ThiefEx

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Napisałem ciekawy (mam nadzieję) programik do katalogowania i oceniania FanMisji, umieszczony jest na edysku (http://www.edysk.pl/), konto thiefage8/thiefage8, katalog "programy".

Czekam na wszelkie uwagi i propozycję dotyczące tego programu, w wolnych chwilach będę go rozwijał (jeśli komuś innemu się przyda, mnie ta wersja wystarcza :wink: ).

EDIT:
Aktualna wersja, zrzuty i plik do ściągnięcia (zawsze aktualne):
http://www.gregorius.webpark.pl/thiefex/tex_pl.html
Ostatnio zmieniony 17 maja 2005, 13:57 przez Gregorius, łącznie zmieniany 4 razy.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Świetnie, teraz pozwolę sobie napisać kilka uwag a właściwie swoje pobożne życzenia, a Ty napisz czy to ma sens i czy jest możliwe.

- Tytuł i autora na pierwszym miejscu a dopiero później nazwa pliku
- Zmianę koloru kółka uzależnić od innego wpisu np. daty ukończenia
- Dołożyć pole "Wynik" pod polem "Czas gry"
- Rozmiar podawać w MB
- Data w formie dd-mm-rrrr albo rr-mm-dd
- Dodać opcje "Nie ukończona" [chodzi mi o misje, w których nie mam zamiaru grać dalej], Np. w polu "Data ukończenia", obok "Dzisiaj" dołożyć "Nie ukończona" i połączyć to ze zmianą koloru kółka [żółty – nie grana, jeszcze nie ukończona, czarna – ukończona, czerwona – nie ukończona, bo brak chęci]
- Dodać możliwość podglądu oryginalnego pliku txt, np. po przez dodatkową ikonę na pasku.
- Możliwość sortowania kolumn "w obie strony"
- I najważniejsze, podzielić stronę na dwie części T1/TG i T2, po przez zakładki, tak, żeby otwierało się okno osobno z misjami do T1, osobno do T2.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: ThiefEx

Post autor: Nivellen »

Dobre Gregorius. Jeśli rozwiniesz to tak jak sugeruje Piotr, ściągnę napewno. Przyda się do porównań między graczami, jakieś zawody?... 8-)
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Ufff.. po kolei:
- Zmiana kolejności kolumn - nie ma problemu, może nawet zrobię możliwość własnego ustawiania kolejności przez użytkownika.
- Wyjaśnij proszę dokładniej pomysł odnośnie koloru kółka :?
- Zmiana kolejności pól? Patrz punkt 1 :wink:
- Rozmiar w bajtach podawany jest po to, żeby móc łatwo porównać np. dwa różne pliki o takich samych nazwach, rozmiar w MB wiąże się z problemem nr 1 - to tylko zmiana sposobu wyświetlania.
- Data - z tym jest duuuży problem, autorzy podając datę nie stosują się do ŻADNYCH reguł - niektórzy podają sam rok, inni pełną datę dokładając numer wersji, podają w różnej kolejności, w różnych językach nazwy miesięcy (:!: ), niekiedy skrótami... W sumie zadanie niewykonalne! Chyba że datę utworzenia da się odczytać z innego miejsca niż plik tekstowy... Może DromEd-owce :wink: pomogą...
- Misje nieukończone z braku chęci - dobry pomysł i dość prosty w realizacji
- Podgląd pliku - nie wiem czy to dobry pomysł, gromadzenie plików tekstowych ze wszystkich misji trochę miejsca zajmie... A może to dobry pomysł, gdyby je upakować w ZIP (głośno myślę), może coś z tym zrobię.
- Sortowanie kolumn w obie strony - już się nad tym męczyłem i jeszcze popracuję, dodam jeszcze znaczek pokazujący aktualny porządek sortowania...
- Podział na zakładki - pomysł dobry, ale musiałbym zmienić dogłębnie konstrukcję programu (wymagania biblioteki z której korzystam), może w dalszej przyszłości...

Sam ma jeszcze kilka pomysłów, tak więc biorę się do roboty. Nie obiecuję kiedy powstanie kolejna wersja, idzie październik i trzeba wziąć się do pracy, ale w wolnych chwilach będę "rzeźbił".

