Nie Kradnij !!!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Nie Kradnij !!!

Post autor: brzeszczot »

Bukaremu jakis przyglup stuknal psa, mnie dzisiaj jebane, osiedlowe dresy opedzlowaly samochod - stary poczciwy Poldek -samochod mojego ojca, co go kupil kiedys bardzo dawno, wiedzac ze z powodu notorycznego braku szmalcu bedzie to samochod - jeden, na cale zycie. Byliby go ukradli, ale nie dali rady "lasce" przy kierownicy lub ich ktos zaskoczyl.
Mamy zatem "tylko" wykrecone to co bylo przykrecone plus pustki w bagazniku.
Oczywiscie po obu stronach naszego Poldka staly, drogie zagraniczne wozy -nietkniete.....
Czuje niesmak, mam poczucie bezsily i wscieklosci....
Nienawidze zlodzieji !!!
Jednak bardzo lubie Garretta - ten gosc mial jednak klase i styl.....
Panowie wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech bedzie lepszy od ubieglego !

P.S.

:diab11: w niedziele mamy sie wybrac na gielde samochodowa moze odkupimy wlasne czesci po okazyjnej cenie he, he, he [smiech przez zacisniete zeby; taki z rodzaju niebezpiecznych] :diab11:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nie Kradnij !!!

Post autor: Pablo »

No przyszły rok, przynajmniej dla mnie może być chyba tylko lepszy :?. Podpisuję się pod życzeniami.
Pablo
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Nie Kradnij !!!

Post autor: radox »

He,he,he.... :roll: A mnie się jakoś panowie wydaje, że lepiej to "już było" i może być już tylko gorzej... (aż osiągniemy dno, następnie po odbiciu się od dna stwierdzimy zapewne, że te dno to nie było wcale takie najgorsze i czeka nas dopiero prawdziwa katastrofa... itp., itd.).
I tym "optymistycznym akcentem" żegnam Was w tym 2002r. - spotkamy się już w następnym...
:wink: :diab9:
ODPOWIEDZ