The Saint of Redmound

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Mike

The Saint of Redmound

Post autor: Mike »

Proszę o pomoc !
Co trzeba zrobić aby w tej misji (The Saint of Redmound) otworzyć sejf w relikwierzu i dostać tę czaszkę? Do czego służy młotek wzięty z grobowca w katakumbach?
Proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuję.
Mike
Śnięty Bukary

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Śnięty Bukary »

Cholera, grałem w to dosyć dawno temu. Świetna misja.
Nie powiem ci dokładnie, co trzeba zrobić, bo nie pamiętam. Ale wiem, że w tej misji jest od cholery sekretnych przejść. Jedno z nich jest chyba gdzieś w okolicy dziedzińca klasztoru. Może to w czymś pomoże? Ach, i przypominam też sobie, że za jednym z łóżek znajduje się kupka złota (miałem problemy z jej odnalezieniem)... :)
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Vk »

Tam ten młotek się chyba gdzieś kładło i się otwierały takie kraty, ale co gdzie jak to już nie pamiętam. Widzę tylko oczętami wyobraźni to wszystko, ale co się ruszało i gdzie to ne pamiętam. Ta czaszka to gdzieś na dole chyba gdzieś spoczywa. Eh jak widać nie pomogę, ale jedno wiem, ten młotek się gdzieś bodajże kładło i on coś otwierał :shock:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: The Saint of Redmound

Post autor: PiotrS »

Musisz mieć klucz [Master Forger's Key] ale czaszki tam nie ma, jest tam klucz, który otwiera kratę, o której wspomina Vk, za kratą jest podstawa na której kładziesz młot Św. Lamberta i dalej pójdzie już szybko, porywasz czaszkę, uciekasz przed hauntem, tunel, drabina i jesteś na ulicy. Tylko najlepiej miej już zaliczony cel misji z kosztownościami.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Vk »

Wreszcie coś mądrego z tej głowy wyciągnąłem! 8)
Mike

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Mike »

A gdzie szukać klucza (Master Forger`s Key)?
Mike
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Vk »

No więc znów widzę jak przez mgłe jak to wygląda :) Tam chyba było coś w rodzaju sejfu czy jakiegoś "zamka" przy pokoju zlokalizowany w pobliży tych krat które się otwiera tym klluczem. Według mnie klucz znajduje się w pobliżu tych krat, tam był jakiś secret czy coś. A może tam był młot? Sam już nie pamiętam :P Szukaj klucza w pobliżu. Jak ja sobie poradziłem to ty tez dasz rade :wink:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: The Saint of Redmound

Post autor: PiotrS »

Dobrze kojarzysz, tylko Mike już to wie, brakuje mu klucza do "coś w rodzaju sejfu czy jakiegoś "zamka" przy pokoju zlokalizowany w pobliży tych krat".
Mike pisze:A gdzie szukać klucza (Master Forger`s Key)?
► Pokaż Spoiler
Pozdrawiam
PiotrS
Miike

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Miike »

No coś już konkretniej! Dziękuje bardzo za wskazówki. Niestety pogram sobie dopiero w weekend bo dużo nauki. Jeżeli chodzi o pokoje braci to są to pokoje z czerwonymi młotkami nad drzwiami -z tego co pamiętam - rzeczywiście ktoś tam chrapie.
Czy mógłbym prosić o dokładniejsze wskazówki odnośnie tunelu, o którym wspomina PiotrS.
Mike
Gość

Re: The Saint of Redmound

Post autor: Gość »

Udało się!!! Przeszedłem. Znalazłem klucz i czaszkę i całą resztę.
Serdeczne podziękowania dla PiotraS i Vk za pomoc i wskazówki.
Niech Wielki Budowniczy ma Was w opiece.
Pozdrawiam Mike.
ODPOWIEDZ