Dzięki za wszelkie uwagi! Czekam na kolejne.
------------------------------------------
Jeszcze jedna sprawa: Jeśliby ktoś chciał uzyskać dostęp do kodu źródłowego, nie ma problemu! Chciałbym tylko poznać powód, kontakt przez P.W.
Ostrzegam! znajomość C++ i biblioteki wxWindows wymagana!
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Gregorius pisze:- Wyjaśnij proszę dokładniej pomysł odnośnie koloru kółka
W tej chwili po wpisaniu w pole Czas gry, Data czy Ocena, kolko zmienia barwę na szarą, a czy można: jak dodasz przycisk "Nie ukończona" mieć trzy alternatywy z kolorami, żółty – tak jak teraz, czerwony – po wybraniu "Nie ukończona", szara [albo lepiej zielona, choć zauważyłem, że zielony juz jest tylko nie mogę zrozumieć - kiedy] – gdy wpisze datę zakończenia. To uwaga typowo kosmetyczna.
Gregorius pisze:-Data - z tym jest duuuży problem, autorzy podając datę nie stosują się do ŻADNYCH reguł - niektórzy podają sam rok, inni pełną datę dokładając numer wersji...
Nie, nie, rozumiem, że te daty odczytuje program z txt i nie przeskoczymy tego, chodzi o rzecz banalną, o zmianę formatu daty po przyciśnięciu Dzisiaj.
Gregorius pisze:- Podgląd pliku - nie wiem czy to dobry pomysł, gromadzenie plików tekstowych ze wszystkich misji trochę miejsca zajmie... A może to dobry pomysł, gdyby je upakować w ZIP (głośno myślę), może coś z tym zrobię.
Już pisze, dlaczego to dla mnie ważne. Program nie zawsze odczytuje wszystko dokładnie, często mam puste miejsca albo pytajniki, a żeby to uzupełnić i mieć max danych, musze to sam wpisać i do tego potrzebny mi jest podgląd pliku txt, Darkloader pokazuje ten tekst, ale on z kolej źle odczytuje tytuły zbiorów/kampanii FMs, no i nie ma rzeczy najważniejszej, możliwości pisania komentarzy.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Kolor kółka:
- zielony, gdy dodano nową misję (lub kilka) - po to żeby łatwo było znaleźć świeżo dodane misje (na liście).
- żółty dla misji nieukończonych.
- szary gdy misja jest ukończona, tzn. podano czas gry, datę ukończenia lub ocenę.

Format daty - wybrałem taki bo świetnie się sortuje, tzn. chronologicznie (beż żadnych specjalnych algorytmów sortowania). Popracuję nad tym.

Pliki tekstowe - jeżeli program zamiast pliku tekstowego ma plik RTF (Calendra) lub DOC, to i tak go nie zobaczysz, nie mam zamiaru wbudowywać do programu takiej przeglądarki
:wink: , ale nad tym popracuję...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Gregorius pisze:Kolor kółka:
- zielony, gdy dodano nową misję (lub kilka) - po to żeby łatwo było znaleźć świeżo dodane misje (na liście).
Ale nie bardzo spełnia oczekiwaną role, jest zielony tylko do momentu zamknięcia programu, później jest żółty.
Gregorius pisze:Format daty - wybrałem taki bo świetnie się sortuje, tzn. chronologicznie (beż żadnych specjalnych algorytmów sortowania). Popracuję nad tym.
W porządku, myliłem się, pozostaw w formie rrrr.mm.dd, tak jest najlepiej.
Gregorius pisze:Pliki tekstowe - jeżeli program zamiast pliku tekstowego ma plik RTF (Calendra) lub DOC, to i tak go nie zobaczysz, nie mam zamiaru wbudowywać do programu takiej przeglądarki
:wink: , ale nad tym popracuję...
Na 400 plików jakie mam tylko kilka jest w innym formacie [1-2%], taką ilośc to rozpakuje sam, chodzi tylko o .txt
Gregorius pisze: Podział na zakładki - pomysł dobry, ale musiałbym zmienić dogłębnie konstrukcję programu (wymagania biblioteki z której korzystam), może w dalszej przyszłości...
Rozwiązałem to inaczej, utworzyłem dwa pliki .tma, zobaczymy czy to się sprawdzi.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Pracuję nad poprawkami... A tak z dalszej przyszłości, rozpracowałem podział na zakładki, załączam obrazek jak to będzie wyglądać... czekam na uwagi.
PiotrS: Dzięki za konstruktywne uwagi, jak widzisz na obrazku dodałem czerwone kółka i blokowanie misji, to był dobry pomysł! Niedługo wrzucę na Edysk nową wersję.

Pytanie do znających się na DromEdzie: Jak rozpoznać dla jakiej wersji Thief'a jest FanMisja? Informację z pliku tekstowego trudno odczytać, poza tym czasami są tam błędne informacje.
Chodzi mi o informację w którym pliku tekstowym szukać danych, jakie pliki są a jakich nie ma w różnych wersjach, jakich tekstów szukać itp. Czyli jak na 100% rozpoznać dla jakiej wersji Thief'a jest dana misja.

