The 7th Crystal

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: The 7th Crystal

Post autor: Gregorius »

Dokładnie. Druga część podobno powstaje, czytałem na TTLG.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: The 7th Crystal

Post autor: Bukary »

Gregorius pisze:Dokładnie. Druga część podobno powstaje, czytałem na TTLG.
Powstawała. RL oderwało Saturnine'a od pracy (podobnie zresztą jak wielu z nas)...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: The 7th Crystal

Post autor: Juliusz »

RL oderwało Saturnine'a od pracy (podobnie zresztą jak wielu z nas)...
Co to jest RL?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: The 7th Crystal

Post autor: timon »

realne życie
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: The 7th Crystal

Post autor: Juliusz »

Realne życie? A, faktycznie - coś takiego też kiedyś miałem... ;)
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: The 7th Crystal

Post autor: Katharsis13 »

A u mnie RL właśnie wali pięściami w drzwi, tak więc koniec wakacji... :wink:
Wracając do misji, to Saturnin jest chyba fanem zespołu Cradle of Filth :-D . Wnioskuję to z jednego portretu w pokoju lorda (patrz screen) oraz małej niespodzianki muzycznej, która przyprawiła Garretta (i mnie przy okazji też) o małą palpitacje w momencie sięgania po siódmą księgę :-D :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: The 7th Crystal

Post autor: eLPeeS »

Uffff... w koncu zmeczylem te misje. :-D
Przyznam sie ze mialem spory problem z jej przejsciem. Wszystko przez to ze przez nieuwage :wink: nie przeszukalem pomieszczen dla servants na parterza
► Pokaż Spoiler
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: The 7th Crystal

Post autor: Katharsis13 »

eLPeeS pisze:Uffff... w koncu zmeczylem te misje. :-D
Przyznam sie ze mialem spory problem z jej przejsciem. Wszystko przez to ze przez nieuwage...
Właśnie ta nieuwaga dostarcza wielu problemów :? Ja nie zauważyłam drzwi do attic na I piętrze... :oops: , choć sama nie wiem, jak można było ich nie zauważyć :roll:
► Pokaż Spoiler
Prawie zawału serca dostałam! :-D
Sowy nie są tym czym się wydają...
murmandamus
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2005, 21:26

Re: The 7th Crystal

Post autor: murmandamus »

No cóż skoro moj temat został zamkniety to tu sie jeszcze spytam. Otóż po przeczytaniu topicu tego zrozumiałem ze muszę podsłuchać rozmowę
tyle ze nadal nie wiem gdzie to jest. Czyżbym musiał od nowa zaczynać? Czy to możliwe zebym ogłuszył te osoby co miały rozmawiać i uniemozliwilem sobie przejscie dalej czy jak?
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: The 7th Crystal

Post autor: Jacek »

murmandamus pisze:No cóż skoro moj temat został zamkniety to tu sie jeszcze spytam.
Właśnie dlatego zamknięty żebyś tu się zapytał
:wink:
Czyżbym musiał od nowa zaczynać? Czy to możliwe zebym ogłuszył te osoby co miały rozmawiać i uniemozliwilem sobie przejscie dalej czy jak?
Raczej nie, te osoby są w niedostępnym na razie pomieszczeniu szukaj sekretnego tunelu na strych
Rhoki
Bełkotliwiec
Posty: 10
Rejestracja: 23 sierpnia 2005, 10:12
Lokalizacja: Z zaskoczenia (Lublin)

Re: The 7th Crystal

Post autor: Rhoki »

Mam kłopot: grałem sobie w orginalne misje w thiefa i zachciało mi się spróbować fanmisji. Ściągnąłem the 7yh crystal i rozpakowąłem do folderu z grą. pograłem chwile i zdecydowałem, że lepiej będzie, jeśli jednak wrócę do orginalnych misji, więc wczytałem grę w 1 banku miejskim. Po przejściu tej misji, zamiast następnej, włącza mi się the 7th crystal i nie mogę kontynuować gry. Jak mam usunąć tą fanmisję, lub co mam zmienić w plikach konfiguracyjnych, żebym mógł dalej grać?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: The 7th Crystal

Post autor: timon »

Zobacz co zawiera plik zip z fanmisja i usuń wszytkie katalogi jakie są w nim wymienione oraz wszytkie pliki ZA WYJĄTKIEM dark.cfg. on MUSi zostać. Te drobne zmiany jakie wprowadził S. nie zaszkodzą oryginalnym misjom.

