http://earth.google.com/
Moderator: Bruce
http://earth.google.com/
Świetny programik - w niektórych miejscach można nawet policzyć okna w budynakch (oczywiście w ważnych miastach) ale ogólnie rzecz biorąc to fullll wypas
http://earth.google.com/
http://earth.google.com/
Re: http://earth.google.com/
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Obcy kulturowo prezesowi
Re: http://earth.google.com/
to samo,k ale tam jest dużo wygodniej i dodatkowo odwiedzone miejsca są zapisywane w jakimś cache'u, czyli można sobie je nawet po wyłączeniu kompa oglądać :Dtimon pisze:Zobacz tu
http://maps.google.com/maps?ll=52.10650 ... &t=k&hl=en
Re: http://earth.google.com/
Lajcikowy progs.
Re: http://earth.google.com/
Kod: Zaznacz cały
52 d 22' 17.6"N, 17 d E
Re: http://earth.google.com/
Jak wyodrębnić te współrzędne?Marek pisze:Kod:
52 d 22' 17.6"N, 17 d E
wpiszcie sobie to w "Jump to"
Re: http://earth.google.com/
Fajne Znalazłem mój domek 52*12'14" N 20*58'18" E
P.s. Czy u Was wszystkie obszary są wyraźne? U mnie np. widać wyraźnie Dworzec Centralny, ale nie widać np. Władysławowa nad morzem - pikseloza...
P.s. Czy u Was wszystkie obszary są wyraźne? U mnie np. widać wyraźnie Dworzec Centralny, ale nie widać np. Władysławowa nad morzem - pikseloza...
Re: http://earth.google.com/
W Polsce chyba tylko kawałek Warszawy jest zrobiony W MIARĘ wyraźnie, bo w Stanach widać BARDZO wyraźnie nawet strzałki na ulicach... Tylko, że u nas Wa-wa jest złożona z czterech fotek w tym jedna dokładna, ale zrobiona w innym czasie. Widać to po ich kolorze.
P.S. Ludzie z poza stolicy, aby znaleźć swoje miejsce zamieszkania będą musieli użyć tego i włączyć widok dróg. BTW ciekawe ile kosztuje zrobienie najdokładniejszego zdjęcia. Może się zrzucimy hehehe to nam zrobią.
Masz na dole ekranu.Marek pisze:52 d 22' 17.6"N, 17 d E
wpiszcie sobie to w "Jump to".Dziarsky pisze:Jak wyodrębnić te współrzędne?
Żeby współrzędna Paweuka zadziałały musicie wpisać to w takiej formie:Paweuek pisze:Fajne Smile Znalazłem mój domek Smile 52*12'14" N 20*58'18" E
Kod: Zaznacz cały
52 d 12' 14"N, 20 d 58' 18"E
Re: http://earth.google.com/
albo w zwykłym atlasie (najlepiej w indeksie) poszukać miejscowości (albo własnej albo jakiejś w pobliżu)Bandit pisze:Ludzie z poza stolicy, aby znaleźć swoje miejsce zamieszkania będą musieli użyć tego i włączyć widok dróg
ty się ciesz - u ciebie da się domy policzyć, a ja mieszkam w poznaniu i nie mogę tego zrobićPaweuek pisze:Czy u Was wszystkie obszary są wyraźne? U mnie np. widać wyraźnie Dworzec Centralny, ale nie widać np. Władysławowa nad morzem - pikseloza...
Re: http://earth.google.com/
Też myślałem tak ale jak moje z dołu ekranu wpisuje jak tam jest to wyrzuca mi błąd w komunikacie.Bandit pisze:Masz na dole ekranu.
Faktycznie. Zapis się liczyBandit pisze:Żeby współrzędna Paweuka zadziałały musicie wpisać to w takiej formie:
Kod:
52 d 12' 14"N, 20 d 58' 18"E
Strategiczne miejsca są sfotografowane dobrze np. Moje miasto i domek jest całkiem całkiem
50 d 17' 54.28" N, 18 d 41' 53.55" E
Re: http://earth.google.com/
Nigdy nie byłem dobry z geografii... zato nieźle ściągałemDziarsky pisze:Faktycznie. Zapis się liczy
Ha, znalazłem nawet domek dla kaczek [ 1m x 2m ] na pobliskim stawikuMarek pisze:ty się ciesz - u ciebie da się domy policzyć
Przybliżcie sobie na przykład Manhattan i włączcie widok domów... O k****... komuś się chciało... :lol:
Re: http://earth.google.com/
eeee tam, nawet nie ma tekstur na tamtych domach, dużo lepszy efekt daje Wielki Kanion - przybliżcie sobie ale pod kątem i z włączonym terenem 3D
Re: http://earth.google.com/
To sobie zobaczcie z widokiem terenu!
Kod: Zaznacz cały
3 d 03' 53.66"S, 37 d 21' 32.21"E
Re: http://earth.google.com/
Nawet Tatry ładnie wyglądają.Marek pisze:przybliżcie sobie ale pod kątem i z włączonym terenem 3D
Polecam właczyć warstwe (layer) "Borders", będa widoczne granice państw co ułatwia orientację .
Re: http://earth.google.com/
Jeśli już takie rzeczy są dostępne ogólnie w internecie, to co mogą robić agenci tajnych służb...
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Re: http://earth.google.com/
No to zerknijcie tu:
38 d 52' 16.60"N, 77 d 03' 20.08"W
Re: http://earth.google.com/
no co? największy biurowiec świata
policzyć ci włosy na tyłku :lol:Nivellen pisze:Jeśli już takie rzeczy są dostępne ogólnie w internecie, to co mogą robić agenci tajnych służb...
-
- Bełkotliwiec
- Posty: 10
- Rejestracja: 23 sierpnia 2005, 10:12
- Lokalizacja: Z zaskoczenia (Lublin)
Re: http://earth.google.com/
tylko wybrane tereny mają naprawdę duże zbliżenie, chociaż nie wiem jak oni je wybierają. Mieszkam w Lublinie, który nie ma dokładnego zbliżenia, ale pobliki kilkakrotnie mniejszy Świdnik jest już widoczny bardzo dokładnie (może to dlatego, że jest tam przemysł lotniczy )
Re: http://earth.google.com/
Było już coś takiego z NASA... chyba worldwind się nazywało
Re: http://earth.google.com/
Zgadza się http://worldwind.arc.nasa.gov/
Program ma 180MB! Muszę go mieć!
Program ma 180MB! Muszę go mieć!
Re: http://earth.google.com/
Ja tam wolę zdjęcia lotnicze
(niestety mam namiar tylko na małopolskę)
http://mapy.wrotamalopolski.pl/wrotamalopolski1.htm
(niestety mam namiar tylko na małopolskę)
http://mapy.wrotamalopolski.pl/wrotamalopolski1.htm
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)
Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Re: http://earth.google.com/
Kiedyś sobie oglądałem przez to Los angeles i New Jork
Fajny bajer
Fajny bajer