Co do zielonego kółka - taki był mój zamiar, żeby po dodaniu nowych misji łatwo było je odszukać i np. zweryfikować odczytane informacje, po zamnknięciu programu lub dodaniu kolejnych stają się one "zwykłymi" misjami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: ThiefEx

Post autor: timon »

Gregorius
a może podział okienka na dwa panele, w jednym spis misji wg ustalonego porządku a w drugim zbiorcze informacje o misji ? Trochę to bedzie przypominało Darkloadera lub NC z wyświetlonymi informacjami o katalogu ( przypomnienie dla starszych :wink: )
Ostatnio zmieniony 16 września 2003, 17:08 przez timon, łącznie zmieniany 1 raz.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

timon pisze:...a może podział okienka na dwa panele...
To kwestia gustu :? Technicznie nie ma problemu, tylko która z wersji spodoba się większości? (Mnie ta moja :wink: )
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Zakładka Thief3 :lol:
bardzo dobrze, korciło mnie, żeby to zaproponować, ale nie chciałem zapeszyć 8-)
no i nie wiadomo jaka będzie struktura plików z T3FMs, jeżeli w ogóle będą.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Jeżeli T3FM nie będą w formie ZIP, to będzie problem...

Przygotowałem nową wersję programu, jest na edysku, oznaczona jako 0.99beta2. Nowości:
- Sortowanie danych w obie strony, na nagłówku kolumny pojawiła się strzałka.
- Zaznaczanie misji jako "niegrywalnych", przy takiej misji pojawia się czerwone kółko i nie można jej oceniać. Opcja wywoływana po kliknięciu prawym klawiszem na pozycji listy (menu podręczne).
- Nowa opcja: statystyka na temat wszystkich FMs.
- Inne drobne poprawki.

Niestety opisu nowych opcji nie ma (jeszcze) w pomocy programu :cry: Format pliku jest 100% zgodny z poprzednią wersją!

Czekam na dalsze uwagi! Niebawem wezmę się za konfigurowanie kolumn (ustalanie kolejności i widoczności), a może nawet za zakładki :wink:
...Dołożyć pole "Wynik" pod polem "Czas gry"...
Czy miałeś na myśli utworzenie nowego pola, czy pole "Ocena" które już jest?
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: ThiefEx

Post autor: timon »

Gregorius pisze: Pytanie do znających się na DromEdzie: Jak rozpoznać dla jakiej wersji Thief'a jest FanMisja? Informację z pliku tekstowego trudno odczytać, poza tym czasami są tam błędne informacje.
Chodzi mi o informację w którym pliku tekstowym szukać danych, jakie pliki są a jakich nie ma w różnych wersjach, jakich tekstów szukać itp. Czyli jak na 100% rozpoznać dla jakiej wersji Thief'a jest dana misja.
Ściągnij sobie kod źródłowy Darkloadera, jest dostępny na stronie autora ( link masz w okienku o programie ). Tam znajdziesz metodę sprawdzania wersji thiefa.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Gregorius pisze:
...Dołożyć pole "Wynik" pod polem "Czas gry"...
Czy miałeś na myśli utworzenie nowego pola, czy pole "Ocena" które już jest?
Zastanawiam się nad sensem tej propozycji, używając program widzę, że wystarczy w zupełności pole komentarzy.
Chodziło o wpisaniu ilości znalezionej kasy i odkrytych sekretów, te dane mówią mi o stopniu, w jakim przeszukałem daną misje. Ale zostawmy to.

Idę testować nową wersje :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Załączam obrazek z oknem konfiguracji kolumn które niedługo mam nadzieję będzie w pełni działać :wink:
Szykuje się nowa wersja :!:

Nie wiem jak rozwiązać jeden problem, czekam na opinie:
Czy w przyszłości powinna być funkcja dołączania do listy plików które nie są FanMisjami (np. briefing'i, dodatkowe ZIPy z dźwiękami)?

