Szczepionka

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Szczepionka

Post autor: timon »

Dawno już nie wkładałem kija w szprychy.....
Co sądzicie drogie pismaki i wy inne lemingi o awanturze ze szczepionkami, mam na myśli
  • szczepienie swojaków i prominentnych znajomych, ogólnie burdelem w organizacji szczepień;
    kłamaniem "przed kamerami" w sprawie zasad szczepień;
    obawami przed igłą prominentnych bezradnych oficjeli (fragment jajacarski).
Jeśli chcecie pisać o szkodliwości/nieszkodliwiośći szczepionek itp - ostrzegam usnę do innego wątku.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Azirek
Bełkotliwiec
Posty: 17
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 21:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Szczepionka

Post autor: Azirek »

Z pierwszej partii 300 tysięcy szczepionek zaszczepiono 50 tysięcy osób. Właśnie przyszła druga partia. Wybuchła awantura, że zaszczepiono 18 osób spoza grupy 0, a nie że nie zaszczepiono 250 tysięcy osób na czas. Zdumiewające jest to, że można wydać miliony na lewe respiratory i maseczki czy niewybory lub ukraść prywatny bank Czarneckiego właściwie bez reakcji, ale za zaszczepienie Jandy podaje się rektora WUM do prokuratury. To jest Polska.
It must be rats
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: Juliusz »

Polacy to niezrównoważony emocjonalnie naród, niestety.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

Parafrazując Michasia Dworczyka: "Teoretycznie hipotetycznie możliwe jest nawet szczepienie pięciu miliardów Polaków co pół godziny. Tylko to nie od nas zależy bo nie ma tylu Polaków." I co? Głupio wam teraz? Było się rozmnażać jak partia kazała? Kto teraz będzie "zapierdalać za miskę ryżu" dla Jarka na obiad? Ja sie do tej pory szczepić nie chcialem ale jak żem zobczył że ten komuch Miller siem wyszczepił i ta Janda jedna wstręta to już chcem i sie cipa lgbt5g od Gejtsa nie boje! Nie bedo mi się w kolejke wpindalać!!!!111!one
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wydaje mi się, że strona oficjalna dostała z plaskacza własną bronią. Chcieli zrobić propagandowe szoł, to część ludzi tego nie łyknęła i wkurzyła się o to, że robi się propagandowe szoł.

Podkreślam słowo "plaskacz". Do uszkodzenia ciała nie dojdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Szczepionka

Post autor: timon »

Ta totalna opozycja nie zna umiaru, uczepiła się posła Giżyńskiego a przecież jemu ta szczepionka się należała jak Emilewicz narty, jak Jarkowi obstawa, jak Matuszkowi-kłamczuszkowi miska ryży, jak....
Na szczęście dwa tygodnie bez wywiadu miną szybko i znów usłyszymy cudowne mądrości posła pisu.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: Juliusz »

Nie wiem, czy z tymi szczepieniami poza kolejnością, to nie jest jedna wielka paranoja. My jako naród lubimy paranoje. Wpierw 18 (słownie: osiemanstu) ludzi ze świata kultury zaszczepiło się, wierząc w dobre intencje tych, którzy im te szczepienia oferowali. Dyskusje toczyły się tygodniami i chyba nawet ktoś ze stołka za to poleciał.

Teraz słyszę o tym polityku PiS - OK, też nie lubię PiS, ale zarejestrował się ponoć w ramach puli przysługującej pracownikom akademickim. Osobiście wolę, żeby osoby publiczne szczepiły się wcześniej niż te, które tylko siedzą w domach, bo zmniejszą w ten sposób ryzyko roznoszenia wirusa. (mają więcej kontaktu z ludźmi).

O skandalu można by mówić, jak by setki albo tysiące ludzi wykorzystywało sytuajcję, ale na taką skalę bałaganu nie ma.
I chyba lepiej jest, żeby wykorzystać dawki, które inaczej by się mogły zmarnować, niż marnować je, bo każdy teraz będzie zeschizowany tym, co powie opinia publiczna.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Szczepionka

Post autor: timon »

Gdyby do kolejki wciskali się ludzie z ulicy nic bym nie powiedział, ale gdy robią to "genetyczni patrioci" czyli politycy pis i inni przedstawiciele wierchuszki to mnie krew zalewa. Najbardziej jednak wkurza mnie, to że traktują to za rzecz normalną i coraz więcej ludzi tez tak sądzi.
Edit:
Jak poseł G. oceniał zaszczepionych aktorów i innych.
Jak to szło z tym Kalim i krowami?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Szczepionka

Post autor: timon »

Pochwalę pis :-D
Tak wygląda okno rejestracji na szczepienie. Czysty minimalizm i prostota. I kto mówił, że nie potrafią zrobić czegoś łatwego w internecie dla osób starszych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Szczepionka

Post autor: darkonia »

timon pisze:Pochwalę pis :-D
Tak wygląda okno rejestracji na szczepienie. Czysty minimalizm i prostota. I kto mówił, że nie potrafią zrobić czegoś łatwego w internecie dla osób starszych.
Nie kłam. Zepsułeś.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

