Zmiany na forum

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Gregorius »

Rzeczywiście chodzi jak burza... :ok

Dlaczego nie można wstawiać znaków tabulacji w wiadomości :?: Nieraz by mi się przydało do sformatowania tekstu...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: PiotrS »

timon pisze:Czy "to" w czymś pomaga w ładowaniu Piotrze ?
Reklamowany jako przyspieszacz, ale nie wierze w to, wręcz przeciwnie, to nowa strona do ładowania, dopóki ten obrazek jest lekki to możemy zastosować
Gregorius pisze:Dlaczego nie można wstawiać znaków tabulacji w wiadomości Nieraz by mi się przydało do sformatowania tekstu...
Chodzi o okno "Szybka odpowiedz"? tak nie działają, ale to jest szybka odp. do stosowania w specjalnych wypadkach, wystarczy przejść do podglądu, sformatować i wysłać.


Jest jeszcze jedna zmiana, w oknie każdego postu jest przycisk "Cytowanie selektywne", teraz już nie trzeba przewijać stronę do tego przycisku.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

Zębatki rulez! Nawet to teraz lepiej wygląda i faktycznie chodzi jakoś szybciej...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Zmiany na forum

Post autor: timon »

Jest jeszcze jedna zmiana, w oknie każdego postu jest przycisk "Cytowanie selektywne", teraz już nie trzeba przewijać stronę do tego przycisku.
Niestety nie ma :? jest tylko "cytuj", ale on był zawsze.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

Właśnie jeszcze sprawa cytowania selektywnego. Nacisnąłem ten przycisk i mi się strona zwiesiła. Musiałem moimi leniwymi palcami wykonać kombinację alt+F4 i zamknąć forum. No bez przesady do czego ty mnie zmuszasz Piotrze. Jestem wielce zbulwersowany :wink: :D
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Zmiany na forum

Post autor: timon »

Niestety nie ma jest tylko "cytuj", ale on był zawsze
Cholera chyba jestem już ślepy :oops: :oops: Oczywiście przycisk jest , tylko mały.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Zmiany na forum

Post autor: Acolithus »

ale nas Piotrze bajerujesz :P :D
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: PiotrS »

timon pisze:Oczywiście przycisk jest , tylko mały.
Chciałem go odróżnić od klasycznego cytowania, dlatego jest o połowe mniejszy [oprócz Chronicles], ale dodałem podpowiedz, najedz wskaźnikiem myszki.
Pozdrawiam
PiotrS
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Zmiany na forum

Post autor: Bogdantes »

jestem zdruzgotany . Żeby tu z wami dyskutować jak równy z równym musiałbym sie zacząć uczyć , a jestem już na to za stary. Chyba ograniczę się tylko do czytania , ale wtedy na zawsze pozostane zombie. Życie jest okrutne dla początkujących złodzieji. Dlatego tak kocham grać
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: PiotrS »

Każdy był zombie, tym bym się nie przejmował :lol:
A co do wieku, zapewniam Cię że średnia wieku fanów Thiefa jest bardzo wysoka 8-)
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Zmiany na forum

Post autor: timon »

znacznie powyżej wieku Garretta ( prawdziwego ) :lol:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

ej no ja mam dopiero 19 lat nie jest tak źle. Ktoś musi rozruszać "starych pryków" :lol: :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zmiany na forum

Post autor: Bandit »

No właśnie forum było by bez nas za sztywne. :D Bez urazy oczywiście :-) :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Zmiany na forum

Post autor: Jacek »

Bogdantes:
Żeby tu z wami dyskutować jak równy z równym musiałbym sie zacząć uczyć , a jestem już na to za stary.
Nie przesadzaj, wiesz że moderator TTLG forum (chyba największego zagranicznego - części poświęconej Thief'owi), Nightwalker, ma lat... no kto wie ile?
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

A niech sobie ma nawet 100 lat byle by był wporządku... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Zmiany na forum

Post autor: timon »

Maveral pisze:A niech sobie ma nawet 100 lat byle by był wporządku... :wink:
była, była. To kobieta.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Zmiany na forum

Post autor: willis »

Oki nie obserwowałem tego tematu od początku ale u mnie działa to wszystko wolniej niż przed tymi zmianami
:roll:
willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Zmiany na forum

Post autor: willis »

Bogdantes jeśli jesteś taki cool i za mądry żeby dyskutować z takimi zwykłymi śmiertelnikami jak my to sie nie odzywaj jak jesteś starym wapniakiem . Zacznij szydełkowac itp tylko nie graj w thiefa bo awykłe ziemskie gry .W tej wypowiedzi nie chce obrażać wapniaków tych któży są w pożątku wobec młodszych (Bogdantes ty do nich nie należysz !!) :evil: :twisted: :!: :!:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

willis daj luzu troche w końcu idą święta :)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Zmiany na forum

Post autor: Jacek »

Bogdantes jeśli jesteś taki cool i za mądry żeby dyskutować z takimi zwykłymi śmiertelnikami jak my to sie nie odzywaj jak jesteś starym wapniakiem . Zacznij szydełkowac itp tylko nie graj w thiefa bo awykłe ziemskie gry .W tej wypowiedzi nie chce obrażać wapniaków tych któży są w pożątku wobec młodszych (Bogdantes ty do nich nie należysz !!)
Willis, dlaczego tak niekulturalnie do naszego nowego kolegi, Fana Thiefa - Naszej Ulubionej Gry? W wypowiedzi Bogdantesa nie ma NIC co mogłoby kogokolwiek obrażać, a już na pewno nie ze względu na wiek, chodziło raczej o staż na forum i doświadczenie w grze. Nie wiem Willis w jakim jesteś wieku ale nazywając starszych wapniakami, obojętnie w jakim kontekście, nie przysporzysz sobie przyjaciół. :|
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Maveral »

Piotrze nie działa mi nadal cytowanie selektywne, a w dodatku zwiesza mi całą strone i musze tu wchodzić na nowo. Czy to tak ma działać? :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
coolD
Miastolud
Posty: 42
Rejestracja: 29 października 2002, 10:12

Re: Zmiany na forum

Post autor: coolD »

willis:
Twoja wypowiedz nie swiadczy najlepiej o tobie. Bogdantes napisal zartobliwy i mily post a ty go zbluzgales w chamski sposob.

Piotrze, sa hacki w ktorych mozna zaznaczyc osoby, ktorych postow nie chce sie czytac? Taki "kill file". Bo z checia bym dodal do niego pana willisa.
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Zmiany na forum

Post autor: Acolithus »

van Hellsing jakos przezyje te swieta ale to juz 3 forum na jakim gadam z takimi swiatecznymi emotami :D
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Zmiany na forum

Post autor: Bogdantes »

willis :oops: w twojej wypowiedzi dostrzegam jakieś skrywane kompleksy, rodzące niekontrolowaną agresję. Założę się, że w grze częściej posługujesz się mieczem i łukiem niż sprytem i kamuflażem. W twoim wypadku gra spełnia podwójną rolę - rozrywki i psychoterapi. Dzięki temu co rano możesz wyjść z domu i nie rzucać się z pięściami na każdego kto nie zachowuje się dokładnie tak jak tego sobie życzysz.
W swej diagnozie kieruję się swym długoletnim doświadczeniem lekarza........... weterynarii.
:wink:
ps . dzięki wszystkim za wsparcie :D
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zmiany na forum

Post autor: Bandit »

Biedny Willis. :roll: On po prostu za bardzo żyje na luzie. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