W tej chwili można dołączyć wszystko. Ale w przyszłości gdy zaimplementuję zakładki program sam nie będzie w stanie ocenić do czego dany plik (nie-misję) przydzielić. Gdyby ograniczyć funkcję dodawania tylko i wyłącznie do "czystych" FanMisji sprawa by się uprościła. Jakieś sugestie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Pliki z muzyką, dźwiękami czy teksturami nie trzymam w folderach z FMs i do tego nie są zipowane, dlatego odpadają.
Natomiast są pliki bardzo ściśle związane z misjami, to wszelkiego rodzaju dema, tutoriale, które chciałbym mieć skatalogowane i opisane a boje się, że program je nie odróżni i będę musiał sam edytować. Pomimo tego, jestem za wersją rozszerzoną.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: ThiefEx

Post autor: timon »

Może osobna zakładka dla tych plików na podstawie osobnego folderu, ja tak przechowuję te pliki.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Na razie pozostawię wersję z możliwością dodawania wszystkiego jak leci...
W przyszłości jednak gdy dokonam podziału na zakładki wszystko co nie jest FanMisją trafi do osobnego rozdziału. Problem w tym, że niektóre FanMisje mają briefing'i w osobnych plikach ZIP, więc plik taki trafi do zakładki "inne" i nie będzie widać że przynależy on np. do jakiejś misji w zakładce "T1"...

Po krótkim zastanowieniu... W zasadzie to nie ma problemu żebym dołożył opcję konfiguracji "Tylko FanMisje" którą można włączać i wyłączać jak sobie użytkownik życzy... Sam sobie problem rozwiązałem :wink:

Kolejny problem: Czy rozdzielać misje T1 i TG? Po analizie kodu DarkLoadera odkryłem, że odróżnia on tylko misje T1/T2...
Następny problem: Jak odróżnić misje T1 od TG? Gdyby jakiś DromEd-owiec mógł podpowiedzieć czym różni się struktura misji T1 od TG... Teraz informację mój program odczytuje z plików tekstowych i czasami są tam błędne informacje! Przynajmniej nie zgadzają się z tym co napisali w bazie misji w thief-thecircle...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Nowa wersja: 0.99beta3
Poprawki:
- Możliwość dowolnej konfiguracji kolejności i widoczności kolumn listy (to co widać na ostatnim zrzucie ekranowym).
- Uzupełniony HELP :wink:
- Drobne poprawki
Format pliku w dalszym ciągu 100% zgodny z poprzednimi wersjami. Plik konfiguracji sam się uaktualnia.

Odnośnie poprawki nr 1: Wymagało do sporych zmian w kodzie i nie zdążyłem tego dogłębnie przetestować (przecież napisałem że to BETA :? ). Czekam na wszelkie uwagi.

ERROR Nie wiedzieć czemu nie mogę załadować na Edysk nowej wersji (mam komunikat "Is a directory" :?: :?: ), spróbuję ponownie jutro rano... :cry:
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Gregorius pisze: Czy rozdzielać misje T1 i TG?
Może nie rób osobnych zakładek, jeżeli rozróżni T1/TG to dobrze, ale te misje mogą być pod jedna zakładka T1
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Jeszcze nowsza wersja: 0.99beta4
Od wczoraj udało mi się poprawić:
- Jeden błąd uniemożliwiający korzystanie z jednej nowej funkcji :wink:
- System pomocy uzupełniony i przerobiony na HTML, wygląda znacznie lepiej :o
Format pliku nadal się nie zmienił.

Program już jest na Edysku (namiary patrz pierwszy post), zapraszam do testowania :gra

Pytanie: Czy każda FanMisja posiada wewnątrz ZIPu plik "mis"? Czy misje które da się uruchomić tylko przez DromEd-a też? Wykorzystałbym to do odróżniania misji od nie-misji?
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: ThiefEx

Post autor: timon »

Tak, każda misja zawiera plik mis. To jest właśnie misja :wink: , reszta to tylko dodatki.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: ThiefEx

Post autor: PiotrS »

Podczas prac nad TFCDs z Bukarym zastanawialiśmy się jak to wszystko uporządkować, podzieliliśmy na:

DromEd Demo Files – zipy z plikami .cow, można otworzyć tylko w DromEdzie
DromEd Demo Missions - zipy z plikami .mis, widoczne w DarkLoaderze
Thief Demo Missions – dema
Thief Fan Missions – normalne misje.

Oczywiście każda z grup podzielona jeszcze na T1 i T2.

Czyli wszystkie można otworzyć w Dromedzie [bo tam powstają :D ] ale tylko te z plikami .mis są widoczne w DarkLoaderze i tam można je uruchomić "normalnie" lub po przez DromEda.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

Dzięki za informacje...
Niedługo nowa wersja :) ...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ThiefEx

Post autor: Gregorius »

:idea: Bardzo niedługo nowa wersja, w której zmieniłem m.in. wygląd formatki do wprowadzania danych (patrz załączony obrazek), jak widać można podejrzeć sobie oryginalny plik tekstowy.
Jeżeli wam się nie podoba, czekam na propozycje...

Więcej szczegółów i pełna lista zmian niebawem...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Brothers in arms & beer...
ODPOWIEDZ