Thief gold

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

jaka misja przysporzyła wam najwięcej problemów???

Thieves' Guild
18
78%
The Mage Towers
2
9%
Song of the Caverns
3
13%
 
Liczba głosów: 23

szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Thief gold

Post autor: szybcior »

jaka misja w thiefe gold[oczywiście te dodatkowe]sprawiło wam najwięcej myślenia,chodzenia wtą i we wtą
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Thief gold

Post autor: Bukary »

W tę i we w tę! :) Ewentualnie (potocznie) "wte i wewte".

Zdecydowanie Gildia Złodziei.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Thief gold

Post autor: eLPeeS »

Się śni mi, się śni mi Gildia złodziei :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Thief gold

Post autor: szybcior »

akurat ta misja przysporzyła mi problem ale bardziej Song of the Caverns
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: Kapitan Smith »

Tylko i wyłącznie Wieże Magów. To dla mnie odpowiednik "Cradle" z DS. Wcale nie z powodu strachu, ale ze względu na atmosferę. O ile grając na "Normal" nic nie czuć to na "Hard" czuć blusa :)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: marek »

najwięcej problemów Gildia, ale była zarazem najciekawsza - najgorsza to trudno mi się zdecydować miedzy Wieżami i Pieśnią, chociaż tą druga bardziej sie rozczarowałem
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Thief gold

Post autor: maeglin »

Zdecydowanie Gildia Złodziei, niemniej jest to też najlepsza misja z TG. Klimatyczna i arcyciekawa. Tuż za nią są Wieże Magów.

Gdzieś na dnie za to jest Pieśń Jaskiń. Ta misja to wielka pomyłka i na przyszłość będę ją po prostu przeskakiwał. To, co w niej dobre, to początek. Reszta jest milczeniem...
szybcior
Miastolud
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2006, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Thief gold

Post autor: szybcior »

w sumie Thieves' Guild znalazła sie na drugim miejscu do najbardziej sprawiajacych mi problemy misji a na 1 miejscu Song of the Caverns chociaż do końca byłem pewien że z gildia będzie najwięcej sprawiała mi problem.a i zapraszam do głosowania w temacie
► Pokaż Spoiler
bo stworzyłem ankietę
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Thief gold

Post autor: Henry »

diego pisze:bo stworzyłem ankietę
Bóg stworzył świat, a Ty tu nam się chwalisz, że stworzyłeś jakąś tam ankiete, phi ;)
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: bob »

Thieves' Guild to dla mnie najbardziej problematyczna wśród tych trzech misji, oprócz tego jest to prawie najlepsza ze wszystkich misji Thiefa Gold.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Z tego zestawu Gildia Złodziei zdecydowanie była najtrudniejsza. Ciasne korytarze pełne strażników i mało intuicyjny labirynt. Było ciężko za pierwszym razem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Thief gold

Post autor: Daweon »

Najgorsza z tych trzech misji jest zdecydowanie gildia. Jednak pytanie jest inne i odpowiem, że najwięcej kłopotów miałem z operą. Gdy pierwszy raz w nią grałem miałem straszny problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości skarbów. Było to spowodowane tym, że jakaś arystokratka nosiła przy sobie dosyć drogi przedmiot i po tym jak ją spałowałem nie mogłem go wziąć :/
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Kobiet się nie bije :bj:
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: bob »

Daweon pisze:Najgorsza z tych trzech misji jest zdecydowanie gildia. Jednak pytanie jest inne i odpowiem, że najwięcej kłopotów miałem z operą. Gdy pierwszy raz w nią grałem miałem straszny problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości skarbów. Było to spowodowane tym, że jakaś arystokratka nosiła przy sobie dosyć drogi przedmiot i po tym jak ją spałowałem nie mogłem go wziąć :/
Gra nie sprawdza przecież czy coś jest zbyt ciężkie, jak więc to możliwe, że nie mogłeś wziąć przedmiotu, właśnie?
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Thief gold

Post autor: Daweon »

Chodzi o to, że padła twarzą na ziemię, a ten przedmiot to były jakieś okulary czy coś w tym stylu i ile razy chciałem wziąć ten loot to Garrett podnosił kobietę, a nie brał tych kosztowności. Swoją drogą nieźle wtedy lamiłem, skoro nigdzie indziej nie mogłem znaleźć czegoś równie wartego.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
page
Ożywieniec
Posty: 89
Rejestracja: 15 października 2011, 01:56

Re: Thief gold

Post autor: page »

Thieves' Guild to na pewno najtrudniejsza, a przynajmniej najbardziej czasochłonna i dezorientująca z wymienionych misji. Podziemna część jest dość zawiła i rozległa... a bransoleta w komnacie Thoma została naprawdę wrednie ukryta.
The Mage Towers jest bardzo 'straightforward'. Powiedziałbym nawet, że projekt mapy jest zbyt symetryczny i przez to prosty.
Song of the Caverns daje do zastanowienia, gdy rezygnujemy zupełnie z blackjacka i próbujemy ghostować. Na szczęście przy tylu ukrytych przejściach i skrótach nie jest to zbyt trudne.

Niewiele misji ma stopień komplikacji gildii złodziei. Mi to jednak odpowiada, przynajmniej w tym konkretnym wydaniu.
If Jupiter and Saturn meet,
What a cop of mummy wheat!
The sword's a cross; thereon He died:
On breast of Mars the goddess sighed.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief gold

Post autor: SPIDIvonMARDER »

bob pisze:
Daweon pisze:Najgorsza z tych trzech misji jest zdecydowanie gildia. Jednak pytanie jest inne i odpowiem, że najwięcej kłopotów miałem z operą. Gdy pierwszy raz w nią grałem miałem straszny problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości skarbów. Było to spowodowane tym, że jakaś arystokratka nosiła przy sobie dosyć drogi przedmiot i po tym jak ją spałowałem nie mogłem go wziąć :/
Gra nie sprawdza przecież czy coś jest zbyt ciężkie, jak więc to możliwe, że nie mogłeś wziąć przedmiotu, właśnie?
Ale za to niektóre przedmioty są cięższe i nie da się ich daleko rzucić. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