Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 maja 2006 21:55 
Złodziej

Dopiero zaczynam z DromEdem i jeszcze mało wiem. Jest taki problem: zrobiłem sobie taką fajną małą misję w zamku rozgrywającą się zimą, nawet mi się podoba :-).
Mam już wszystkie cele misji i take duperele jak Portalizacja, oświetlenie, room database, AI database, Pathfinding database, jak wchodzę w tryb gry wszystko działa bez zarzutu. Jednak kiedy wchodzę do gry przez DarkLoadera niby wszystko jest ok. tyle tylko, że kryształ widoczności nie działa a wrogowie stoją jak jakieś kukły. Jak ich ożywić ???!!!!! Help !!!!

PostNapisane: 17 maja 2006 22:25 
Garrett

1.
wpisz w polu komend
script_load convict
script_load gen
2.
do markera gracza dodaj script:Victorycheck
3.
Przelicz misję.

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie jest godny należeć do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek.

PostNapisane: 17 maja 2006 22:42 
Złodziej

BodomChild napisał(a):
Jest taki problem: zrobiłem sobie taką fajną małą misję w zamku rozgrywającą się zimą, nawet mi się podoba Hihi.

Też bym chciał mieć takie problemy - szczególnie gdy "dopiero zaczynałem z DromEdem i jeszcze mało wiedziałem"... ;) :)

Zapodaj jakieś screeny, bom ciekaw...

Tekstury i obiekty dla dromedowców.

PostNapisane: 18 maja 2006 06:24 
Złodziej

BodomChild napisał(a):
Dopiero zaczynam z DromEdem (...)

Nie wiem co się dzieje, ale coraz więcej "młodych złodziei" zabiera się za dromedzenie. Czyżby wysyp talentów po edycji Thiefa w CDA? Tak czy nie, może kilku pozostanie na dłużej...
BodomChild -> nie daj się długo prosić, pokaż jakieś zrzuty.

PostNapisane: 18 maja 2006 15:10 
Kurszok

Nivellen napisał(a):
BodomChild -> nie daj się długo prosić, pokaż jakieś zrzuty.

Juliusz napisał(a):
Zapodaj jakieś screeny, bom ciekaw...

Właśnie, my chcemy screeny!! ;)

[ Dodano: Czw 18 Maj, 2006 ]
P.S. Mó setny post!! :shoot: :prz

PostNapisane: 22 maja 2006 15:23 
Bełkotliwiec

Mam podobny problem.Gdy odpalam misje w dromedzie wszystko jest ok, ale kiedy próbuje uruchomić ją w darkloaderze strażnicy stoją jak kukły.Script do markera dopisany , convict i gen dodany.Macie pomysł ,czym jeszcze może to być spowodowane?

PostNapisane: 26 maja 2006 17:35 
Złodziej

Naprawdę chcecie obejrzeć screeny z mojej misji ?! :-D .

Oczywiście, że mogę je pokazać. Może nawet mam je na dysku, jeśli nie, to obiecuję, że zamieszczę jak najszybciej.

Aha, i jeszcze jedno.

timon napisał(a):
1.
wpisz w polu komend
script_load convict
script_load gen
2.
do markera gracza dodaj script:Victorycheck
3.
Przelicz misję.

Właśnie o to chodzi, że zrobiłem to wszystko i nic. Ale zainstalowałem już sobie DromEd w wersji 1.18, więc może teraz będzie lepiej.

[ Dodano: Pią 26 Maj, 2006 21:45 ]
Obiecałem, więc zamieszczam, parę screenów z mojej małej misji. Napiszcie co o nich sądzicie, będę wdzięczny ;) .

Na początek tylko cztery, bo tylko tyle moge wstawić, jak się wam spodobają to mogę wstawić więcej. :)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 27 maja 2006 18:40 
Gniew-Amon

Oj paaaaanie :-D Widać waść żeście początkujący ;) Musisz używać siatki, bo potem widać bardzo brzydkie przesunięcie brushy [ j.w.: dywan się zapadł, a w śniegu widać rysę ]. Tekstury w kilku miejscach nie pasują a gdzieniegdzie są źle wyskalowane i nie przesunięte. Pracuj, pracuj, pracuj...

PostNapisane: 27 maja 2006 18:59 
Złodziej

Aha, rzeczywiście ten zapadnięty dywan i rysa w śniegu wyglądają paskudnie ;) . Dzięki za wskazówki !

A tak w ogóle to z tym początkującym trochę przesadziłem bo bawię się z DromEdem już grubo ponad rok. Ale nadal uważam, że mało umiem, co widać na screenach ;) .

PostNapisane: 28 maja 2006 09:03 
Złodziej

Całkiem zgrabne, podobne wizualnie do OMek. Przydałoby się jednak powyrównywać niektóre tekstury (np. drewnianych paneli wzdłuż ścian). No, a poza tym, to dzisiaj oryginalne tekstury już nie trzymają poziomu. Polecam wykorzystywać jakieś teksturki stworzone przez fanów.
Aha - no i te przyciężkawe piwniczne kamienne mury w wiktoriańskiej jadalni trochę nie pasują... A na podwórzu bym pododawał jakieś zaspy śnieżne wzdłuż ścieżki i w narożnikach, żeby nie było tak prostokątnie i pusto.

Tekstury i obiekty dla dromedowców.

PostNapisane: 28 maja 2006 10:17 
Kurszok

w saloniku rzeczywiście trochę zapadnięty, ale tak to wszystko ok, bardzo mi się podoba :) :) . No i wtym salonie jak z kominka wypadnie iskra to zrobi dziurę w dywanie ;) Jeśli reszta misji jest tak fajna jak na screenach(bo ja bym umieszczał tylko najlepsze miejsca), to misja będzie bardzo fajna.

P.S. Wie ktoś skąd można ściągnąć jakieś fajne, klimatyczne ambientsoundy??

PostNapisane: 28 maja 2006 15:44 
Złodziej

Jak chcecie to mogę pokazać więcej. Ta misja jest jeszcze nieukończona, co do zasp śnieżnych, to sam miałem takie zrobić, na razie nie miałem czasu nic grzebać i ta moja mapka cały czas czeka aż ją dokończę.
Te "piwniczne mury" w jadalni, chciałem, żeby właśnie nie wyglądało tak cukierkowo, ale może poszukam jakichś innych tekstur, np. w internecie jak mi radzicie.

No i może ktoś mi w końcu napisze co z tymi strażnikami i kryształem ukrycia, bo jeśli tego nie będę wiedział to z misji nici :( .

PostNapisane: 28 maja 2006 19:52 
Kurszok

A nie masz ustawione AI sleep all?? Spróbuj dać AI wake all. Ale nie wyjaśnia to szopki z kryształem ukrycia....

P.S. Chcemy więcej screenów!! Chcemy więcej screenów!! Chcemy więcej screenów!! Chcemy więcej screenów!! Chcemy więcej screenów!! Chcemy więcej screenów!!

[ Dodano: Nie 28 Maj, 2006 ]
Acha i jeszcze jedno ;)
BodomChild napisał(a):
No i może ktoś mi w końcu napisze co z tymi strażnikami i kryształem ukrycia, bo jeśli tego nie będę wiedział to z misji nici .

Nie bój się. Nie było na tym forum kłopotu którego Timon, Juliusz, Paweuek i reszta nie mogliby rozwiązać.....

Teraz jest 20 paź 2019 08:10