Euro 2008

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Euro 2008

Post autor: Bandit »

Dziwne, że to dopiero ja zakładam ten temat... ;)
:arrow: Oberwanie chmury?
Czyżby powtórka z historii? :))

Powtórki najciekawszych akcji można za free oglądać za pomocą programu Ipla.
:arrow: http://www.euro2008.atm.com.pl/
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Euro 2008

Post autor: Bruce »

ja uważam, że Polska dostanie w dupę i to nieźle. Chyba, że zdarzy się cud.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: marek »

Mecz już przecież był ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Euro 2008

Post autor: Maveral »

Jako optymista wierzę, że dziś damy radę. A skoro dziś damy radę, to wyjdziemy z grupy ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Euro 2008

Post autor: Michal »

Ja bym obstawiał, że będzie remis. I to w przypadku jeśli uda nam się strzelić gola w 1 połowie. Bo Niemcy farciarze i tak nam strzelą w końcówce. Muszą zagrać tak jak 2 lata temu. Walka, walka i jeszcze raz walka.
Jutro kurde egzamin mam z rana ale nie mógłbym spojrzeć do lustra gdybym odpuścił taki mecz. W ogóle co ja tu wypisuje. EURO na wrzesień nie przełożę a egzamin tak :P
Jeszcze taka zagadka. Co będzie jeśli wszystkie mecze w grupie zakończą się po 0:0? Kto wtedy wyjdzie??
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wtedy będa rzucać monetą ;)

Ja obstawiam 0:1 dla Teutonów. Będziemy grać ostro, lecz Niemcy będą trochę lepsi... lepsi o to 1.
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Euro 2008

Post autor: timon »

A ja mam to całe euro i piłkę nożną głęboko w d***e :dobani
Denerwuje mnie nadęcie patriotyczne/idiotyczne związane z tymi zawodami i czekam z niecierpliwością jego końca.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Euro 2008

Post autor: Łucznik »

timon pisze:A ja mam to całe euro i piłkę nożną głęboko w d***e
Nareszcie! Witajcie w drużynie niepatriotycznej, towarzyszu.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: marek »

No! Dobrze wiedzieć, że nie każdy jest takim optymistą - w zwycięstwo Kubicy jestem w stanie zawsze wierzyć, ale w zwycięstwo naszej reprezentacji w nogę z taką drużyną jak Niemcy? No dajcie spokój. Dodatkowo biedni piłkarze są pod ciągłą presją mediów i publiczności, bo robi się z nich bogów, a jak im nie wyjdzie to są opluwani. Jak oni w takich warunkach mają grać? :dobani

Jeśli by ktoś miał mnie pytać: z Niemcami przegramy 0:2, w grupie może wygramy 1 mecz.
Tak w ogóle to nawet nie wiem o której jest ten mecz - bo domyślam, się, że dzisiaj.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Euro 2008

Post autor: Bruce »

Coś mi się widzi, że ten patriotyzm dzisiaj po 22 minie :)) Polaki przegrywają już 0:1.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: marek »

Wygląda na to, że dobrze przewidziałem :)
Jak myślicie, będą ich mocno opluwać?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Euro 2008

Post autor: Łucznik »

Hmm Co poniektórzy im podziękują. :D Kolega mi mówił że gdzieś jest promocja że jak coś kupisz i polska wygra na euro to dostajesz zwrot kasy. :))
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Euro 2008

Post autor: Bandit »

marek pisze:Jak myślicie, będą ich mocno opluwać?
Myślę, że nie, bo mamy innego trenera, więc nie wypada...
W każdym razie eksport to my mamy dobry tylko, że na nasze nieszczęście większa jego część trafiła do Niemiec. Robert Kubica do BMW ;) (dla tych zacofanych: Kubica dziś wygrał!) a Łukasz Podolski do reprezentacji Niemiec... Ale w sumie to Polak strzelił dwie bramki, więc czemu nie mamy się z tego cieszyć wy jebani pesymiści? :-D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Euro 2008

Post autor: Bukary »

Było jak zwykle... :) Teraz można oglądać mecze na luzie. Większego wstydu już nie będzie. ;)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: marek »

Zauważyliście, że najlepiej grają Ci Polacy, którzy nie szkolą (nie grają) się w Polsce?
Łucznik pisze:Hmm Co poniektórzy im podziękują. :D Kolega mi mówił że gdzieś jest promocja że jak coś kupisz i polska wygra na euro to dostajesz zwrot kasy. :))
Gdyby wygrali to część bukmacherów poszła by z torbami ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Euro 2008

Post autor: Michal »

Bukary pisze:Większego wstydu już nie będzie.
Ale mi wstyd przegrać z jedną z najlepszych drużyn świata. 2:0 to przecież normalny wynik.
marek pisze:ale w zwycięstwo naszej reprezentacji w nogę z taką drużyną jak Niemcy? No dajcie spokój.
Bruce pisze:a uważam, że Polska dostanie w dupę i to nieźle. Chyba, że zdarzy się cud.
Od razu cud. To, że Niemcy mają lepszych piłkarzy nie oznacza wcale, że niemożliwym jest z nimi wygrać. Nie ma sensu gdybać ale gdyby Krzynówek trafił w 1 minucie meczu z 16m praktycznie na pustą bramkę to byłby cud? Mecz całkiem inaczej by się ułożył i kto wie. I nie trzeba tu żadnych cudów bo bramkarz może mieć fatalny dzień, komuś może wyjść strzał życia, przypadkowa ręka w polu karnym, czerwona kartka, błąd sędziego itp. Takie elementy mogę mieć wpływ na końcowy rezultat a cudami nie są tylko normalnymi elementami piłki nożnej.
Bruce pisze:Coś mi się widzi, że ten patriotyzm dzisiaj po 22 minie :)) Polaki przegrywają już 0:1.
To już koniec mistrzostw? :?
Bandit pisze:bo mamy innego trenera, więc nie wypada.
Te 2 knypy przy mikrofonie już w końcówce meczu marudzili na Lea. Nie ma to jednak jak Szpakowski komentuje mecze.
Łucznik pisze:Kolega mi mówił że gdzieś jest promocja że jak coś kupisz i polska wygra na euro to dostajesz zwrot kasy
W Media Markt jak się kupiło telewizor Toshiba za 2900 to w przypadku wygranej Polaków dzisiaj zwracali kasę.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Euro 2008

