Czy juz czas ?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Czy juz czas ?

Post autor: timon »

.... wywalić Tabala z forum?
Wątek powstał jako wyraz poirytowania zachowaniem tego osobnika. Jego podejście do zasad obowiązujących na forach jest karygodne. Dotychczas to forum było spokojnym zaułkiem netu lecz i tu zaczęły docierają trole. Według mnie czas na drastyczne ruchy. Najpierw Tabal ląduje w grupie ignorowanych, jako pierwszy i jedyny.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Jacek »

Nie przesadzaj Timon, byli gorsi i się ucywilizowali.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Czy juz czas ?

Post autor: eLPeeS »

Ja decyzję zostawiam modom i Piotrowi ale faktem jest że cała sprawa mnie trochę wnerwiła już jakiś czas temu. Przydałoby się coś zrobić z tym lisem w naszym kurniku. Koguty do dzieła.

PS Wczoraj gdy wróciłem nachlany do domu i zasiadłem do komputera w pewnym momencie przeglądając forum dotarło chyba do mnie co kieruje mrT. Upust swym domysłom dałem w ShoutBoxie w trochę pokrętny sposób. Nie zmienia to faktu, iż mam teorię jakoby mrT pisał swe wcześniejsze posty, bo ostatnio trochę ucichł, pod wpływem jakiegoś środka odurzającego zażytego w sporych ilościach. Ewentualnie przed lobotomią...
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Vrael
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 31 stycznia 2006, 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Vrael »

Możliwe. A ja mówię - bez litości! Mam już dość, to przechodzi ludzkie pojęcie!
Jacek pisze:Nie przesadzaj Timon, byli gorsi i się ucywilizowali.
A jacy na przykład....?
- And...
- Remember to pickpocket the party guests?
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Leming »

Jako naczelny dureń (nominacja otrzymana z rąk Tabala właśnie) tego forum stwierdzam, że tak do końca nie jest jeszcze stracony dla naszego złodziejskiego społeczeństwa. Z Capslocka się wyleczył. To teraz jeszcze tylko kurs dobrych manier, korepetycje z języka polskiego pod kątem inteligentnego pisania zdań ze zrozumieniem, słownik ortograficzny do poduszki i łacher z niego jak marzenie. Parafrazując pewnego filozofa z gry Baldurs Gate mogę rzec: "Moje forum jest dla wszystkich tych, którzy umieją się zachować".

Ech, od czasu do czasu zawsze taki jeden wyskoczy na forum.
Pamiętacie jeszcze MasterGarreta (tego co jeździł na rowerku)?
A pamiętacie jeszcze Mamuta (jednego z bohaterów tej dyskusji.)?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Maveral »

Swego czasu już kombinowaliscie nad banem dla mnie ;) Myślę, że się chłopak wyrobi hehehe dajmy mu tylko czas.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Dreen »

IMHO nie rozwiaze to absolutnie nic. Taka juz specyfika internetu.

Lepszym rozwiazaniem jest IMO cenzura. Fora internetowe tak czy owak zadko kiedy posiadaja status dyskusji w pelni demokratycznych, a jesli posiadaja to zwykle nie znajdziemy tam ciekawych dyskusji. Polecam rozpatrzenie tej opcji, mimo iz w naszym jezyku slowo 'cenzura' generalnie nie budzi dobrych skojarzen, to jednak czas plynie, a znaczenie slow razem z nim ulega zmianie.

Ergo,
Wiecej modow ---> Cenzura ---> Lepsze forum.
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Edversion »

Czy ja wiem? Od razu na listę ignorowanych?? :roll:
Ja bym mu tam dał jedne ostrzeżenie, aby się chłopak lekko 'opanował'.
Może się poprawi, lub znudzi mu się.

Tabal, powiedziałeś mi, że zarejestrowałeś się na forum, tylko po to, aby poduczyć się lekko DromEda. To zadawaj pytania w swoim temacie w Gildi Edytorów. Być może ominie cię kara, ale to już decyzja moderatorów i administratora.

