Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji?

Post autor: timon »

Bardzo mnie to interesuje co
- pisowcy,
- nauczyciele,
- katolicy
i osoby o dowolnej mieszance tych cech podniosłych sądzą o tym człowieku. Może bardziej interesuje mnie co sadzicie o jego opiniach.
Dla jasności chodzi mi o Przemysława Czarnka.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: eLPeeS »

Jesteś bezczelny timon. To jakbyś się zapytał jakiegoś faszysty, kryptogeja z wodogłowiem co myśli o swoim wujku, pedofilu z owrzodzonym mózgiem, który poćwiartował i zjadł kobietę. Wstyd!
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
McLusky
Skryba
Posty: 320
Rejestracja: 12 maja 2006, 20:31
Lokalizacja: North Ashfield
Kontakt:

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: McLusky »

Ja z przekory powiem tak: bardzo dobrze, jak dla mnie to cały rząd powinien się z Czarnków składać. Może wtedy by to przemówiło ludziom do rozumu.

Chociaż i w to wątpię...
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: darkonia »

Do czego przemówiło? Komu? Polecam Herberta i jego porównanie ludzi i zwierząt.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: timon »

Halo, halo drogie pisiory, czyżby nikt nie śmiał staną w obronie waszego wspaniałego ministra? Nikt? Pozwolicie wieszać psy na takiej słusznej/prawej a nie lewej jednostce?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: Maveral »

Obrazek
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Co pisowcy sądzą o nowym kandydacie na ministra edukacji

Post autor: timon »

Paweł Skrzydlewski, filozof z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz doradca ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka podzielił się takimi przemyśleniami. (Podkreślenia sa moje bo warte zapamiętania.)
Trzeba stawiać odważne pytanie: Czy protestujący są Polakami? Nie, bo Polski nie znają i nie chcą znać. Nie kochają jej, a wszystko, co stanowi jej fundament, tj. Bóg, honor i Ojczyzna, odrzucają w całej rozciągłości, niszczą i wyszydzają. Dziś jedynym, czego im tak naprawdę potrzeba, jest surowa i sprawiedliwa kara, bo ona nie jest sama w sobie złem, ale jest dobrodziejstwem, gdyż przywraca zdrowie, porządek, odrywa złoczyńców od zła i niweluje winę. Stanowi pouczenie dla innych, którzy chcieliby czynić zło. Czy władzy, narodowi, hierarchom starczy sił do wymierzenia kary? Oby nie zabrakło. Bo rozzuchwalone zło można przezwyciężyć tylko dobrem, tj. surową, sprawiedliwą karą wymierzoną z miłosierdziem i stanowczością
Tradycyjny link.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