Gothic Mroczne Tajemnice

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Znalezione na bash'u.
<moro> Słyszeliście że przejście najnowszego Gothic'a będzie trwało około 1000 godzin?
<zachaczony> Wliczając zawiechy gry?

A wracając do pytania właściwego. No i jak tam Bruce, zrobił się już ten dubbling czy znów premiera przesunięta nieznacznie o kolejny rok? :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:zrobił się już ten dubbling czy znów premiera przesunięta nieznacznie o kolejny rok? :))
Aż tak to nie. Spodziewam się, że pełna wersja ujrzy światło dzienne w czerwcu najpóźniej w lipcu tego roku. Osoba, która składa moda ma w tym roku matury, więc trochę z tym zejdzie. A nagrywanie postaci jest już prawie na ukończeniu.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Zaratul »

Bruce,mam ważne pytanie do ciebie.
Kiedy będzie premiera dubbin....o k**wa!!!He`s packing!!!!1111
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Spodziewam się, że pełna wersja ujrzy światło dzienne w czerwcu najpóźniej w lipcu tego roku.
Prawie połowa czerwca. Jakie wieści przynosisz? :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Czerwiec na pewno nie, ale na bank w wakacje.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Czerwiec na pewno nie, ale na bank w wakacje.
Czerwiec już się skończył, wakacje już dawno zaczęte. No i jak?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:Czerwiec już się skończył, wakacje już dawno zaczęte. No i jak?
Wakacje się kończą we wrześniu :)) A tak na poważnie, to dzisiaj powinienem mieć już całość dubbingu i jutro poleci dalej żeby powstał z niego mod.
PS. Poszukuję tak ze 3 betatesterów. Kto chętny, niech pisze mi PW dlaczego on ma testować moda :)) Wymagane konto na gmailu.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Poszukuję tak ze 3 betatesterów...
Wrrrrrrr. Chętnie bym się zgłosił, ale nie mam przy sobie płytek z grą.
Prawie od dwóch lat czekam na ten dubbling i znajomemu w końcu znudziło się moje przetrzymywanie jego płytek w nieskończoność. :?
Mam nadzieję, że to już naprawdę ostatnia "obsuwa" z tym modem. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:A tak na poważnie, to dzisiaj powinienem mieć już całość dubbingu i jutro poleci dalej żeby powstał z niego mod.
Połowa lipca już. Jakieś przecieki z "finalizacji" moda przynosisz może? ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Wy się mnie nie pytajcie o datę dubbingu, bo już mnie szlag trafia. Będzie w te wakacje. Tyle.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Będzie w te wakacje. Tyle.
Zostało już tylko 3 dni wakacji! Z niecierpliwością oczekuję oficjalnej premiery moda w ciągu najbliższych godzin. :))

A tak poważnie, to Bruce, kiedy data publikacji dubblingu? ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Daweon »

Niegdyś grałem w Gothic Mroczne Tajemnice i nie odstraszał mnie brak dubbingu. Mod właściwie powoduje, że gra się mniej narzuca. Samego Gothica zrobiłem z 5 razy i powiem, że to najlepszy z Gothiców oraz jeden z najlepszych RPG-ów. Gdy zainstalowałem sobie moda, po długich godzinach gry stwierdziłem, że ogrom bugów, powodują, że przestaję grać. Teraz czekam na dubbing i patch będący z owym dubbingiem.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Będzie w te wakacje. Tyle.
Hej kolego! No i co tam słychać w sprawie moda? Wakacje szkolne już zakończone, wakacje studenckie także. Co z tym dubbingiem pytam się. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:
Bruce pisze:Będzie w te wakacje. Tyle.
Hej kolego! No i co tam słychać w sprawie moda? Wakacje szkolne już zakończone, wakacje studenckie także. Co z tym dubbingiem pytam się. ;)
Ja odpowiem tak. Dubbing jest już dawno skończony. Ale zawsze jakiś pierdoła wymyśli coś nowego (zazwyczaj ten co ma neta 2 razy na tydzień) i trzeba to sprawdzić. I tak się wszystko przeciąga. Wciąż trwają prace, ale to już ostatki.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Bruce pisze:Dubbing jest już dawno skończony. Ale zawsze jakiś pierdoła wymyśli coś nowego (zazwyczaj ten co ma neta 2 razy na tydzień) i trzeba to sprawdzić. I tak się wszystko przeciąga. Wciąż trwają prace, ale to już ostatki.
Zgodnie z moimi obliczeniami, to od ostatniego mojego pytania, "pierdoła" miał neta 8 razy, więc chyba mogę zapytać co z tym dubbingiem? ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:chyba mogę zapytać co z tym dubbingiem? ;)
To ja chyba mogę odpowiedzieć. Dubbing dawno skończony. W tej chwili robią się 2 nowe lokacje. Ale ile zajmie czasu to nie wiem. Na pewno bliżej ku końcowi niż początkowi.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Daweon »

