Thief GOLD i Thief 2 PL - materiały "promocyjne"

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Azirek
Bełkotliwiec
Posty: 17
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 21:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Thief GOLD i Thief 2 PL - materiały "promocyjne"

Post autor: Azirek »

eLPeeS ta misja w TG to "Niespodziewani sojusznicy". Według mnie wszystko jest dobrze. Zadanie odnalezienia Dłuta Młotodzierżców zaznacza się po jego odnalezieniu i dotarciu do okna oblężonych. Podobnie jest z Arcykapłanem.
W T2 w misji "Zasadzka" zadanie o którym mówisz zaznacza się po przekroczeniu bramy do Przedmościa.
It must be rats
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Thief GOLD i Thief 2 PL - materiały "promocyjne"

Post autor: Bruce »

eLPeeS pisze:W T2 jest podobnie w Misji "Ambush!" (Zasadzka!" znaczy się Wink) nie zaznacza mi wykonania obj: "Gdy już zdobędziesz klucz podążaj w kierunku Przedmościa. Przekradanie się pomiędzy ludźmi szeryfa a posterunkami straży może okazać się znacznie trudniejsze, niż przypuszczasz"
Żaden błąd. Ten objectiv wypełnia się jak przejdziesz przez bramę Przedmościa, czyli ukończysz misję.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Cirii
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2007, 20:46

Re: Thief GOLD i Thief 2 PL - materiały "promocyjne"

Post autor: Cirii »

Ma prośbę potrzebuję poradnika do TDP w formacie PDF. Jak ktoś wie gdzie mogę go znaleźć to niech poda linka. Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief GOLD i Thief 2 PL - materiały "promocyjne"

Post autor: marek »

a po co poradnik, skoro jest to :)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