T4 - rozdział 3 "Brudne Sekrety"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

T4 - rozdział 3 "Brudne Sekrety"

Post autor: Bogdantes »

Właściwie pytanie jest techniczne.W trakcie misji okazało się, że wszystkie savy cofają mnie do początku rozdziału. Czy to ręczne, czy to automatyczne. No dobra, przeszedłem na jednym oddechu i mało mnie szlag nie trafił, bo gra znów załadowała się od początku tego rozdziału, który właśnie przeszedłem. Pewnie muszę całość zacząć od początku. Pytanie tylko, czy nie instalować od nowa gry? I z tym pytaniem zwracam się do was drodzy złodzieje.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Mixthoor »

A to nie jest przypadkiem związane z błędami technicznymi i patchem od twórców gry?
http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 40#p145040
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Keeper in Training »

To ewidentnie ten błąd. Przeczytaj podlinkowany temat.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Bogdantes »

Dzięki za szybką odpowiedź. To chyba ten problem. Wychodzi na to, że muszę zacząć od nowa. Jak chyba wszyscy tutaj przejdę grę, ale raczej nie będzie to moja ulubiona część. Od początku mam wrażenie, że wytwórnia nie przyłożyła się zbytnio. Kojarzy mi się to z sytuacją gdy mój syn ma posprzątać pokój. Większość czasu poświęca na zabawę i bzdety, a potem na szybko zgarnia środek i zdziwiony, że się czepiam.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Keeper in Training »

Bogdantes pisze:Dzięki za szybką odpowiedź. To chyba ten problem. Wychodzi na to, że muszę zacząć od nowa. Jak chyba wszyscy tutaj przejdę grę, ale raczej nie będzie to moja ulubiona część. Od początku mam wrażenie, że wytwórnia nie przyłożyła się zbytnio. Kojarzy mi się to z sytuacją gdy mój syn ma posprzątać pokój. Większość czasu poświęca na zabawę i bzdety, a potem na szybko zgarnia środek i zdziwiony, że się czepiam.
Według Eidosu jest już patch, który to naprawia. Spróbuj, zanim zaczniesz od nowa.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Bogdantes »

Jeszcze na marginesie tej misji. Przed wejściem na most zwodzony, na ścianie po prawej stronie jest przycisk, tylko nie wiem co on otwiera. Może mnie ktoś oświecić?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Keeper in Training »

Bogdantes pisze:Jeszcze na marginesie tej misji. Przed wejściem na most zwodzony, na ścianie po prawej stronie jest przycisk, tylko nie wiem co on otwiera. Może mnie ktoś oświecić?
Most zwodzony?... Nie wiem, o czym mówisz. Możesz wstawić screenshota?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Bogdantes »

z tym mostem przesadziłem nieco. Opuszczana kładka to może właściwsze określenie. Przed samym przejściem do Domu Kwiatów. Można fosę przejść górą, ale skoro jest po drodze kładka to czemu nie skorzystać? :))
Już wiem gdzie się otwiera :-)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Misja brudne sekrety

Post autor: Keeper in Training »

O kładkę chodzi! :))

Wybacz, chyba przysypiałam. Być może masz na myśli wajchę, która za każdym razem, kiedy odwiedzasz dzielnicę, pozwala opuścić w/w mostek.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

T4 - rozdział 3 "Brudne Sekrety"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Pytanie: wszedłem do burdelu od strony jaskini i rozpadliny. Jak przejść przez pierwszą salę (tam, gdzie po prawej od wejścia kobieta klęczy przy kroczu faceta)? Po lewej jest strażnik, którego za nic nie wiem jak ominąć.
EDIT: udało mi się, strzeliłem w strażnika strzałą gazową i to nie zablokowało mi zadania.

Nowe pytanie: czy da się uruchomić opium bez psucia wyzwania "duch"?
Obrazek
ODPOWIEDZ