Przeczytałem cały temat i powiem, że z tym dubbungiem to się strasznie gramolicie. Założę się, że w tym roku nie wyjdzie, ale jeśli mają być takie nowości o jakich wspomniałeś to chyba waro poczekać. A będą tam usunięte bugi?
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Daweon pisze:Przeczytałem cały temat i powiem, że z tym dubbungiem to się strasznie gramolicie. Założę się, że w tym roku nie wyjdzie, ale jeśli mają być takie nowości o jakich wspomniałeś to chyba waro poczekać. A będą tam usunięte bugi?
Wybacz, ale to nie moja wina. Wszystkie znaczące bugi utrudniające rozgrywkę zostały usunięte. Jest kilka takich bardzo małych bugów, które oczywiście będą naprawione. Co do daty, to nie mam pojęcia. Ale myślę, że w tym roku na pewno. Prawdopodobnie w ten weekend (niczego nie obiecuję) powinna ukazać się recenzja MT z dubbingiem z gameplayem. Dodam, że gameplay sam robiłem :-D
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

Skoro gameplay sam robiłeś, to pozwól, że Cię przynudzę troszeczkę. ;)

Czyli rozumiem, że oprócz samego dubbingu dodajecie nowe ciekawostki do gry. "2 nowe lokacje", a zdradzisz może jakich rozmiarów te lokacje będą? Nowe questy i nowe przedmioty zapewne też będą dodane? Czy "zwiększenie poziomu trudności gry" będzie oznaczało zwiększenie pancerza i punktów życia potworów, czy może w jakiś inny sposób ta "trudność" rozgrywki będzie zwiększona?
Czy "Bruce" z Nowego Obozu będzie tylko stał lub siedział, czy może będzie miał coś ciekawego do powiedzenia w grze? ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:Czyli rozumiem, że oprócz samego dubbingu dodajecie nowe ciekawostki do gry. "2 nowe lokacje", a zdradzisz może jakich rozmiarów te lokacje będą? Nowe questy i nowe przedmioty zapewne też będą dodane? Czy "zwiększenie poziomu trudności gry" będzie oznaczało zwiększenie pancerza i punktów życia potworów, czy może w jakiś inny sposób ta "trudność" rozgrywki będzie zwiększona?
Czy "Bruce" z Nowego Obozu będzie tylko stał lub siedział, czy może będzie miał coś ciekawego do powiedzenia w grze? ;)
Co do lokacji to niewiele wiem. Wiem, że jedna to ma być easteregg. Ale jakich rozmiarów diabli wiedzą. Druga będzie wpleciona w wątek pradawnych, ale questów raczej nie będzie. Nie wiem jak z przedmiotami. Jedyne zwiększenie trudności to nieco większe obrażenia przeciwników i nieco zmieniony system dodawania HP przy awansie. Co do Bruce'a, to przechrzciłem go na Szkodnika. Teraz będzie inny Bruce. Wpleciony w główną fabułę. Takie małe poboczne zadanie.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Daweon »

Leming pisze:Czy "Bruce" z Nowego Obozu będzie tylko stał lub siedział, czy może będzie miał coś ciekawego do powiedzenia w grze? ;)
Widzę, że nie tylko ty zauważyłeś nic nie robiącego Bruca.

