Rusza projekt Fan misje po polsku do pobrania

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
AdamMajewski
Miastolud
Posty: 44
Rejestracja: 22 listopada 2021, 17:58

Rusza projekt Fan misje po polsku do pobrania

Post autor: AdamMajewski »

Cześć fam drodzy Thifianie po ostatnim poście jednego z was doszły mnie słuchy że już nie korzystacie z ładowarki misji DarkLoader jeden z was ściągnął Siedem sióstr po polsku ale mu się nie uruchomiła lecz oryginalny Thief II Czy korzystacie z Angel Loadera? a może jest jakaś jeszcze inna ładowarka misji co korzystacie? dlatego czy chcecie abym wrzucił na serwer oryginalne fan misje np Czarna żaba, Siedem sióstr, Broken Triad, Rowena 'curce po polsku? wiele wiele innych?
ale bez dużych rozmiarów po 500 700 czy 900mb bez textur HD w 1024x1024 2048x2048 żeby wam się długo nie ładowało i do tych co maja słabe pc? oryginalne
textury w foldrach Fam obj będ nie do podmienienia by dana misja dużo nie ważyła jeżeli jesteście zainteresowani to za jakiś czas od stycznia zabiorę się do pracy jak tylko doładuje na nowo konto to będę miał nowy trasfer Gb internetu bo mój to jakiś dziadowski.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Rusza projekt Fan misje po polsku do pobrania

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Używam FMSel 1.1.2, którego rozpowszechnia tutaj Mixthoor
viewtopic.php?f=6&t=5791

:sword:
Obrazek
ODPOWIEDZ