Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
0
Brak głosów
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
3
43%
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
2
29%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
0
Brak głosów
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
0
Brak głosów
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Abru »

Tytuł: Off to Milhorn Manor
Typ: T2
Autor: JackInTheBox
Rozmiar: 54 MB
Data wydania: 19.06.2011
Język: angielski, niemiecki

Do pobrania z:
1) http://www.southquarter.com/downloads/2 ... nManor.zip
2) http://www.gamefront.com/files/20473117 ... or+1.2.zip

Nowa edycja, poprawiona:

https://download.darkfate.org/fan-missi ... or-3.1.zip

Wątek na forum TTLG
Strona misji na Thief Guild
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2022, 22:10 przez SPIDIvonMARDER, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodane linki do nowej wersji
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: dario »

Jednym słowem klasyka Thiefa :) niby zadania standardowe to jednak sama rozgrywka może dać wiele frajdy. Najwięcej kłopotu miałem ze znalezieniem domu Alchemika w mieście, ale dzięki temu podniosło to ogólną ocene tej misji. Polecam.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Jacek »

Byłaby prawie idealna gdyby nie niedbałe miasto wokół posiadałości - wygląda jak z tanich chińskich fanmisji ;) i trochę "labiryntowa" piwnica. Ale ogólnie warto zagrać.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Mixthoor »

Wybaczcie, jeśli wyrażę się prostackim pytaniem w stylu: "CO TO KURWA JEST?!" Misja jest ohydna, nudna, prostacka i brzydka. Autor nie ma poczucia wyobraźni, skoro stworzył taki chłam. Dałem tej misji szansę, by napisać rzetelną recenzję w ramach naszego plebiscytu (tym bardziej, że jedną misję wyłączyłem, obrzucając ją błotem). Niestety po 45 min. poległem - również i tę FMkę zmuszony byłem wyłączyć i usunąć z dysku. Żenada i nuda - oto dwa synonimy tej misji. Fatalne "ulice miasta", przylegającej do "ogrodu" wielkiej, niechlujnej rezydencji, której struktura jest "wytworem skrzywionego umysłu". Multum strażników, gdzie jedyną rozrywką jest pałowanie po pięciu chłopa na raz, którzy akurat patrolują ten sam wąski fragment korytarza. I jeszcze ta absurdalna mapa...

Jeśli chodzi o udźwiękowienie - prezentuje się tak samo jak i oprawa graficzna, czyli słabo. Po wejściu do "komnat" posiadłości coś zaczyna brzęczeć. Początkowo myślałem, że mi żołądek z głodu piszczy. Gdy zwiększyłem poziom dźwięku, okazało się że to prawdopodobnie jakaś melodia... Ech, żenada.

Naprawdę chciałem dać tej misji szansę... To już "Lingering Whispers" dłużej pograłem... Jak dwukrotnie wspomniałem - "żenada"
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Dex »

Mój głos to "Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!".
Nie wszystkim przypadnie do gustu, bo trzeba się porządnie nalatać i naszukać.
Absurdem było dla mnie tylko
► Pokaż Spoiler
.

Misja może nie jest arcydziełem, jeżeli chodzi o wygląd, ale rozgrywka zajęła mi prawie 2,5 godziny. Polecam każdemu, kto nie ma podanego wszystkiego na tacy, ot tak. :)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Hadrian »

Szkoda czasu. Już na początku misji nie znalazłem innego sposobu aby ominąć strażników, tylko użyć siły... Później doszedłem do posiadłości - ciasne lokacje, duuuużo straży... Odradzam.
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: Kapitan Smith »

Widzę, że zdania są podzielone, chyba jedna z bardziej kontrowersyjnych misji ostatnio.
Osobiście nie znalazłem niczego, co zatrzymałoby mnie przy niej na dłużej ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Nowa T2 FM: Off to Milhorn Manor

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mój głos 4/6. Zawiera na pewno trochę ciekawostek i wieloetapowe cele, co bardzo lubię. Również zróżnicowanie obszarów mi się podobało, niemniej muszę się zgodzić, że:
-ilość strażników to absurd
-pająków też w sumie
-a rozplanowanie pomieszczeń byłoby koszmarem, aby tutaj żyć. Teoretycznie to jakieś pozostałości po kopalni, ale to nie znaczy, że kopalnię można skutecznie przerobić na posiadłość mieszkalną. Nie mam nic przeciwko ekscentrycznej architekturze (np. te przechodnie sypialnie, choć mało praktyczne, miały swój urok), o tyle piwnica to faktycznie bzdura.

Z kolei na plus zaliczyłbym skrytki oraz dużą ilość służby. W końcu w tak wielkim obiekcie nie powinno jej brakować*!

Fabuła rozkręcała się ciekawe, ale jednak brakowało wykończenia. Szczególnie, że po wzięciu jednego listu pojawiła się notatka, że "czujesz, że już nic więcej nie znajdziesz". To definitywna sugestia, że po prostu wątek sztucznie zakończono.

*Dla mnie służba to podwójne wyzwanie, gdyż nie stosuję wobec niej przemocy. A więc pałowanie odpada.
PODSUMOWANIE:
OCENA: 7
GRYWALNOŚĆ: 7
AUDIO: 5
VIDEO: 5
PLUSY: Duża i bogata, fabuła nawet nawet...
MINUSY: pokręcona architektura, za dużo straży
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2022, 22:20 przez SPIDIvonMARDER, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano
Obrazek
ODPOWIEDZ