Nowa T2F: Troubling Transitions

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

6/6 Przełomowa misja, kamień milowy pod każdym względem.
0
Brak głosów
5/6 Czołówka swojej kategorii. Bardzo dobra!
0
Brak głosów
4/6 Misja dosyć dobra, posiadająca ciekawe elementy ale również znaczące wady.
1
100%
3/6 Misja przyzwoita, spełniająca minimalne wymogi. Przeciętniak.
0
Brak głosów
2/6 Słaba misja, posiadająca poważne wady i powielony pomysł.
0
Brak głosów
1/6 Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Nowa T2F: Troubling Transitions

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Tytuł: Troubling Transitions
Typ: T2
Autor: Psych0sis
Data wydania: 24.03.2020
Język: angielski

Opis: Misja konkursowa z okazji 20-lecia Thiefa 2. Uderzamy w miasto i kompleks Mechanistów.

Do pobrania z:
http://www.southquarter.com/tma20ac/
https://drive.google.com/drive/folders/ ... QwMV2p73XP

Wątek na forum TTLG
Link do tematu konkursowego na TTLG
Strona misji na Thief Guild
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Nowa T2F: Troubling Transitions

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Raczej taka lepsza przeciętność. Ładne miasto, całkiem rozbudowany i ciekawy kompleks katedralny plus świetnie uchwycony moment transformacji terenu z Młotodzierżcowego na Mechanistowy. Niegłupie zadania, które można spełnić na więcej sposobów (tzn na expercie trzeba zdobyć 4 specjalne przedmioty, a jest ich 6. Do wyboru, do koloru).

Równocześnie sama FMka nie grzała i trochę nudziła. Część miejska nie była jakaś olśniewająca... proste przejścia i małe obszary (choć połączone złodziejskim traktem). Podziemia katedry nieco przydługie.

PODSUMOWANIE:
Ocena: 7
Grywalność: 7
Audio: 6
Video: 8
Plusy: motyw z przebudową katedry, FMka ogólnie jest spoko
Minusy: ale nie kopie
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa T2F: Troubling Transitions

Post autor: Zaratul »

Misja Psychosisa który poczynił MASYWNY progress w porównaniu do jego poprzedniego Dewinder Manor który był bardzo słaby.

Nic wybitnego ani przełomowego ale mi się podobało. Wszystko jest zrobione "po bożemu".
świetnie uchwycony moment transformacji terenu z Młotodzierżcowego na Mechanistowy
Dokładnie, najlepsza rzecz w tej FMce. Daję 7\10, było dobrze jak na drugą fanmisję.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa T2F: Troubling Transitions

Post autor: Hadrian »

Zaratul pisze:Misja Psychosisa który poczynił MASYWNY progress w porównaniu do jego poprzedniego Dewinder Manor który był bardzo słaby.
Racja, Dewinder Manor otrzymało ode mnie 3/10, a Troubling Transitions zasługuje na mocną siódemeczkę. Generalnie jest trochę za dużo łupu, a mieszkania są raczej powtarzalne. Kilka razy wydawało mi się, że w pewnych miejscach coś znajdę, ale natrafiałem na teksturowe drzwi i okna.

Widać jednak, że autor starał się, by pomieszczenia nie były kwadratowe, co jest dużą zaletą. W kompleksie Mechanistów trochę się pogubiłem.
świetnie uchwycony moment transformacji terenu z Młotodzierżcowego na Mechanistowy
Aż żal ściska, że to tak rzadko wykorzystywany motyw fabularny przez twórców FMek. Duży plus dla autora za pomysł, szkoda, że fabuła nie była lepiej osnuta wokół tego wątku.
ODPOWIEDZ