Thief 4 - Recenzje i opinie

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
RickDangerous
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2021, 10:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Thief z 2014

Post autor: RickDangerous »

Witajcie!

Czy wśród Was również Thief z 2014 cieszy się (lub raczej smuci) taką złą opinią? Znam i ogrywałem klasykę I i II, ale potem po przerwie wróciłem do Złodzieja dopiero w 2014 roku. Nie odbiłem się od niego tak jak czytam większość graczy. Mało tego, bawiłem się całkiem nieźle. Następnie ogrywałem tytuł w 2018 i ponownie bawiłem się fajnie. Do napisania tego posta skłoniło mnie to, że mamy rok 2021 a ja właśnie czuję chętkę żeby odpalić Złodzieja raz jeszcze. Tak, on rózni się znacznie od poprzednich odsłon, ale to troszeczkę jak Fallout 4 który jest kiepskim Falloutem, ale grą bardzo zacną. Mnie taką właśnie radochę zacnej gry daje Thief z 2014. Czy jestem w tym osamotniony?
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief z 2014

Post autor: Juliusz »

Moment, moment... Rejestrujesz się na forum Thiefa i już w pierwszym poście piszesz, że Thi4f był - cytuję - "zacną" grą?!? Jak śmiesz!!!

:D Żartuję! :D

Witaj na forum! :)

Jeśli mam mówić za siebie, to ja nieco 'skubnąłem' tej gry jakiś czas temu. Kupiłem okazyjnie klucz do Steama za 5 euraków. Jakoś ani mnie grzała, ani ziębiła. Ładna grafika, przyzwoity klimat i parę fajnych pomysłów na mechanikę, ale pewne rzeczy przeszkadzały mi do tego stopnia, że odłożyłem ją na bok. Z tego co pamiętam, ilekroć zaczynałem biegać, kamera zmieniała ogniskową, co powodowało u mnie poczucie dyskomfortu i lekkiego bólu głowy. Animacje "lepkich rąk" robią wrażenie tylko przez pierwsze parę razy. Później już tylko niepotrzebnie wydłużają rozgrywkę.
Może kiedyś wrócę, ale nie spieszy mi się.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief z 2014

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Też witam na forum i od razu przenoszę/łączę z tematem o ocenach T4 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - Recenzje i opinie

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Dziś postanowiłem sobie przypomnieć stare recenzje, w tym swoją, z której nie jestem zbyt zadowolony pod kątem technicznym.

Pobrałem Thi4fa xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Sutriw
Mechanista
Posty: 386
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 08:48
Lokalizacja: Piła

Re: Thief 4 - Recenzje i opinie

Post autor: Sutriw »

SPIDIvonMARDER pisze: 17 sierpnia 2022, 23:17 Pobrałem Thi4fa xD
I jak? Na pobraniu się skończyło, czy grałeś? :P
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - Recenzje i opinie

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Eeee na pobraniu :bj:
Ale dobrze, że przypomniałeś
Obrazek
ODPOWIEDZ