TMA: Exile (Being Thief 2)

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: PROMETEUSZ »

gdzie jest jakieś nieoficjalne weście na teren mechanistów bo przez oficjalne niedarady się dostać ????
Od których dzwi jest ten kucz z pokoju dziewczyny w condominium który pokazuje się po przeczytaniu jej pamiętnika ????
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: Dziarsky »

PROMETEUSZ pisze:gdzie jest jakieś nieoficjalne weście na teren mechanistów bo przez oficjalne niedarady się dostać ????
Od których dzwi jest ten kucz z pokoju dziewczyny w condominium który pokazuje się po przeczytaniu jej pamiętnika ????
Ad1. Dostań się na stronę portu przez tunel z rurą (na lewo od banku, na górze) - to najłatwiejsza droga do mechanistów, gdyż po drugiej stronie odbijasz w lewo, przez gzyms magazynu i schodzisz po drabinie na plac za bramą.
Da się dostać za magazyn "od dołu" ale droga od strony rury jest względnie szybsza.

Ad2. Tutaj niestety nie pamiętam jak użyć klucza. Musisz badać teren dalej. Misja jest obłędnie duża i wypakowana miejscami do zwiedzania :).
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: PROMETEUSZ »

A jak się dostać od dolu do mechanistów ???
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: Dziarsky »

PROMETEUSZ pisze:A jak się dostać od dolu do mechanistów ???
Też przez gzyms magazynu ale wspiąć na magazyn się od strony "portu". Wiem, ze się da ale się nakombinowałem sporo.
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: PROMETEUSZ »

A od czego jest ta czerwona wajcha która mam w ekwipunku a znalazłem obok gownego wejcia do mechanistow wchodząc po deabinie do uchylonego okna ???
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: Dziarsky »

PROMETEUSZ pisze:A od czego jest ta czerwona wajcha która mam w ekwipunku a znalazłem obok gownego wejcia do mechanistow wchodząc po deabinie do uchylonego okna ???
Nie pamiętam ale gdzieś pasuje na pewno :). Poszukaj na temat forum ttlg (ENG wymagany) - tam jest masa spoilerów i wskazówek.
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: PROMETEUSZ »

gdzie jest zebatka do sejfu umieszczonego na drugim piętrze domu nechanistow ???
PROMETEUSZ
Skryba
Posty: 317
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 22:40
Lokalizacja: WROCLAW

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: PROMETEUSZ »

Jak wykonać 3 zadanie w drugiej misji ???
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: Flavia »

Chłopcy, takie rzeczy się w innym dziale załatwia! Jeszcze jeden taki numer i będzie lanie :bj:

Prometeusz, nie pisze się posta pod postem, od tego jest edycja. Ostatnie ostrzeżenie.
PROMETEUSZ pisze:A od czego jest ta czerwona wajcha która mam w ekwipunku a znalazłem obok gownego wejcia do mechanistow wchodząc po drabinie do uchylonego okna ???
Tam, gdzie wlazłeś na drabinę, skręć w lewo i przejdź po gzymsie aż znajdziesz drugie okno. W środku możesz użyć wajchy żeby naprawić przełącznik i otworzyć sejf.
Heroes are so annoying.
uther
Akolita
Posty: 146
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 22:49

Re: TMA: Exile (Being Thief 2)

Post autor: uther »

Jak się dostać do banku? Wg zlecenia przez kanały, ale nie widzę takiej możliwości. Chyba, że są 2 niezależne systemy kanałów, a ja pluszczę się tylko w jednym z nich - tym który doprowadza pod samą siedzibę mechanistów (krata otwierana od ich strony).

edit.
A jednak o inne kanały chodziło ;) teraz jeszcze poszukać 1 obraz i skończę.
ODPOWIEDZ