Skoro Leming przynudził to ja się jeszcze coś zapytam. Nie wiem jak to nazwać, ale bug to chyba nie jest: chodzi mi o zachowania NPCów względem innych NPCów. Dokładniej to walki ludzi z orkami. Pamiętam jak zaganiełem orka do starego obozu, a strażnicy palcem nie ruszyli. Rozumiem, że stary obóz to nie wasza działka, ale nawet jak zaganiam do obozu łowców orków (uwielbiam tą "gildię") tego szefa i orków z dalszych okolic to puki oni nie zaatakowali to łowcy wogóle nie reagowali. Mam małe nadzieje, że to było przez kogoś zauważone i że nawet chciało się wam ruszyć palcem przy sprawie tak błachej i strasznie ułatwiającej grę, ale chcę mieć pewność oraz chcę na zwrócić uwagę bo to jednak nienaturalne.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Daweon pisze:Skoro Leming przynudził to ja się jeszcze coś zapytam. Nie wiem jak to nazwać, ale bug to chyba nie jest: chodzi mi o zachowania NPCów względem innych NPCów. Dokładniej to walki ludzi z orkami. Pamiętam jak zaganiełem orka do starego obozu, a strażnicy palcem nie ruszyli. Rozumiem, że stary obóz to nie wasza działka, ale nawet jak zaganiam do obozu łowców orków (uwielbiam tą "gildię") tego szefa i orków z dalszych okolic to puki oni nie zaatakowali to łowcy wogóle nie reagowali. Mam małe nadzieje, że to było przez kogoś zauważone i że nawet chciało się wam ruszyć palcem przy sprawie tak błachej i strasznie ułatwiającej grę, ale chcę mieć pewność oraz chcę na zwrócić uwagę bo to jednak nienaturalne.
Niestety nikt tego nie zauważył i nie zostało naprawione. Ale napiszę do głownonaprawiającego. Jak to będzie niewielka robota, to pewnie się to zrobi.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Leming »

To ja od siebie dodam megabuga (jest tak widoczny, że chyba niemożliwością byłoby, gdyby nic z nim nie zrobiono, no ale wolę wspomnieć...). Arena walk w Starym Obozie. Czekamy, aż zacznie się jakaś walka. Wystarczy poczekać, aż któryś z walczących upadnie, potem go ograbić. A ponieważ postacie walczące na arenie mają po kilkaset sztuk wszelakiego oręża, które możemy później sprzedać, to już do końca gry rudy nam z pewnością na nic nie zabraknie. Mam nadzieję, że znaleźliście sposób na obejście tego ogromnego ekwipunku walczących. :?

Heh, gdzie się podziały te czasy "normalnego" Gothica, w którym żeby zarobić, to trzeba było kupować ziele na Bagnie po 8 bryłek/sztuka a sprzedawać w Nowym Obozie po 10 bryłek/sztuka. :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
krystyn-a
Arcykapłan
Posty: 1331
Rejestracja: 11 listopada 2006, 08:41
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: krystyn-a »

Leming pisze:Heh, gdzie się podziały te czasy "normalnego" Gothica, w którym żeby zarobić, to trzeba było kupować ziele na Bagnie po 8 bryłek/sztuka a sprzedawać w Nowym Obozie po 10 bryłek/sztuka.
Dla mnie Gothic I to niedościgniony wzór i żadne modyfikacje, nawet najbardziej rozbudowane, nie są w stanie go przebić. "Normalny" Gothic jest i zawsze można do niego wrócić, a sposobów na zdobycie rudy jest wiele, przyznam, ze nigdy nie kupowałam ziela na bagnie, żeby je sprzedać w NO.
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gothic Mroczne Tajemnice

Post autor: Bruce »

Leming pisze:To ja od siebie dodam megabuga (jest tak widoczny, że chyba niemożliwością byłoby, gdyby nic z nim nie zrobiono, no ale wolę wspomnieć...). Arena walk w Starym Obozie. Czekamy, aż zacznie się jakaś walka. Wystarczy poczekać, aż któryś z walczących upadnie, potem go ograbić. A ponieważ postacie walczące na arenie mają po kilkaset sztuk wszelakiego oręża, które możemy później sprzedać, to już do końca gry rudy nam z pewnością na nic nie zabraknie. Mam nadzieję, że znaleźliście sposób na obejście tego ogromnego ekwipunku walczących. :?
Tego buga już dawno nie ma.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
ODPOWIEDZ