Na jakie gry czekacie??

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

Ja z racji tego, że mam tylko mobilny net, a wraz z nim limity i niezbyt szybkie transfery większość gier mam po ściągnięciu zbuckapowaną na dysku zew. Jak mnie w razie W nachodzi ochota na odpalenie starocia żeby nie zasysać znowu 100GB. Steam i Epic po kopiowaniu plików chodzą zawsze jak złoto. Dosysa tylko aktualizacje, które wyszły w międzyczasie. Problemów z językiem nigdy nie miałem. Może źle kopiujesz :P:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: peter_spy »

Wygląda na to, że Ken Levine robi coś w stylu Bioshocka. Nie czekam, ale pewnie się skuszę, jak wyjdzie
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: raven4444 »

Oh Levine, najpierw narzeka, że już nie chce robić Bioshocka, aby po jakimś czasie pokazać Bioshock 4 znaczy Judas.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: peter_spy »



Kolejna rzecz z cyklu "nie czekam, ale..." ;) Jeżeli uda im się chociaż połowa rzeczy, które deklarują, to będzie dobrze. Tona systemów i kątętu na kilka, jeżeli nie kilkanaście gier, takie trochę "Best of SF games", o mocno niespójnej stylistyce. Trzymam kciuki, żeby im to nie wybuchło w twarz pod koniec developmentu, bo ambicje i scope są gigantyczne.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Juliusz »

Oglądnąłem. Jestem pod wrażeniem rozmachu i stopnia dopracowania. I podoba mi się to, że gra ma taki - jak by to ująć... - pozytywny klimat i poziom agresji jest raczej umiarkowany, jak na współczesne gry. Natomiast nie wiem, czy bym w coś takiego zagrał. Ten ogrom tyle urzeka, co odrzuca. Osobiście nie mam już czasu na to, żeby poświęcać na gry dzisiątki albo i setki godzin. Wolę porobić coś w realu, tudzież coś potworzyć na kompie, a nie tylko grać. Granie to oprócz zabijania wrogów, przede wszystkim "zabijanie czasu". A czas to życie. Szkoda mi przeznaczać tyle czasu na granie. A gry z takim rozmachem, w którym prowadzisz alternatywne życie powodują, że się tego czasu spędza coraz mniej w realu.
Stąd też jak w coś pykam ostatnio, to są to jakieś oldschool'owe gry i casual'e. Choć od października zeszłego roku to nie odpaliłem chyba żadnej gry...
To powiedziawszy, czekam na zamówionego już S.T.A.L.K.E.R.A. 2 i na to czasu żałował sobie nie będę... :)
ODPOWIEDZ