Avatar

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Avatar

Post autor: Bogdantes »

Nikt się nie wypowiedział na temat filmu "Avatar", a sądzę, że nie brakuje na tym forum wielbicieli szeroko pojętej SF. Ja byłem dopiero teraz i strreszczę - spokojnie , nie treśc tylko swoje wrażenia.
Zresztą treśc bardzo skomplikowana nie jest
► Pokaż Spoiler
A wrażenia mam bardzo pozytywne. Poszedłem na wielkie widowisko, nie oczekiwałem głębokich, filozoficznych przeżyć, doskonale się bawiłem i nie wiem kiedy mi zleciało te 2,5 h. I tylko nie wiem, czy to treśc filmu poparta bajecznymi efektami, czy geniusz Camerona odnalazły we mnie tego chłopaka sprzed lat .
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Avatar

Post autor: Leming »

Bogdantes pisze:Nikt się nie wypowiedział na temat filmu "Avatar"...
A wypowiadali się często, tylko widocznie uznali, że nie trzeba zakładać nowego tematu, dla każdego nowego filmu. ;)
Wszelaka dyskusja filmowa o Avatarze odbywa się w tym temacie, począwszy od tego postu.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Avatar

Post autor: Nivellen »

Bogdantes pisze:(...)doskonale się bawiłem i nie wiem kiedy mi zleciało te 2,5 h. I tylko nie wiem, czy to treśc filmu poparta bajecznymi efektami, czy geniusz Camerona odnalazły we mnie tego chłopaka sprzed lat .
Ani treść filmu, ani wspaniałe efekty nie byłyby możliwe, gdyby nie geniusz Camerona. Jestem również miłośnikiem szeroko pojętego kina fantastycznego i śledzę poczynania tego reżysera od samego początku. Najciekawsze jest to, że nakręcił tylko kilka filmów, ale takich, które na stałe weszły do zbioru moich ulubionych. Avatarem przeszedł samego siebie i wyśrubował poprzeczkę daleko w górę.

A temat do połączenia z naszym oficjalnym filmowym :jez
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
ODPOWIEDZ