Do instalowania i deinstalowania FM-ek używaj darkloadera. Tu masz link http://www.thief-thecircle.com/download.asp?fid=272
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: The 7th Crystal

Post autor: Paweuek »

Całość spowodował plik MISSFLAG. Wczytała się jedna z oryginalnych misji, poczym zadziałał plik, który ominął wszystkie pozostałe misje aż do ostatniej, którą był The 7th Crystal :)
Obrazek
Garrett z Piły
Ożywieniec
Posty: 87
Rejestracja: 24 września 2007, 17:22
Lokalizacja: Piła

Re: The 7th Crystal

Post autor: Garrett z Piły »

a ja mam taki problem. zaczyna mi sie akt 4, Garrett znow spotyka sie na moscie z ta Seraphina, od poczatku misji zalacza sie cos w stylu cut-scenki, w takim samym stylu, jak w poprzednich misjach. slychac tez bicie dzwonu. problem w tym, ze dalej, glowni zainteresowani zamiast rozmawiac, stoja naprzeciwko siebie jak 2 posagi, a ja czeekam i czeeekam, i nic sie nie dzieje. czy to jakis blad czy co?
Awatar użytkownika
Pablito
Kurszok
Posty: 509
Rejestracja: 15 lutego 2004, 20:40
Lokalizacja: Z tamtąd

Re: The 7th Crystal

Post autor: Pablito »

myślę że jednak powinni się ruszać - widać błąd, a może ze skryptami coś nie tak?
Awatar użytkownika
krystyn-a
Arcykapłan
Posty: 1331
Rejestracja: 11 listopada 2006, 08:41
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: The 7th Crystal

Post autor: krystyn-a »

Dalej i tak nic się nie dzieje, więc odpuść.
Ale włeściwie przypomniało mi się, w tej części miałam do zdobycia 1??(nie pamiętam dokładnie) lootu - jakim sposobem, skoro nie można się podłączyć?
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: The 7th Crystal

Post autor: Spidey »

Pykam sobie właśnie w Act 2 i za Chiny nie potrafię znaleźć tej frobowalnej maty w pokoju Saturnina. Nie wiem czy jestem ślepy czy to wina gry. Ktoś pamięta jeszcze tą FMkę? :P

EDIT: Nvm; trzeba być idiotą. : )
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
page
Ożywieniec
Posty: 89
Rejestracja: 15 października 2011, 01:56

Re: The 7th Crystal

Post autor: page »

Z tego co czytałem wynika, że Saturnine właściwie odpuścił drugą część laaata temu, kiedy jeszcze tworzył dla CoSaS i T2X... ale czy ktoś słyszał aby na TTLG (lub innych forach) zdradził, co zamierzał nam pokazać w kontynuacji? Wyjaśnił może motywy działania tych postaci albo jak Garrett uciekł z aresztu? Jestem zainteresowany, ta misja naprawdę jest na wysokim poziomie, zwłaszcza jak na 2001 rok.
If Jupiter and Saturn meet,
What a cop of mummy wheat!
The sword's a cross; thereon He died:
On breast of Mars the goddess sighed.
Awatar użytkownika
AdamMajewski
Miastolud
Posty: 44
Rejestracja: 22 listopada 2021, 17:58

Re: The 7th Crystal

Post autor: AdamMajewski »

7 Kryształ Saturna jedynie pochwalę za świętnie wykonanie filmik końcowy beznadziejny nie pasujący do postaci Garetta jeżeli filmik końcowy tej misji jest taki to Garett nie zasługuje na miano bycia mistrzem złodziejstwa.
ODPOWIEDZ