Mnie się udało praktycznie bez żadnych problemów zarejestrować chętnych z rodziny właśnie 2 kwietnia około 10-11. Trochę wolniej strony działały ale udało się wszystko łącznie z założeniem profilu zaufanego. Niestety system trochę wypluwa miejsca z ****, sam podałem Pfizer i Kielce a pokazały się terminy na jakiś wioskach ponad 100km od Kielc. Astrą praktycznie od ręki dało się szczepić ale jak mogę wybrzydzać to wybrzydzam. Szczególnie że mam w rodzinie i osoby po Pfizerze które nie miały problemów jak i osoby po Astrze które zostały sponiewieranie przez szczepionkę jak dobra libacja kilkudniowa. Kurde ciekawe czy uda mi się załapać na zaczipowanie 5G od Pfizera czy w moim wieku mimo problemów z układem oddechowym dostanę J&J.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: Juliusz »

To w Polsce można wybierać sobie szczepionkę? Nieźle. Tutaj w Irlandii nie ma takiej możliwości, bo "wszystkie zostały zaakceptowane" do użytku publicznego... :/
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

A jak jesteś z regionu pro-PIS to nawet w wieku 18 lat bez chorób współistniejących i skierowana możesz zostać zaszczepiony Pfizerem. Tak jak jest teraz w Rzeszowie.
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Szczepionka

Post autor: darkonia »

A ja tam sobie poczekam, może sami mi przyślą zaproszenie. Albo do tego czasu umrę i świat będzie miał spokój XD. Podobno w końcu zaraza zjawiła się u mnie w okolicy.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: SPIDIvonMARDER »

raven4444 pisze: 06 kwietnia 2021, 14:24 Mnie się udało praktycznie bez żadnych problemów zarejestrować chętnych z rodziny właśnie 2 kwietnia około 10-11. Trochę wolniej strony działały ale udało się wszystko łącznie z założeniem profilu zaufanego. Niestety system trochę wypluwa miejsca z ****, sam podałem Pfizer i Kielce a pokazały się terminy na jakiś wioskach ponad 100km od Kielc. Astrą praktycznie od ręki dało się szczepić ale jak mogę wybrzydzać to wybrzydzam. Szczególnie że mam w rodzinie i osoby po Pfizerze które nie miały problemów jak i osoby po Astrze które zostały sponiewieranie przez szczepionkę jak dobra libacja kilkudniowa. Kurde ciekawe czy uda mi się załapać na zaczipowanie 5G od Pfizera czy w moim wieku mimo problemów z układem oddechowym dostanę J&J.
A w jakim jesteście wieku, że tak od ręki Was zarejestrowano?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Szczepionka

Post autor: Maveral »

Najlepiej, jak ja, być ozdrowieńcem i wyjebane :))
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

@SPIDIvonMARDER wszyscy których rejestrowałem mają 50+ ale mniej niż 60.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

A ja mimo, że nie jestem z PiSu i nie mieszkam w Rzeszowie, a lat mam 36 to, o ile się nic nie zmieni, szczepienie mam w piątek :P Tylko jeszcze nie wiem czym, ale biorę co dają. Nawet sputnika choć tego z racji pochodzenia ponoć trzeba zapijać albo zakąszać ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

@eLPeeS jak Ci się udało dorwać skierowanie?
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Szczepionka

Post autor: Maveral »

raven4444 pisze: 07 kwietnia 2021, 18:59 @eLPeeS jak Ci się udało dorwać skierowanie?
Bo on tak naprawdę jest z PiS i sobie załatwił ;) :))
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

@Maveral Sputnik prosto od agenta Maciarenko z jego daczy w Leningradzie ;)

@raven4444 - moją grupę zawodową wciągnęli pod szczepienia innej priorytetowej grupy zawodowej. Skierowania nie miałem ino telefon z nieznanego numeru po uprzednim wyrażeniu potencjalnej chęci w bliżej nieokreślonym terminie. Z tego co wiem to udało się psim swędem i akcja lokalna, a nie krajowa. Gdzieś może trafiło za dużo szczepionek i już wszystkich swoich członków rodziny lokalni działacze pis zaszczepili. Zresztą jak znam życie to jutro będę miał drugi telefon, że jednak mnie nie szczepią bo "cośtam". Już jedna akcja była odwołana :roll:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

Słyszałem że gdzieś jakiś szpital dostał prawie 2k szczepionek rozmrożonych i muszą użyć wszystko do soboty 21.50 inaczej śmietnik. Ordynator powiedział że stanie na głowie i ogarnie więc może to Twój case.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

U mnie się wyjaśniło od wczoraj, że jednak akcja ogólnopolska, choć nie do końca. Wciągnęli mnie pod jedną z kategorii osób uprawnionych. Generalnie przepływ informacji masakra. Jutro biorę zatem szczepionkę z Astry Pana Zenka i będę zdychał pewnie przez weekend. Szwagier - policjant - brał wczoraj. Dzisiaj stan podgorączkowy, bóle mięśni i kości. No ale on już wcześniej przechorował koronę to ponoć wtedy reakcja organizm może być przesadzona.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: raven4444 »

Niestety u mnie wszyscy zdychali więc raczej to przesądzone.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

Trudno. Wole być weekend w plecy niż się załapać na dobowe statystyki. Wczoraj kipnęło prawie 1000 osób. A u Ciebie w rodzinie ile kac poszczepienny trwał i jakie objawy?
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