :) .
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Ja już dokładnie nie pamiętam skąd mam g-g do Pastooha ale chyba z forum Thiefa bo kiedyś pisałem do wszystkich o Thieverach, którzy mają związek z Thiefem. Jak będę miał neta to zrobie znowu super werbowanie do gry. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

W tą środę i piątek nie będzie mnie razem z wami, bo muszę się wstrzymać z dłuższym przebywaniem na necie do początku listopada. Jeśli będziecie w piątek grać i po północy (czyli już w sobotę), to dołączę do was :).
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

Ja jednak wole troche sie podpakowac na tych tradycyjnych mapkach :) bo i tak nie zawsze sie potoczy ta sama sytuacja nawet na Kamasutrze a jest przeciez ona bardzo mala :) chociaz teraz po tej przerobce gdy w kompletu dolozono Piwnice i Strych :)
Awatar użytkownika
pastooh
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 04 stycznia 2003, 22:24
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: pastooh »

Pablo pisze:To chyba ja Cię tak nękam tymi powiadomieniami :roll:, ponoć kiedyś grałeś w Thievery więc ślę, a to była najwyraźniej jakaś plotka :wink:. Wiem, że to jest niecny proceder, więc przestanę Ci to słać :) .
slijcie slijcie
mam zamiar pograc choc jeszcze nie wiem kiedy :D - bedzie najpierw instalacja kina domoweg :p a pozniej reinstal systemu
dopiero pozniej bedzie TUT
pozdrawiam
Don't argue with stupid people, because they drag you down to thier level and beat you with experience!
just vanish in the shadows...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Niech wszyscy przed najbliższą gra zainstalują patch 4.51 :!!: Jeśli zrobia to wszyscy nie będziemy mieli kłopotów tak jak ja miałem z Jimmyim.
http://www.utpg.org/patches/UTPGPatch451.exe
http://www.utpg.org/patches/UTPGPatch451.zip
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

Może coś więcej na ten temat :?: :roll:, do czego to :?:, znaczy co poprawia :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Poprawia coś z siecią ale nieweim dokładnie co. W każdym razie jeśli ktoś ma problem taki jak Jimmy to ma zainstalowany patch 4.51 i próbuje się podłączyć pod serwer z patchiem 4.36 lub problem taki jak ja czyli próba podłączenia się do serwera z patchiem 4.51 na patchu 4.36.
W obydwu przypadkach nie można połączyć się "do końca" z serwerem ( widać tylko ekran ze złodziejem z mieczem w rękach i napisem connecting ).
:arrow: Instalować :!!: NATYCHMIAST :!!:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

HehHHehehHehe... no spox luzzz..... ja tam zdarze zaisntalowac do srody jeszcze sporo czasu.... .
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Przypominam, że dziś gramy o 19:00 :!!: Więc patch powinien być zainstalowany już dziś!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

OK dobra dzisiaj odrazu jak przyjde ze szkoly o 18:00 :P:P:P no to sie wezme odrazu za instalacje TUT :D:D no i bedziemy sobie mogli razem grac.Mam nadzieje ze nie bedzie zadnych problemow z serverem :) (ze nie bedzie Wywalalo).
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

Dobrze by było, gdyby nasza mała społeczność powiększała się zamiast pomniejszać. Ktoś już mówił o szukaniu Polaków na zagranicznych serwerach. Mnie natomiast niepokoją nieobecności graczy, którzy grali z nami jakiś czas temu. W ostatnią środę Bandit musiał interweniować, żeby pojawił się na serwerze Burik i Iwan (co do Iwana nie jestem pewien, bo na chwilę mnie zmiotło z sieci).
Może powinniśmy zmienić porę grania, tak jak sugerował Bandit? I w ogóle można by zareklamować Thievery na jakiejś witrynie z grami, czy cuś...Trzeba coś wymyśleć.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Mellitus »

Mam już co potrzeba do zagrania. Jestem teraz na etapie oswajania mapek. Znajdę was kiedyś, czy to na Brody`s czy u Pabla...
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

bardzo sie ciesze...


pozatym Jimmy jaki masz pomysl zeby znalezc wiecej ludzi do grania z nami ??
obawiam sie ze nic na to nie poradzisz...chyba ze bedziemy chodzic po serverach i zebrac zeby wpadli na taki i taki adres ip :P:P:P:P:P eeehee ale to bez sensu :) zabierac ludzi innym serverom :P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Nie w tym rzecz żeby na Polskim serwerze grało jak najwięcej gaczy tylko żeby było więcej graczy z Polski. Możesz np. na innych forach napisać temat o TUT może znajdą się chętni. Ja zakładam, że najwięcej graczy można pozyskać ze stron związanych tematycznie z Thiefem. Czyli chociażby ze strony Pabla :) :arrow: http://ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=thief
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

ok zgadzam sie :P ale mam pomysl moze ty bedziesz chodzil po forach i oglaszal co ?? :P:P bo ja nie bede taki smieszny i chodzil po forach :D:D:Dhehe
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Mellitus »

No to macie mnie panowie... :P

Dziś, to jest 19.11, w składzie Burik, Woodsie Lord, Jimmy (buźki), plus ja i brat zrobiliśmy kilka rundek na kamasutrze... wieczór udany, pierwszy złodziej zabity...

Będę sprawdzał serwery co jakiś czas, więc do zobaczenia!
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Sah
Skryba
Posty: 290
Rejestracja: 14 września 2003, 18:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Sah »

Jeśli zależy wam na popularności, to stwórzcie tutaj przyklejony temat (o wiele mówiącym tytule w stylu '>>Tutaj dowiesz się gdzie jak i kiedy itp.<<'), gdzie będzie pisało ip, kiedy się spotykacie etc. Dopiero tutaj wpadłem i widzę że nie ma miejsca gdzie jest wyraźnie napisane co i jak...
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

Już to kiedyś proponowałem, ale zostałem zbesztany za chęci wywołania bałaganu w tym dziale :P. A przecież możnaby napisać tam wszelkie informacje dotyczące thievery, począwszy od opisu co jest potrzebne do gry aż po same terminy spotkań i ewentualnie aktualizować to.
Pablo
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Mellitus »

Możnaby a nawet trzeba. Co prawda, mam chyba wszystko potrzebne - ale znam tylko jeden serwer (217.96.2.13) i wiem o środowym i piątkowym wieczorze.

Coś słyszałem, że nie tylko Pablo stawia serwer - ale jakie i gdzie są te inne?

Grałem u Setha nawet ale krótko było (serdeczne pozdrowienia Seth - to był mój brat wtedy :lol: )...
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

Szkoda, że Bandit nie stawia już serwera(chociaż czasem wykrzaczał się, to przynajmniej nie było lagów i jego serwer był widoczny dla wszystkich w oknie z serwerami). U Pabla są czasem takie lagi, że grać się nie da. Gra na Brody's Challenge to przy tym luksus.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Mam przecięty kabel od internetu, zamkneli na dobre kafejkę, w której mogłem grać w Thievery :cry: :evil: :upset
Bandit umiera :cry: ratujcie :roll: A poza tym zrobiłem nową wersję Kamasutry postaram się jakoś ją udostępnić. Mam nadziję, że zagracie na niej w piątek i zgłosicie mi problemy lub bugi, których raczej nie powinniście mieć. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