Post autor: eLPeeS »

Mi się przyśniło 0:0 ale taksiarz który mnie dzisiaj wiózł z PKP miał jednak racje - 2:0 :( Teraz to już praktycznie po Euro bo szanse że wpadniemy na szkopów w dalszych rozgrywkach są co tu dużo mówiąc mizerne. A naszych orłów dla samego grania to mi sie nie chce oglądać. No chyba, że sklonują Rogera, albo się, kurwa, nauczą biegać w końcu i myśleć szybciej. Szkoda gadać. Dobrze, że jest Kubica :)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: Dziarsky »

Patriotyczny duch kazał myśleć inaczej ale to było do przewidzenia od pierwszych chwil grania Polaków.
Może Leo udało się ich trochę pozbierać do kupy i dzięki temu weszli do Euro ale cudów nie ma - jak zawsze biegali i myśleli wolno tak i wczoraj ponownie zagrali.
Pomyślałem sobie tak, że Niemcy grali by wygrać mecz jako drużyna a Polacy grali by strzelić bramkę (każdy z osobna) - i tak to się kończy (żałosne strzały zza pola karnego zanim jeszcze dobrze nie rozegrano ataku).

Jedno jest pewne - zanim jeszcze rozpoczęła się ta tragedia Polaków z Niemcami to Robert Kubica triumfował w wielkim stylu! (z odrobiną szczęścia oczywiście :) ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Euro 2008

Post autor: Michal »

Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Euro 2008

Post autor: eLPeeS »

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... kiemu.html
Ten chyba jednak pojechał bardziej ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Euro 2008

Post autor: Dziarsky »

eLPeeS pisze:Ten chyba jednak pojechał bardziej
Idiota i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Euro 2008

Post autor: Mjodek »

A ja myślę, że sędzia był jakiś dziwny. Przecież Niemcy jak strzelali pierwszą bramkę to był spalony ( a przynajmniej tak się wydaje mi i paru kumplom z którymi to oglądałem )
No i poza tym nasi piłkarze byli pod zbyt wielką presją, co odbiło się na stylu gry ... i było jak było ;p
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Euro 2008

Post autor: eLPeeS »

Może był spalony a może nie. Mi osobiście się wydaje, że był, ale generalnie co to zmienia. Zamiast przegrać 0:2 to byśmy przegrali 0:1.

Co do presji to niech zainwestują w psychologa albo psychiatrę. Wszystkie drużyny narodowe grają pod presją. Mniejszą, większą ale grają. A tylko jakimś dziwnym trafem naszych zawsze dopada trema i paraliżuje tak, że zapominają jak się biega. Ot kolejna wymówka dlaczego się nie udało.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Euro 2008

Post autor: Bandit »

http://wiadomosci.gazeta....odolskiemu.html
Ten chyba jednak pojechał bardziej ;)
Ja myślę, że problem jest zupełnie gdzie indziej, ale po kolei...

W Polsce nie ma dobrego wsparcia ze strony państwa itd. ani tym bardziej wary w ludzi, którzy próbują czegoś dokonać w swoim życiu, dlatego wyjeżdżają za granicę, takich przykładów można by podawać bardzo wiele...

Nie podoba mi się nazwa artykułu, bo zbyt dosadnie sugeruje to, czego ten Pan w ogóle nie powiedział. Taka celowa prowokacja bardzo mi się nie podoba, bo przez to rośnie nam pokolenie ludzi, którzy wierzą we wszystko to, co im ktoś podsunie pod nos i nawet nie zastanawiają się głębiej nad sensem i prawdziwością czytanego tekstu - stąd też biorą się tacy komentatorzy a'la onet itp.

Mimo wszystko nie podzielam zadnia tego Pana, ponieważ tak jak napisałem wcześniej nie robi się nic żeby tych ludzi zatrzymać a teraz jeszcze chce się ich karać za to, że osiągnęli sukces - bez sensu...

A tak poza tym to ci mierni politycy pieprzą takie głupoty tylko po to żeby zaistnieć w mediach, więc nie wiem, nad czym my się tu mamy zastanawiać...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Euro 2008

Post autor: eLPeeS »

Bandit pisze:bo zbyt dosadnie sugeruje to
Uwzględniając jednak kontekst sytuacyjny jest to jednak wniosek jak najbardziej prawidłowy. Poza tym nagłówek ma w końcu przykuwać uwagę. Rozwinięcie jest w treści. To że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem to już inna para kaloszy.

Całe zaś kuriozum polega na tym iż Orzech japę drze a nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że pierw by trzeba było zmienić Konstytucję bo w Polsce nie ma takiej instytucji która zezwalałaby na odebranie obywatelstwa. Zostaje więc tylko śmiać się z tego jak on sam sobie pojechał ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