[APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Silver_Fox
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lutego 2008, 22:30

[APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Silver_Fox »

Hejka,
Nie zaglądałem tu od lat, miałem nawet lekki problem ze znalezieniem tego forum, ale dobrze, że wciąż jeszcze żyjemy :D (ostatni raz zajrzałem tu jak był wielki update po latach w Thievery)

Ciężko mi uwierzyć, że to już 15 lat minęło od kiedy pierwszy raz tutaj wszedłem. Zagrywać nadal się zagrywam w Thiefa nawet po tylu latach (średnio co 3 lata przechodzę wszystkie części). I tak sobie patrzyłem w necie czy są jakieś gry czy cokolwiek związanego na telefon z Thiefem i okazało się, że coś się pojawiło! Nie wiem na ile jest to legalne, że ktoś coś takiego stworzył, ale quiz jest sam w sobie dosyć trudny. Ot taka gratka dla fana. Nie wiem czy jest też dostępne na iOSa bo go nie mam.

Nie wiem czy mogę tu rzucać linkiem, więc po prostu wystarczy wpisać na Google Play'u: Thief Quiz i powinien wyskoczyć

Jakby ktoś chciał się przyłączyć do gry to zapraszam do drużyny Thiefa I - do Pogan :D. Mam nick Silfurfox.

Ps. Jak coś to nie żadne f2p ani inne dziadostwo, sprawdziłem. To zwykły quiz, totalnie.
I dano bestii usta... wypowiadając wielkie rzeczy i bluźnierstwa
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Obrazek
Awatar użytkownika
Silver_Fox
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lutego 2008, 22:30

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Silver_Fox »

Tak dokładnie to
Ostatnio zmieniony 12 maja 2023, 02:35 przez Silver_Fox, łącznie zmieniany 1 raz.
I dano bestii usta... wypowiadając wielkie rzeczy i bluźnierstwa
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Juliusz »

Nie wiem czy mogę tu rzucać linkiem, więc po prostu wystarczy wpisać na Google Play'u: Thief Quiz i powinien wyskoczyć

Jakby ktoś chciał się przyłączyć do gry to zapraszam do drużyny Thiefa I - do Pogan :D. Mam nick Silfurfox.

Ps. Jak coś to nie żadne f2p ani inne dziadostwo, sprawdziłem. To zwykły quiz, totalnie.
Rozumiem, że to Twoja apka?
Awatar użytkownika
Silver_Fox
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lutego 2008, 22:30

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Silver_Fox »

Nie, nie jest moja. Znalazłem ją parę dni temu. Nie umiem programowac, żeby coś takiego zrobić. A główne pytanie z którym przyszedłem razem z tą apką, to czy to jest w ogóle legalne, żeby coś takiego robić? Bo fanmisje to wiadomo, twórczość fanowska non profit, a tutaj? W apce są z tego co widziałem dźwięki i obrazy z gry, niektóre firmy bardzo nie lubią takich rzeczy, np. choćby nintendo
I dano bestii usta... wypowiadając wielkie rzeczy i bluźnierstwa
Awatar użytkownika
Silver_Fox
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lutego 2008, 22:30

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Silver_Fox »

Widzę, że gość leci dalej z tematem https://www.youtube.com/watch?v=CyiL5hHvItE
Jestem ciekaw jak ogarnie fan misje :D
I dano bestii usta... wypowiadając wielkie rzeczy i bluźnierstwa
Awatar użytkownika
Silver_Fox
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lutego 2008, 22:30

Re: [APLIKACJA] Quiz z Thiefa

Post autor: Silver_Fox »

Wypuścił wersje na przeglądarkę jakby ktoś dalej był zainteresowany tematem
https://thief-quiz.great-site.net
I dano bestii usta... wypowiadając wielkie rzeczy i bluźnierstwa
ODPOWIEDZ