To, że coś próbuje zrobić w DromEdzie to mnie cieszy, ale to, co on wyprawia w tych swoich postach. Zobaczcie:
Tabal pisze:Zrobiłem cherbatę z lipy ale nikomu nie smakowała ,przez Droma tu jestem ,na nowy rok kupiłem sobie budzik a co najlepsze w tym wszystkim to że on działa całkiem dobrze ,bo się już obudziłem ...
Tabal pisze:Ja też sobie jaja stroję! :sup :trz :oki :wmu
To z tego tematu.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Czy juz czas ?

Post autor: grim_reaper »

To mu da parę dni na ochłonięcie, potem można to ewentualnie cofnąć ( chłopak może się okazać talentem w Dromedzie xD ;) )

Faktycznie byli tu różni, no ale jak chcecie go nauczyć ortografii i jakiegoś w miarę kulturalnego zachowania? Jasne, każdemu trzeba dawać szansę, ale ile tych szans my mamy dać jemu?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Henry »

Tabal jest z nami niecały miesiąc, więc dajmy mu czas na załapanie ducha forum, co do ortografii to jeszcze niejedemu z nas dużo brakuje.
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Dziarsky »

Maveral pisze:Swego czasu już kombinowaliscie nad banem dla mnie ;) Myślę, że się chłopak wyrobi hehehe dajmy mu tylko czas.
Heh sekundę przed zjechaniem na twój post pomyślałem .. tak.. Maveral też rozrabiał i potwierdziłeś to osobiście :).

Też bym dał Tabalowi faktycznie na razie spokój. Od tygodnia nie napisał czegoś faktycznie głupiego a jeśli posiedzi tu dłużej to może skorzysta. Te kilka jego dziwnych postów pójdzie w zapomnienie a przyjdzie czas, że on sam jeszcze kiedyś będzie kogoś upominał o zachowanie.
Pamiętam z jakiego poziomu startowałem tutaj na forum więc wiem czego się tutaj można nauczyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Artass »

Dajcie mi przykład jednej z tych karygodnych wypowiedzi tabala , oczywiście nie mówię że jestem po jego stronie. :)
Obrazek
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Monsieur »

Artass pisze:Dajcie mi przykład jednej z tych karygodnych wypowiedzi tabala , oczywiście nie mówię że jestem po jego stronie.
http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... &start=330
Jak dla mnie typek przegina(ł)
Czy juz czas ?
Tak.
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

ZGROZA!!!

Post autor: Tabal »

EEEEEEJ TAK SIĘ NA MNIE UPARLIŚCIE TO MAM DOBRĄ WIADOMOŚĆ 14 LECĘ DO LONDYNU,TAM CHWILOWO NIE BEDĘ MIAŁ KOMPA ALE WEZCIE POD UWAGĘ ZE Z DROMEDA TO JA ZA NIC NIE ZREZYGNUJĘ.................. :evil:

FAKT NA POCZĄTKU POKAZAŁEM SIĘ ZE ZŁEJ STRONY (ALE OD TEGO SĄ CHYBA OSTRZEŻENIA),LECZ TO JEST ZA MNĄ CHCECIE TO MNIE BLOKUJCIE...
ALE NIE ZROBICIE TEGO OD DROMEDEM :P: :P: :czyt
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Ivvan »

Leming pisze:Z Capslocka się wyleczył.
Tabal pisze:EEEEEEJ TAK SIĘ NA MNIE UPARLIŚCIE TO MAM DOBRĄ WIADOMOŚĆ 14 LECĘ DO LONDYNU,TAM CHWILOWO NIE BEDĘ MIAŁ KOMPA ALE WEZCIE POD UWAGĘ ZE Z DROMEDA TO JA ZA NIC NIE ZREZYGNUJĘ.................. Evil or Very Mad

FAKT NA POCZĄTKU POKAZAŁEM SIĘ ZE ZŁEJ STRONY (ALE OD TEGO SĄ CHYBA OSTRZEŻENIA),LECZ TO JEST ZA MNĄ CHCECIE TO MNIE BLOKUJCIE...
ALE NIE ZROBICIE TEGO OD DROMEDEM Jezyk Jezyk Czytaj

hyhy
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Czy juz czas ?

