Największy LOL

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

hyhy :P:
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Największy LOL

Post autor: Bogdantes »

Nie jestem tu długo, ale jakoś nie przeszkadzają mi ci których nie ma.... bo ich po prostu nie ma, a jak ktoś chce tylko dać wyraz swojej radości ( he..he..he..) to też mi to specjalnie nie utrudnia życia. Myslę ,że jest dobrze tak jak jest i nic bym nie zmieniał. Forum jest proste w obsłudze ( w końcu nawet ja sobie radzę) opinie sensowne, a jak nie sensowne to przynajmniej śmieszne. W dyskusje techniczne się nie wdaję więc nie wiem na jaki są poziomie ( dla mnie i tak zbyt wysokim) . To samo dotyczy rozważań na temat angielskie gramatyki. Ogólnie jest cool cokolwiek to znaczy :-)
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Największy LOL

Post autor: van_HellSing »

Bogdantes -masz rację. Po co się przejmować nieaktywnymi użytkownikami? W czymś przeszkadzają?
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

Wlasnie przeciez po to jest forum zeby sobie pozartowac , porozmawiac na rozne tematy , pomagac wspolnie... nie jest zrobione dla starych sztywnych dziadkow ktorzy by gadali tylko o Muzyce powaznej i o tancu..... Walec i te inne :P:
willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Największy LOL

Post autor: willis »

LoL chcecie lola :!: :?: :arrow: :D
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: PiotrS »

Jacek pisze:...chodziło mi o to, że na TTLG nie można np. pisać dwóch postów pod rząd
W opcjach forum jest coś takiego: Interwał Anty-Floodowy czyli opcja, która określa ile sekund musi upłynąć zanim można wysłać nowy post. Jest ustawiony na 15 sek., mogę wstawić dowolną cyfrę. Ale czy to ma sens, jak ktoś chce pisać głupoty to i tak napisze.
van_HellSing pisze:Bogdantes -masz rację. Po co się przejmować nieaktywnymi użytkownikami? W czymś przeszkadzają?
Ogólnie tzw. martwe dusze w niczym nie przeszkadzają, chociaż wprowadzona ostatnia modyfikacja [zamiana posty od ostatniej wizyty na posty nieprzeczytane] zapisuje w bazie danych informacje dla wszystkich zarejestrowanych, co prawda czyszczę tabele, ale i tak sama ta modyfikacja zwiększa bazę o kilka MB a im więcej członków tym za wielkość będzie większa.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
raju
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 27 października 2003, 20:38
Lokalizacja: W-w

Re: Największy LOL

Post autor: raju »

Piotrze jak zmienić swojego posta, żeby coś do niego dodać nie pisząc nowego?

Czasem zdarza się że chcę coś dopisać, a głupio tak dwa posty pod rząd.

[30 sekund później]


Dobra wycofuję pytanie, nie zauważyłem tego malutkiego przycisku. :roll:
Quid est veritas?
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: Maveral »

Masz u góry posta taki button "zmień". Naciskasz i zmieniasz co chcesz...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

Co sie dzieje z bardzo starymi tematami do ktorych juz nikt nie zaglada ani nie pisze.... sa usuwane ?? czy dalej zabieraja miejsce i zasmiecaja forum ??
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Największy LOL

Post autor: Bandit »

Stare tematy napewno nie są kasowane ( kiedyś były kasowane ale to z powodu braku miejsca na serwerze ). Według mnie strare tematy, w który już dawno nikt nic nie napisał nie zaśmiecają forum! W każdej chwili nowy użytkownik może przejrzeć starsze wiadomości i jak np. będzie potrzebował pomocy to tam może ją znaleźć. Bo po co pisać 10x o tym samym w kóło. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: PiotrS »

Była kiedyś propozycja, żeby kasować stare tematy z działu Ogólne, bo inne działy, tak jak pisze Bandit, nie ma sensu ani potrzeby ruszać.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

W każdej chwili nowy użytkownik może przejrzeć starsze wiadomości
Hyhyhyhy... ale tych archiwom to jest od grrrooooommmmmmmaaaaaaaaa :D:D wiec zanim ktos by znalazl to by szukal z 2 godziny albo i lepiej :P ale z drugiej strony... chyba lepiej jak jest tyle materialu :D szoda by bylo tylko zeby sie on zmarnowal :P moze zaczniemy pisac poradniki do Thief :D
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Największy LOL

Post autor: Jacek »

No i doczekaliśmy się! Widziałem w kiosku czasopismo "LOL". Podobno naczelnym jest ktoś z tego forum :-) jego ksywka zaczyna się na M. :-) :wink:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: Maveral »

Jacek pisze:No i doczekaliśmy się! Widziałem w kiosku czasopismo "LOL". Podobno naczelnym jest ktoś z tego forum :-) jego ksywka zaczyna się na M. :-) :wink:
To nie ja, przysięgam... no dobra, nie potrafie kłamać przed świętami - przyznaje się :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: Maveral »

Nawet grając w Cywilizacje 2 zauważyłem LOL'a. Sami zobaczcie - LOL jak się patrzy... :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Największy LOL

Post autor: Ozi »

Dobra, wiemy co to LOL. A moze wytlumaczy mi ktos ROTFL czy jak tam to sie pisze ?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Największy LOL

Post autor: timon »

No nie, nikt nieczyta całego wątku
http://piotrs.e-tools.pl/forum/viewtopi ... c&start=25
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Największy LOL

Post autor: Ozi »

Ups. Sorki.Ten watek tak pobieznie sledzilem tylko ;) Przewaznie jak mnie draznil, zeby sie odznaczyl ;)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Największy LOL

Post autor: Maveral »

rotfl - roll on the floor laughing czy jakos tak :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

Rotfl - ze sie bardzo buzujesz ze smieczu ze sie po ziemi turlasz... :P a czesto sie spotykam z tym okresleniem jako ROFL....... poniewaz gram w Diablo 2 LoD to czesto tak pisza... a nawet wogole nikt nie pisze rotfl..... tylko rofl.... przypominam ze tam graja Amerykance :P: hyhy... od ktorych tak slychac :) hyhy
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

LOL moj 300 post LOL :) :) :) hyhy :-)
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Największy LOL

Post autor: Jacek »

LOL moj 300 post LOL hyhy
Ivvan, odlicz sobie te składające się z "hyhy" itp. bez treści to nie wyjdzie tego zbyt dużo, hyhy :-)
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Największy LOL

Post autor: Ivvan »

lol.... :) ja poprostu chcem wyrazic moja opinie na temat... a jezeli mam pisac glupoty to lepiej nie pisac wcale.... czasem usmieszek czy cos innego wyraza cale zdanie... pozatym nie tylko ja tutaj tak pisze.... mowilem juz przeciez nie bede pisal GIGANT postow... :) nazwa tematu LOL wiec LLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLL !!!!:) hyhy
ODPOWIEDZ