T2X - Shadows of the Metal Age PL

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: T2X - Shadows of the Metal Age PL

Post autor: Bruce »

Faktycznie, wersja ravena jest HD, ale cierpi na przypadłość, którą ja miałem na początku. Otóż w zwojach nie wyświetlają się polskie litery. Jeśli ktoś chce, to w załączniku jest fix. Tylko najpierw należy usunąć z zainstalowanej FM-ki foldery "parch" i "parch2" i następnie wkleić zawartość mojego archiwum.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: T2X - Shadows of the Metal Age PL

Post autor: Zaratul »

SPIDIvonMARDER pisze: 06 stycznia 2023, 12:45 Czy to nadzieja dla mnie, że w końcu T2X mi się odpali? Serio, nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu.
https://darkfate.org/view/details/files ... thief2/t2x

T2X jako fanmisja(plik ZIP) a nie jako installer exe jest już od paru lat. Jako że szanuję userów tutaj wrzucam wersję bez HD.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T2X - Shadows of the Metal Age PL

Post autor: raven4444 »

@Bruce Tyle lat to nie pamiętałem, że T2X PL ciągnie w locie czcionki z T2 a w FMce były dorzucone na sztywno angielskie czcionki. Dobra zaraz podmienie zipa z fanmisją :D
ODPOWIEDZ