Post autor: marek »

każdy może sie "wyleczyć" - wystarczy odpowiednio długo naśmiewać się i zwracać komus uwagę, ze jego postępowanie jest karygodne i/lub niepoważne. W końcu się poprawi.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Trochę zrozumienia !

Post autor: Tabal »

Grim Reaper( chłopak może się okazać talentem w Dromedzie xD ;) )



To Timon powinien dostać bana(» ;) ),za zniechęcanie...

Zablokujecie mnie, i co ja bedę mówił innym fanom Thiefa ? Że użytkownicy najlepszego forum o Thiefie w Polsce są nietolerancyjni i nie uczą gorszych od siebie,nie pasuje mi to do tego tytułu... :evil:
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2007, 20:00 przez Tabal, łącznie zmieniany 1 raz.
Hand of Glory Forever
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Henry »

Tabal, jedź do tego Lodynu, może nauczysz się tam angielskiej flegmy, bo w temacie w którym dyskutujemy nad Twoim banem, jeszcze próbujesz się odszczekiwać, a to już głupota.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Czy juz czas ?

Post autor: grim_reaper »

Wiesz co, dziwny jesteś, stosujesz jakąś dziwną taktykę obracania się w niewiniątko, a Ty stary masz 20 lat! Opanuj się...

Przyznaj się do błędu, zmień się, to Cię ludzie polubią, bo jak na razie to może tylko dajesz niektórym rozrywkę na forum, a co do tolerancji, to uwierz mi na innym forum okazali by Ci jej znacznie mniej, no chyba, że to byłoby Twoje własne :roll: .

W ogóle masz tupet, mówiąc, że timon powinien dostać bana...naprawdę wyjątkowy z Ciebie przypadek, to Ci trzeba przyznać :)) .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Przemek557 »

Tabal pisze:Timon powinien dostać bana
Leżałem na podłodze :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Pigov »

Przemek557 pisze:
Tabal pisze:Timon powinien dostać bana
Leżałem na podłodze :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Wygodnie ci tak? :)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Czy juz czas ?

Post autor: eLPeeS »

Tabal pisze:są nietolerancyjni
Na każdym forum na którym czasem bywam, poza TF, już byś miał permanentnego bana. I o dziwo tamte forma, i ich użytkownicy czy modzi, też nie są nietolerancyjni. Po prostu posiadają trochę mniej cierpliwości niż my. Tak poza tym to w życiu bym nie powiedział po wymianie zdań z tobą, że masz więcej niż 14 lat.

PS Co do Timona i jego bana(na) to odwaliłem klasycznego ROTFLa na podłodze. Masz tupet chłopcze.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Czy juz czas ?

Post autor: Dreen »

grim_reaper pisze:a Ty stary masz 20 lat!
Nie chcialbym poddawac w watpliwosc szczerosci Tabal'a, ale jakos szczegolnie trudno uznac akurat ta konkretnie informacje za szczera.

w tym wszystkim widac, ze to forum ledwo tylko potyka sie z problemem, przez ktory od dawna padaja niejedne powazne fora, a wiekszosc tych popularnych powaznie sie z nim boryka. kazdy z was bywa napewno jeszcze na innych forach, dla mnie to, co ktos powiedzial ze to "mily, spokojny zakatek internetu" jest w tym momencie prawda.

edit: lmao eLPeeS byl szybszy i powiedzial prawie to samo
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Trochę zrozumienia !

Post autor: Edversion »

Tabal pisze:Zablokujecie mnie, i co ja bedę mówił innym fanom Thiefa ? Że użytkownicy najlepszego forum o Thiefie w Polsce są nietolerancyjni i nie uczą gorszych od siebie,nie pasuje mi to do tego tytułu... :evil:
My nie chcemy dać ci bana, za pytania dotyczące Droma, lecz za zaśmiecanie forum. I ty dobrze o tym wiesz.

Chcesz porozmawiać z innymi fanami Thiefa? Ciekawe gdzie ich znajdziesz, jak nie tu. :))
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Czy juz czas ?

Post autor: maeglin »

Powiem tyle - to zaczątek chlewu na tym porządnym forum. Sugerowałbym stosowną do rażących przewinień reakcję, gdyż liberalne podejście do takich spraw może zwalić na te forum kolejnych tabali.
ODPOWIEDZ